Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális ha nekem megengedi...

Az normális ha nekem megengedik ezeket a szüleim?

Figyelt kérdés

Megengedik azt hogy:iskolába kifessem a körmön,fessem a hajam (anya segített nekem befesteni szőkére),műkörmöm is volt már 2-3-szor,sminkeljem magam (pl:ha elmegyünk bevásárolni stb..),akkor hosszabb fülbevalót betegyek akármilyen alkalomra, de nem engedik hogy ott aludjak barátnőimnél.

10/L



2017. aug. 19. 16:48
 51/91 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy hoverboardod van, de jóízlésed meg jólneveltséged nincs (a helyesírásról ne beszéljünk... mint a cigányputriban, komolyan...). Azt nem pénzért lehet kapni, azt a NORMÁLIS szülők adják a gyereknek.

Amúgy meg miért kérdezted meg, ha megsértődsz a véleményeken? Ezt a logikát...

2017. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/91 A kérdező kommentje:
nem érdekel a helyesírás....
2017. aug. 22. 17:08
 53/91 A kérdező kommentje:
Kedves Captain Logic nem kamu nem lehet megérteni?De mondom nem kell elhinni,nem érdekelnek a hülye válaszok leszarom!!
2017. aug. 22. 17:10
 54/91 A kérdező kommentje:
aszüleim normálisak max csak te vagy itt a segghülye
2017. aug. 22. 17:13
 55/91 Captain Logic ***** válasza:
Ha nem érdekel, akkor miért írsz? Ha ennyire zavar, zárd be a böngészőt, kapcsold ki a géped, és sz0pd le a legújabb szarosat, amit törődés helyett vettek a kamu szüleid.
2017. aug. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/91 A kérdező kommentje:
Nyomorék minden válaszíró utállak benneteket minek,legyek én itt a sok elme roggyant ember között? Ezt kérdezem magamtól... Minek legyek itt ha van pénzem és azt csinálok/veszek amit akarok?Amúgy meg...Hogy is mondjam....LESZAROM! Leszarom a válaszokat is és azokat is akik csak szimplán irigyek rám....És én tudom hogy igazam van...Nem kell elhinni...Aki akarja elhiszi aki akarja nem ennyi!Ennyi törődést és pénzt még senki sem kapott..Azon gondolkodok hogy mit kérjek szülinapomra mert már nincs mit mert, MINDENEM MEGVAN AMIT CSAK AKAROK!!!És ki az akinek már 10 évesen van pasija?Hát nekem van pasim igen,van...
2017. aug. 22. 17:34
 57/91 A kérdező kommentje:
nem kamuk a szüleim csak ugy tájékoztatlak róla :)
2017. aug. 22. 18:08
 58/91 anonim ***** válasza:
A másik kérdésednél azt írtad, valami gagyi kis samsungod meg egy teszkós telefonod van, és a szüleiddel közös géped, úgyhogy kétlem hogy olyan gazdag lennél (te amúgy sem lehetsz, maximum a szüleid), de folytasd csak a hazudozást, engem őszintén szórakoztat, hogy milyen embertelenül buta vagy. :D
2017. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/91 A kérdező kommentje:
és kettő tabletom csak úgy pontosítalak és nem hazudok
2017. aug. 22. 19:41
 60/91 A kérdező kommentje:
ja és tele van játékkal a szobám meg plüssökkel meg van egy laptopunk de te látom még le se tudod írni olyan nagy bolond és idióta vagy
2017. aug. 22. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!