Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális ha nekem megengedi...

Az normális ha nekem megengedik ezeket a szüleim?

Figyelt kérdés

Megengedik azt hogy:iskolába kifessem a körmön,fessem a hajam (anya segített nekem befesteni szőkére),műkörmöm is volt már 2-3-szor,sminkeljem magam (pl:ha elmegyünk bevásárolni stb..),akkor hosszabb fülbevalót betegyek akármilyen alkalomra, de nem engedik hogy ott aludjak barátnőimnél.

10/L



2017. aug. 19. 16:48
 21/91 A kérdező kommentje:
20 válszoló nem vettem sértésnek :)
2017. aug. 19. 18:05
 22/91 A kérdező kommentje:
ja és 20 válaszoló köszi a kedves választ és köszi azt is hogy nem úgy támadtál le hogy "Anyád egy buta ember hogy ilyeneket megenged" stb...
2017. aug. 19. 18:12
 23/91 anonim ***** válasza:
100%

Itt igazából probléma a szüleid hozzáállása,de ez csak egy gond. Egy másik,hogy nem lenne jó dolog a jövődre nézve,ha csak ezek miatt éreznéd szépnek magad. Biztos vagyok benne,hogy egy aranyos és szép kislány vagy smink nélkül is. Ahogy az elöttem szóló okos lány írta,a festék stílusos de hamar tönkre teszi a hajat. Ne ess ebbe a hibába... A smink pedig elfedi az amúgy nagyon szép arcodat. A túlzott ékszerek/műköröm pedig sekélyesnek és felszínesnek mutat. Tudod az az igazán nagy gond,hogy anyukád nem számolt vele mit fognak gondolni rólad az emberek. A te korosztályodban sok az előítélet. Így kirakatbabának,magamutogató egoistának,esetleg a csúnya mindenkivel lefekvős néninek gondolhatnak ha nagy leszel. Szerintem a magad érdekében változz egy picit... Hiszen még olyan fiatal vagy,szép és természetes. Ne akard ilyen hamar ezt elrontani. A szép ruháidban (mert biztos szépek) még jobban fogsz mutatni smink meg ilyen felesleges dolgok nélkül. Hidd el,és egyszer próbáld ki!^^

18/L ;)

2017. aug. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/91 A kérdező kommentje:
23 válaszoló köszönöm a tanácsot és a dicséreteket :) én ezt meg is fogom fogadni!
2017. aug. 19. 20:58
 25/91 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha legalább 14-15 éves lennél, akkor lenne normális. 10 évesen a hajfestés, műköröm, smink nem kéne. A körömlakk oké, én is lakkoztam 10 evesen is, de ritkábban, mint most és csak nyáron.
2017. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/91 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

A körmödet szerintem csak nyáron vagy iskolai szünetekben lakkozd, suliba ha nagyob akarod mehet valami halvány vagy színtelen lakk.

Sminkelni legkorábban ráérsz 12 éves korod körül, de akkor is csak szempillaspirál, szájfény meg korrektor ha pattanásos vagy.

Műköröm meg 15-16 évesen ritkán beleférhet, de akkor sem az a hosszú és nagyon természetellenes fajta.

A többivel ráérsz később.

A barátnőidnél meg nyugodtan ottaludhatnál szerintem, nincs abban semmi.

2017. aug. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/91 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális. A szülő azért kellene, legyen, hogy rendszert vigyen a gyerek életébe és neveljen. Az egy dolog, hogy te 10évesen sminkelni, hajfestést, meg műkörmöt akarsz, mert minden 10-12 éves kiscsaj utánozni akarja a menő 16+-osokat, de a szülő jobb esetben megmondja, hogy egy 10 éves KISLÁNYNAK ez tök felesleges és káros.
2017. aug. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/91 A kérdező kommentje:
hát...ez igaz de ha megengedik akkor megengedik ez van
2017. aug. 21. 11:17
 29/91 anonim ***** válasza:
Ja, ez van, majd ha húszévesen negyvennek fogsz tűnni, mert gyerekkor híján olyan kiélt leszel, megbánod. Ennyi. :)
2017. aug. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/91 A kérdező kommentje:
hát int mondtam EZ VAN így kell elfogadni engem!!
2017. aug. 21. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!