Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális ha nekem megengedi...

Az normális ha nekem megengedik ezeket a szüleim?

Figyelt kérdés

Megengedik azt hogy:iskolába kifessem a körmön,fessem a hajam (anya segített nekem befesteni szőkére),műkörmöm is volt már 2-3-szor,sminkeljem magam (pl:ha elmegyünk bevásárolni stb..),akkor hosszabb fülbevalót betegyek akármilyen alkalomra, de nem engedik hogy ott aludjak barátnőimnél.

10/L



2017. aug. 19. 16:48
 31/91 A kérdező kommentje:
*amint
2017. aug. 21. 12:38
 32/91 anonim ***** válasza:
100%
Aztán majd sírsz 20évesen, és nem érted, miért csak a parasztok akarnak veled szóbaállni (az összes ilyen jellegű ismerősöm annyira leharcolt lett 20 éves korára, meg olyan híre volt, hogy tényleg csak a legalja pasinak kellett volna, olyanoknak, akik csak azzal nem csalják meg, aki nem akar velük dugni)... a jövődre is gondolj néha.
2017. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/91 A kérdező kommentje:
oké de úgyhiszem ez az én dolgom és nem a tiéd/tiétek!
2017. aug. 21. 13:40
 34/91 A kérdező kommentje:
ha sminkelni akarom magam és festeni a körmöm és a hajam meg műkörmöt akarok akkor lesz és kész ENNYI!!!Nem kell velem törődni!!!!!!
2017. aug. 21. 13:41
 35/91 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy ha nem a mi dolgunk, hanem a tied, és egyáltalán nem érdekelnek a nálad komolyabb élettapasztalattal rendelkező emberek tanácsai, mégis minek írtad ki a kérdést? Lehet, neked óriási büszkeség, hogy leszarnak a szüleid, és nincs gyerekkorod, ettől biztos sokkal menőbb vagy mint a többi kislány az osztályodban, ami szerinted szuper, de attól ez még szánalmas, főleg a hozzátársuló attitűddel.
2017. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/91 A kérdező kommentje:
én nem menőzni akarok képzeld és a szüleim nem szarnak le mindent megkapok amit csak kiejtek a számon ugyhogy kuss
2017. aug. 21. 15:24
 37/91 A kérdező kommentje:
ja és olyan válaszokból nem kérek hogy "anyád ostoba mer megengedi ezeket" meg "majd 20 évesen negyvennek fogysz kinézni" ilyeneket ne pls.
2017. aug. 21. 15:29
 38/91 A kérdező kommentje:
ja és csak ugy mondom nagyon sok pénzünk van!
2017. aug. 21. 16:25
 39/91 anonim ***** válasza:
100%
És szted az, hogy megvesznek neked minden szart, amit kiböfögsz a szádon, egyenlő a törődéssel? Meg a pénz? Mert rohadtul nem. A szüleid pont ezért csinálják ezt, mert tojnak beléd. Sokkal könnyebb odaadni a bankkártyát, mint leülni megbeszélni, hogy mi lenne neked a jó mostanra és a jövődre nézve.
2017. aug. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/91 A kérdező kommentje:
nem csak megvesznek nekem mindent hanem törődnek is velem rengeteget vagyok anyával meg apával rengeteg időt töltünk együtt képzeld
2017. aug. 21. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!