Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális ha nekem megengedi...

Az normális ha nekem megengedik ezeket a szüleim?

Figyelt kérdés

Megengedik azt hogy:iskolába kifessem a körmön,fessem a hajam (anya segített nekem befesteni szőkére),műkörmöm is volt már 2-3-szor,sminkeljem magam (pl:ha elmegyünk bevásárolni stb..),akkor hosszabb fülbevalót betegyek akármilyen alkalomra, de nem engedik hogy ott aludjak barátnőimnél.

10/L



2017. aug. 19. 16:48
 81/91 A kérdező kommentje:
Ha valami nem tetszik,akkor rendesen írjatok választ ne hülyeségeket.Tehát ne kössetek bele a helyesírásomba,(egyrészt nem érdekel nyári szünet van) és úgy tudom hogy NEM ez volt a kérdés!Tehát én a kérdésre kérek válaszokat!Nem azt kértem hogy most keressél hibákat az írásomban,De ha te kedves 69. válaszoló ennyire értetlen vagy,akkor csak sajnálni tudlak...most tuti bele fogsz kötni megint valamibe,pl ha nem a helyesírásomba akkor a "neveletlenségembe".Könyörgöm foglalkozz a magad dolgával ahogy már ez előtt írtam.De komolyan nincs más dolgod mint itt "anyát" játszani ilyen helyesírási és nevelési tanácsokat adva?Ne törődj velem!Ezt csak úgy írtam neked hátha megérted így harmadjára.És ismételten elmondom ne igazítgasd az én anyámat mert téged úgy is leszar...Nem fog bántani csak mert egy idegen lány/fiú azt mondta.Nem fog kipofozni,hát ilyen az esze ágában sincsen!Engem itthon senki sem bánt!Még egy pofont sem kaptam ezalatt a 10 év alatt,ja és egy szobafogságot sem.Anya szépen leültetett az ágyra megbeszéltük,és nem csináltam többet ilyet.Nem az volt a megoldás hogy véresre ver!Hogy írhatsz ilyet?Megpofoznál,oké de nem tudod megtenni.És ezt senki nem is fogja,anya parancsol és apa!Nem te meg a többi VAD IDEGEN EMBER!Jó hogy nem te mondod meg hogy mit csináljak és hogy mit képzeljek magamról.Ja és hogy milyen jegyet kapnák 8. osztályban!Mi vagy te tanár?Mert te túl hülye lennél ahhoz.Na a lényeg az hogy ne törődj már velem.Olyan nehéz ezt felfogni??
2017. aug. 23. 16:14
 82/91 A kérdező kommentje:
és hát...én úgy látom ebből a pofozós mondatból 69. válaszoló hogy te eléggé agresszív lehetsz....
2017. aug. 23. 16:20
 83/91 anonim ***** válasza:

Úgy gondoltam, befejezem a debillel történő vitázást... de. könyörgöm, legalább olvasni tanulj meg! Én vagyok a 69. válaszoló, és én nem írtam semmilyen verést, te húgyagyú! Vagy számolni nem tudsz akkor...


Ráadásul te mondod, hogy befejezed, és kitörlöd a kérdést, erre minden fél órában még ideírsz vmit... meg tudod állni, hogy ne írj vissza, és szépen tényleg töröld ezt a csodás kérdést?

2017. aug. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/91 Captain Logic ***** válasza:
#83 Mondom, hogy kamu az egész, csak egy hülye troll. Ha nem írunk neki, akkor is írogat, akkor is beleköt valamibe, sajnáltatja magát, pedig "mindene megvan", és "törődnek vele". Én is csak azért írogatok ide, mert közben jókat nevetek :') Nem érdemes komolyan venni. Erre is valami hülyeséget fog írni, amiben engem küld el a fäszba. Én meg nevetek rajta egy jót. :')
2017. aug. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/91 A kérdező kommentje:
nem vagyok hugyagyu max te vagy az :)
2017. aug. 23. 17:41
 86/91 A kérdező kommentje:
nem kell elhinni.Én legalább tudom hogy nem kamu
2017. aug. 24. 08:33
 87/91 Captain Logic ***** válasza:
34%
Tudtam, hogy nem hagysz itt minket :’) ;)
2017. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/91 anonim ***** válasza:
Szegény gyerek, fogyatékos. 😂😂
2017. aug. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/91 A kérdező kommentje:
nem vagyok fogyatékos szerintem inkább te vagy az
2017. aug. 24. 15:46
 90/91 anonim ***** válasza:
Ez tuti valami troll kérdés, ha nem akkor a világ megérett a pusztulásra.
2018. febr. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!