Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális ha nekem megengedi...

Az normális ha nekem megengedik ezeket a szüleim?

Figyelt kérdés

Megengedik azt hogy:iskolába kifessem a körmön,fessem a hajam (anya segített nekem befesteni szőkére),műkörmöm is volt már 2-3-szor,sminkeljem magam (pl:ha elmegyünk bevásárolni stb..),akkor hosszabb fülbevalót betegyek akármilyen alkalomra, de nem engedik hogy ott aludjak barátnőimnél.

10/L



2017. aug. 19. 16:48
 11/91 anonim ***** válasza:
Oké, te akarod, de attól még közel sem normális hogy engedik egy alsós kisgyereknek. Harmadikba, maximum negyedikbe mehetsz, gondolkozzunk már el...
2017. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/91 A kérdező kommentje:
17. 05-ös válaszíró, azért itt álljon már meg a menet!én egy normális kérdés írtam ki és normális válaszokat is várok.abortusz?? hogy írhatsz ilyet?? borzasztó....
2017. aug. 19. 17:10
 13/91 A kérdező kommentje:
amúgy ötödikes leszek
2017. aug. 19. 17:11
 14/91 anonim ***** válasza:
91%
Gyanús az írásából, hogy nem 10 éves
2017. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/91 A kérdező kommentje:
nyolcadik válaszíró ne beszélj így anyáról oké
2017. aug. 19. 17:13
 16/91 A kérdező kommentje:
és 10 éves vagyok nem tudom mi ezen a furcsa
2017. aug. 19. 17:13
 17/91 anonim ***** válasza:
100%
Na, akkor aztán már nagykislány vagy. :D Kilencedik nyarán, 16 évesen festhettem be először egy tincset a hajamban, műkörmöm pedig gimiben, végzősként lehetett először, úgyhogy a kérdésedre a válasz továbbra is az, hogy nem normális. Nem értem, mi van a mai kölykökkel, hogy tízévesen már felnőtteset akarnak játszani...
2017. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/91 anonim ***** válasza:
8.-os voltam mikor először került életembe dauer a hajamba és 24 voltam mikor elkezdtem festeni.
2017. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/91 anonim ***** válasza:

Még most 22 évesen sem festem a hajam. Kezdjük ott, hogy 10 éves koromban még internetünk sem volt, se számítógépem.

És tudod mit csináltunk? Játszottunk a barátaimmal. Mert kb. egy 10 éves gyereknek még ezt kéne.

2017. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/91 anonim ***** válasza:
Szia! Nem sértésként szánok minden mondatot, hisz minek? Mit érek el vele, ha téged sértegetlek. No, szóval... Igen sajnos a fiataloknak akárhol média köz hirdettet reklámba vagy bármilyen formában azt mutatják, hogy legyél tökéletes, ,,menő,, vagy ehhez hasonlók. Oké nem hisszük el, de én is érzem, hogy azért hatással van rám valamennyire akár ellenzem akár nem. A műköröm nem jó ilyenkor, de máskor sem. Mármint ha valaki szereti akkor hordja, de ne ilyen korban. Így nem elfogadható. Mi az első benyomása valakinek ha műkörömben lát meg akármennyire is érettnek nézel ki akkor is meg van az a bizonyos első benyomás. Igen nagyon csúnya dolog, de ha adsz rá magyarázatot és minden ítéletet nélkülöz és felmérlegeli a dolgot akkor sem helyes. A haj festés sem jó, mert tönkre teszi a hajad. Hány meg hány lány szeretne esetlegesen olyan gyönyörű, egészséges hajat mint egy 10 évesnek van. : ) A köröm festés igazából annyiból eltekinthető ha nem feltűnő szín és csak ilyen ápoló hatású, na meg ha rágod akkor meg a gyógyszertári. A hosszabb fülbevaló nem tudom milyen, mert nekem csak nagyon pici a fülbevalóm. A smink az meg nem annyira jó hidd el, most mondhatnám a sablonos szövegeket, hogy; ,,Tönkre teszi a bőröd,, ,,Csúnyább leszel mint amennyire érezted magad,, stb. nem, nem mondom. Minek? A sminket minden egyes lány kipróbálja mert ő is ugyanolyan szép akar lenni mint a többi nálunk idősebbek. No meg pláne, hogy itt is bejönnek a reklámok amikben olyan szinten mutatják a sminkszereket és reklámozzák, hogy; ,,Szebb leszel mint valaha,, stb. Otthon próbálkozhatsz én is csináltam, de suliba meg máshol ne. Annyira szép lehet a bőröd nem kell a pattanásokkal mitesszerekkel küzdened mint nálad pár évvel idősebb lányok. : ) A barátaidnál alvást, ha megbízható vagy azt még inkább meg engedném mint az előbbiekben leírtakat, mármint érted. Én is csak 3 évvel vagyok nálad idősebb és mint leírtam nem állt szándékomban megsérteni vagy okítani, csak egy leírt válasz amit kértél, hisz én nem szólók bele csak egy vélemény. A szüleidnek és neked kell ezeket megoldanod, akár gondolkodnod rajta vagy bármi. Remélem nem vetted sértésként, nem annak szántam. Sziasztok! : ) 13/L(lány)
2017. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!