Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális ha nekem megengedi...

Az normális ha nekem megengedik ezeket a szüleim?

Figyelt kérdés

Megengedik azt hogy:iskolába kifessem a körmön,fessem a hajam (anya segített nekem befesteni szőkére),műkörmöm is volt már 2-3-szor,sminkeljem magam (pl:ha elmegyünk bevásárolni stb..),akkor hosszabb fülbevalót betegyek akármilyen alkalomra, de nem engedik hogy ott aludjak barátnőimnél.

10/L



2017. aug. 19. 16:48
 41/91 Captain Logic ***** válasza:
Kamu
2017. aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/91 A kérdező kommentje:
óh szóval kamu...nem is ismersz engem de hát nem kell elhinni...én magam tudom az igazat ami pedig az hogy:megvesznek nekem mindent,és TÖRŐDNEK VELEM! lehet hogy te egy trollkodó kisgyerek vagy anyád gyakorikérdés profilján,és mindezt azért teszed mert nem kaptad meg az új Iphone-t
2017. aug. 21. 17:57
 43/91 Captain Logic ***** válasza:
Ilyen agresszív 10 éves, 90%-ban jó helyesírással nem létezik. Takarodjál vissza az álomvilágodban, ahol törődnek veled és mindened megvan, ne itt rontsd a levegőt…
2017. aug. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/91 A kérdező kommentje:
Ne beszélj így velem! Te takarodjál,nekem legalább mindenem megvan én nem vagyok agresszív nem mondtam semmi rosszat és nem érdemlem meg hogy így beszéljenek velem!! Álomvilág?? nekem hónaponta húszezer forintot adnak! Te életdedben nem láttál még annyi pénzt!! Úgyhogy kuss és a te dolgoddal foglalkozzál ne az enyémmel,de lefogadom hogy csak irigy vagy rám!Mert én szép vagyok,okos és értelmes!Nem mint te!! És a helyesírásommal mi a bajod??És lehet engem anyázni meg ilyenek nem fogom felidegesíteni magam ilyen embereken!Amúgy tudod...én nem foglalkozok teveled!!Haggyál' békén engem!Mi a bajod velem??Mondd el nekem!!!Nem szeretnék agresszív lenni, de ilyen emberek könnyen ki tudnak hozni a sodromból!És nem szeretem ha így beszélnek rólam úgyhogy ezeket finomabban kéne megfogalmazni!Ja és kultúráltabban!!Ja és max. te rontod a levegőt itt a Gyakorikérdéseken! Rem. érthető voltam!
2017. aug. 21. 19:46
 45/91 anonim ***** válasza:

Kicsi csillag, kulturáltan írnod neked kellene, nagyrészünk valószínűleg közelebb áll anyádhoz korban, mint hozzád. Mondjuk miért is várnánk el, hogy tudd, hogyan kell megadni az idősebbnek a tiszteletet? Úgyis csak egy felszínes, elkényeztetett, buta kislány vagy. A pénzed mellé egy kis műveltséget is felszedhetnél, ugyanis a "hónaponta", az helyesen havonta.



https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__8815..

Egyébként ezt elnézve kezded nagyon eltúlozni. :D

2017. aug. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/91 A kérdező kommentje:
ohh bocsika akkor havonta
2017. aug. 21. 19:54
 47/91 Captain Logic ***** válasza:
Kettőnk közül te agresszívkodsz, ráadásul logikátlanul vádolsz kamu dolgokkal, azon kívül értelmezni sem sikerült, amit írtam, de azért te pattogj csak a nagy pofáddal.
2017. aug. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/91 A kérdező kommentje:
á...mindegy hagyjuk az egészet letörlöm a kérdést is
2017. aug. 21. 19:59
 49/91 A kérdező kommentje:
nem érdekeltek engem.Lehet azzal jönni h ez nem normális, de igen is ez NORMÁLIS ÉS KÉSZ! 100%-Ban normális hogy 10 évesen:festhetem a hajam,körömlakkozhatok (am már 5 évesen körömlakkoztam) műköröm meg most csütörtökön lesz....ja és kihagytam hogy már 6 éves koromban HORRORFILMET nézhettem!Láttam pl:a kört démonok között-et,Paranormal Avicity,sírok között,fekete ruhás nő,ördögűző,utolsó ördögűzés...Tehát ezek még nem is nem is,nem normális dolgok a horrorfilmekhez képest!Úgyhogy ja...És senki nem tud lebeszélni a műkörmökről, Ígyis-úgyis meglesz csütörtökön délben!Nem mondja meg nekem senki itt a gyakorin hogy mit csináljak!Nem vagytok a szüleim!Azok meg törődnek velem és megkapok mindent!!a többi kérdésemet is nézzétek majd meg!Csupa olyan gazdag lányos kérdések nemde?Pl:esőben nem lehet használni a hoverboard-ot? kérdés is ott van nekem van HOVERBOARDOM is!Tudjátok mennyi egy olyan?Mi például 120000 ft-ért vettük!Ja meg most volt a balatonboglári fesztivál hát hogy is mondjam...kivásároltam magam! Nagyon sok mindent vettem magamnak :)
2017. aug. 22. 13:55
 50/91 Captain Logic ***** válasza:
Látjátok, én mondtam, hogy kamu.
2017. aug. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!