Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki nem akar gyereket az...

Aki nem akar gyereket az miért nem akar?

Figyelt kérdés
azt mondják egy gyerek az áldás
máj. 10. 21:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/110 anonim ***** válasza:
80%

Ja, és kihagytam


Nem akarok továbbadni a genetikámat.


Sok előnytelen tulajdonságom van.

Alacsony, introvertált, szorongó, szociális fóbiás.


És szerintem, akinek hátrányos tulajdonságai vannak, önzőség szaporodnia, hogy a gyereke is szenvedjen.

máj. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/110 anonim ***** válasza:
95%
Egész egyszerűen nem szeretem a gyerekeket és nem is tudok bánni velük.
máj. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/110 anonim ***** válasza:
87%

"milyen világ/sors vár rá"

Sztm ennek marhára nincs köze a Fideszhez.

Nekem pl egy gyerekem van, semmi pénzért nem kéne több. Rá van elég időm, van türelmem és megtudok neki adni mindent. Van aki szerint önző vagyok mert nincs tesója...igen az vágyik, még egy gyerek nyűg lenne.

Lányom imádom!

máj. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/110 anonim ***** válasza:
94%
No vagyok, es nekem arra kellene erv, miert akarnek. Nekem nincs ellenervem, pusztan amiota az eszem tudom, nem ereztem a termeszet rendjenek, eszembe sem jutott, hogy nekem a gyerekekkel osszefuggesben barmi kozom van ehhez. Ennyi.
máj. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/110 anonim ***** válasza:
92%

Nekem van gyermekem, úgyhogy tapasztalatból írok. A gyermek hatalmas boldogság és öröm, viszont hatalmas munka is. Betegségek, hisztik, dackorszak, a szabadidő drasztikus csökkenése, alváshiány, állandó aggódás, anyagiak...

Az a baj, hogy sokan csak az egyik oldalát hangoztatják a témának. Pedig a jó is és a rossz is hozzá tartozik. Én teljesen megértem, ha valaki komolyabb mérlegelés után úgy dönt, hogy nem szeretné vállalni a gyerekkel járó nehézségeket. Nekem is voltak olyan napok, amikor baromi nehéz volt, és már azt kívántam, bár lennék inkább valami laza agglegény.

Én nagyon szeretem a fiamat, számomra ő a legfontosabb. Viszont el tudom fogadni, ha valakinek mások a prioritások, és nem tartom a gyermekteleneket kevesebbnek.

(Ez az a hozzáállás, amit nagyon hiányolok ebből a qrva országból.)

máj. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/110 anonim ***** válasza:
92%
23, köszönöm a kommentet! Szintén egygyermekes apuka, aki teljesen így gondolkodik.
máj. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/110 anonim ***** válasza:
71%

Mert egy antiszociális, liberális sz.r vagyok, végtelenül egoista, vagyis rajtam kívül más nincs a középpontban, csak én.

Hogy férne ebbe egy kölök?

máj. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/110 anonim válasza:
93%
Én pl. azért nem akarok mert a világ megváltozott, ebbe a világba nem érdemes gyereket vállalni. Negatív vok a dologgal kapcsolatban, míg a szülők mindent megtesznek érte az a gyerek felnő és le se fogja szarni, a társadalom elviszi, lehet drogos lesz, vagy beteg. Az ember dolgozni sem tud miatta amikor beteg otthon kell vele maradni. Az anyagiakrol már ne is beszéljünk.
máj. 11. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/110 anonim ***** válasza:
22%

"Nem akarok továbbadni a genetikámat. Sok előnytelen tulajdonságom van. Alacsony, introvertált, szorongó, szociális fóbiás."



Az alacsonyt leszámítva ez nem genetika. Ezek megkülönböztető jellemzők, amik egyedien jellemzi magát az egyéneket, esetedben téged és a születést követő befolyásoló hatások formálják.

máj. 11. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/110 anonim ***** válasza:
94%
Nekem nem jobbá tenné az életemet egy gyerek, hanem még rosszabbá, úgyhogy nekem nem lesz gyerekem. Akinek nem tetszik, az inkább foglalkozzon a saját életével.
máj. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!