Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aki nem akar gyereket az...

Aki nem akar gyereket az miért nem akar?

Figyelt kérdés
azt mondják egy gyerek az áldás
máj. 10. 21:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/110 anonim ***** válasza:
82%
Én utálom magam, nem akarom, hogy átmenjen ugyanezeken a dolgokon, amin én, semmi értelme.
máj. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/110 anonim ***** válasza:
83%
Biztos, hogy nem akarok. Életem legrosszabb döntése lenne. Előbb ugranék fejest a kútba, mint gyereket vállalni.. Rohadt nagy felelősség, sok pénzbe kerül. Nevelni, etetni, taníttatni.. Alapvetően nincs bajom velük, cukik meg minden, már ha nem egy hisztiláda, de én passzolom, kösz nem kell... Az tuti, hogy a gyerekvállalás nagyobb tévedés lenne részemről, mint az összes eddigi hibáim együttvéve. Meg ebbe a világba? Háborúk, klímacirkusz, meg atomfenyegetettség.. Szép új világ..?
máj. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/110 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk ezért: https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__mentalis-egeszseg__..


Csak egyesek nem bírják felfogni, hogy valaki nem akar valamit.


Én egyszerűen csak nem akarok gyereket. 29 éves vagyok, úgyis lassan kicsúszok már ebből. Őszintén szólva soha nem vágytam rá és nem változott a véleményem mostanáig sem. Kényszerből nem fogok szülni, mert semmi értelme. Mindenki élje úgy az életét ahogy akarja szerintem. Aki akar szüljön három gyereket, de ha valaki egyet sem akar, ne szólják már meg ezért. Akár áldás akár nem.

máj. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/110 anonim ***** válasza:
73%
Nem teszem tönkre a testem szülèssel. Nem fér bele az életstílusomba mèg egyelőre. A párkapcsolatomba se illik bele. Nem kèrek privátokat.
máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/110 anonim ***** válasza:
81%
Konkrétan nekem az rémálmom, hogy gyerekem lenne.. Nekem az lenne a horror, nem a kaszabolós filmek..
máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/110 anonim ***** válasza:
84%
Soha nem akartam. Ez tényleg olyan, hogy személyiségileg bennem van, hogy nem akarok gyereket. Nincs rá okom azon kívül, hogy nem akarok.
máj. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/110 anonim ***** válasza:
90%
Ja, és amúgy soha nem hallottam jó indokot arra sem, hogy valaki miért akar. Indokokat igen, de mindegyik olyan... nevetséges.
máj. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/110 anonim ***** válasza:
82%
1, Van egy alapbetegségem; 2, Emberekkel dolgozom, látok sorsokat, ami azt mondja, hogy a gyerrek-, a születés nem a mai társadalomba való.
máj. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/110 anonim ***** válasza:
88%
Egyrészt óriási felelősség, ami kb. 30 évre leköt, másrészt mára extrém luxuscikké vált. Olcsóbb egy luxusautót eltartani, mint egy gyereket. És az se kell.
máj. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/110 anonim ***** válasza:
85%

Mert van elég baja gyerek nélkül is.

Nem fér bele az életébe

Nem vágyik rá

Nem bízik senkiben, nem talál hozzá párt, és egy kor felett, mondjuk 40 felett már nem mindenki vágyik egy extra nyűgre, mikor öregszik, fárad.

máj. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!