Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális ha nekem megengedi...

Az normális ha nekem megengedik ezeket a szüleim?

Figyelt kérdés

Megengedik azt hogy:iskolába kifessem a körmön,fessem a hajam (anya segített nekem befesteni szőkére),műkörmöm is volt már 2-3-szor,sminkeljem magam (pl:ha elmegyünk bevásárolni stb..),akkor hosszabb fülbevalót betegyek akármilyen alkalomra, de nem engedik hogy ott aludjak barátnőimnél.

10/L



2017. aug. 19. 16:48
 61/91 A kérdező kommentje:
*nagyon
2017. aug. 22. 19:43
 62/91 A kérdező kommentje:
ne szólj már mindenbe bele!
2017. aug. 22. 20:16
 63/91 A kérdező kommentje:
Na jó..ennek a veszekedésnek nincs értelme,jobb ha letörlöm a kérdést már holnap!
2017. aug. 22. 20:18
 64/91 A kérdező kommentje:
amúgy is azt csinálok amit akarok!
2017. aug. 22. 20:18
 65/91 A kérdező kommentje:
És én nem veszekedni akarok de... normálisan írtam ki a kérdést,normális válaszokat kérek tőletek,ha lehet.
2017. aug. 22. 21:09
 66/91 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok híve az erőszaknak, de ha én lennék az anyád, akkor lekevernék neked akkora pofont, hogy a fal adná a másikat. Mégis mi a fenét képzelsz te magadról, hm? Egy ostoba kisgyerek vagy még, akit leszarnak a szülei, és pénzzel akarják megvenni a szeretetét. Tudod, kislányom, az ám nem törődés, hogy anyuci meg apuci megveszi neked a drága holmikat. És az ki a fenét érdekel, hogy gazdagok vagytok? Az a szüleid pénze, nem a tiéd. Habár anyád is büszke lehet magára, hogy egy ilyen ostoba és buta gyereket nevel, akinek az agyi szintje valahol lemaradt óvodáskorban. Menj szépen játszani a babáiddal, úgyis az való még neked, nem az a sok hülyeség, amit is felsorolsz.


Csókoltatom anyádat, és, hogy ennyire elcseszte a nevelésedet.

2017. aug. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/91 A kérdező kommentje:
hát tudod...belőled sem nevelhettek többet...én legalább 5-ös vok mindenből
2017. aug. 23. 10:09
 68/91 A kérdező kommentje:
De ez nem a te dolgod.. Azt képzelek magamról amit akarok oké?Inkább maradjál csendben!És te csak ne osztogassál senkinek pofonokat,mert tőled az biztos hogy nem fogom megkapni!Ja és te milyen jogon adnál nekem pofont?Egyel talán minek foglalkozol te én velem?Nincs neked más dolgod?Bocsi ha megsértettelek de ez az igazság.Mondom,lehet engem anyázni,de ilyeneket azért ne írogassál,légyszíves...És most mi is a problémád velem?Inkább a te gyerekeiddel (ha vannak) foglalkozzál,vagy a családoddal,Na mindegy....Aha kicsit sem akarsz itt veszekedni velem!És honnan is tudod hogy én milyen gazdag vagyok?Először is gyere be a házba,nézd meg a házat meg az udvart,és utána papoljál ilyenekről .Okés?És az én anyámat ne osszad te ki!Én nem szólok neki hogy: "Hé anya ne engedd meg ezeket mert xy azt mondta" :D tehát én örülök neki hogy megengedi és nem fogom ezt elcseszni,tehát az a lényeg hogy ne törődj velem kommentelj máshova!
2017. aug. 23. 10:41
 69/91 anonim ***** válasza:
Ahol ilyen helyesírással ötös vagy mindenből, ott vagy a szüleid fizetik le a tanárokat, vagy kisegítő iskola szintjén van az oktatás, és az ötöst kap, aki képes egymaga kitörölni a seggét, kb. Nálunk elit 8osztályos gimiben örülnél ilyen helyesírással, ha megkapod a kettest.
2017. aug. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/91 A kérdező kommentje:
nyáriszünet van! nem foglalkozok ilyenekkel
2017. aug. 23. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!