Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki nem akar gyereket az...

Aki nem akar gyereket az miért nem akar?

Figyelt kérdés
azt mondják egy gyerek az áldás
máj. 10. 21:25
 71/110 anonim ***** válasza:
85%
Túl nagy felelősség.
máj. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/110 anonim ***** válasza:
85%

- anyagi csőd

- emiatt fel kellene adnom az eddigi, viszonylag kényelmes életemet, önzőség, vagy nem

- nem tetszik az, amerre a világ halad, hamarosan élhetetlenné válik a bolygó, a társadalom pedig rohad

- nem szeretem a gyerekeket

- nem lennék jó anya, hiába mond a környezetem mást

- taszít a terhesség gondolata

- nem lenne türelmem hozzá

- örökölhető mentális betegségem van

- kicsi a házunk a gyerekvállaláshoz

- isten mentsen a magyar egészségügytől

máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/110 anonim ***** válasza:
80%

72# vagyok


Lemaradt, hogy szintén isten mentsen a magyar oktatástól.

máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/110 anonim ***** válasza:
79%

#73


És a magyar szociális rendszertől!

Ezt is tedd hozzá!

máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/110 Frank_ válasza:
18%

"Most komolyan az is érv, hogy attól félsz, hogy meleg lesz?Jobb is, ha ne vállalsz!"


Attól félek, hogy az egészséges gyerekemet ilyesmivel traktálnák az iskolában. Nem lenne bµzi a gyerekem, mert nincsenek retardáltak a családomban, se anyai se apai ágon.

máj. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/110 anonim ***** válasza:
85%

#75


A szexuális orientáció nem rábeszéléssel alakul ki.


Mire a gyereket szexuális felvilágosításban részesítik az iskolában, addigra már régen eldől, hogy mi lesz:D


De mondom, jobb is, ha nem vállal egy homofób gyereket, mert csak egy lelkinyomorulatat, hagyna a társadalomra.

máj. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/110 Frank_ válasza:
11%

"A szexuális orientáció nem rábeszéléssel alakul ki."

De a tizenéves bizonytalan lelket rábeszélik,hogy ő valójában nem az mint aminek szültett,és szedjen hormon tablettát,meg vágassa le a mellét pöcsét, és ilyenek. Ez történik ma az USA-ban.

Youtube-on keress rá, jó a hangja a néninek:

Detransitioning: She Regrets Transitioning From Female to Male

máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/110 anonim ***** válasza:
84%

75#


Őszintén, én is félnék, hogy meleg lenne, és ezt mindenféle homofóbia nélkül mondom. Csak nézd meg, milyen uszítás megy az LMBT közösség ellen az egész országban. Nem egy olyan hírről hallottam már, hogy az embert megverték azért, mert szivárványszínű karkötője volt. Hiába támogatnám, és fogadnám el a gyerekemet teljes szívemből, ha attól még a társadalom selejtként kezelné.

máj. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/110 at__us ***** válasza:
63%

Elég sok érvem van, de csak a legfontosabbak:

Asperger szindrómával küzdök és habár ez (meg ammennyire hatással van rám!)

egy eléggé enyhe formája az autizmusnak, épp eléggé meg tudja keseríteni az ember életét, így inkább nem szeretném ezt tovább örökíteni!

A mai világban túlságosan sokminden múlik az anyagiakon, megfelelő tartalékok és jövedelem nélkül belevágni értelmetlen hazárdírozás a saját, de a gyerek életével is. Sajnos hozzám nem vágtak az ősök 10-20 milliót életkezdésnek( de még 1-2 milliót sem!) , így nehezen mondható el, hogy meglennének a megfelelő tartalékok és vagyoni háttér a projecthez...

Nagyon nagy stressztűrést igényel, hogy ha az ember jól akarja csinálni férfi oldalról is, és persze jól kell tűrni az alvás-megvonást is.

Amennyiben ezektől távol áll az ember, mint Makó Jeruzsálemtől, akkor eléggé rázósak az első évek és ott könnyű nagy hibákat elkövetni.

A világban egyre inkább szűkülnek az erőforrások (víz, élelem..stb.), egyre drágább lesz minden, így meg anyagi szempontból eléggé nehéz tervezni.

Nehéz normális párt találni, aki veled marad jóban-rosszban...

30/F

máj. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/110 anonim ***** válasza:
95%
Nem érdekel az egész téma, el sem tudnám képzelni, hogy én végig csináljam azt a sok szívást, amivel egy gyerek jár. Elég benézni itt a gyerekkel kapcsolatos kérdésekbe, hogy elmenjen az ember életkedve. Amúgy sem érdekelnek a gyerekek, számomra nem cukik. Ezer számomra értelmesebb időtöltés van és nem hiszem, hogy valaha úgy megunnám az életem, hogy nekem gyerek kelljen.
máj. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!