Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem kedvesek hozzám a...

Miért nem kedvesek hozzám a lányok legalább olyan helyeken, ahol kedvesnek kéne lenniük?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az üzletekre,bankokra és minden olyan helyre ahol a kedvemben kéne járniuk.A múltkor a vonaton a kalauz lány kedves volt hozzám,mosolygós volt és beszélgetett is velem.Mikor leszálláskor kérdeztem tőle hogy vajon találkozunk e még,azt mondta hogy reméli hogy igen.Utána az egész napom jobb volt,pedig rossz kedvem volt mikor elindultam.De máshol ilyet nem nagyon tapasztalok.Pedig ha bemegyek egy boltba és kedves lenne velem az eladólány,akkor lehet hogy oda visszatérnék.Neki is jó lenne mert örömet okozott,nekem is mert jobban érezném magam és az üzletnek is,mert ahol rendesek a vevőkkel ott több lesz a bevétel.Miért kell minden jónak az elrontója lenni?
2019. júl. 26. 11:39
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/99 anonim ***** válasza:
És mivel szólítod le őket?
2019. júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/99 A kérdező kommentje:
Először is megkérdezem hogy segíthetek e.
2019. júl. 28. 00:09
 93/99 A kérdező kommentje:
Amúgy hiányolom a két 78%-os lányt biztos buliznak valahol.
2019. júl. 28. 00:10
 94/99 anonim ***** válasza:

Mármint, te, mint vevő megkérdezed az eladót, hogy te segíthetsz-e? Jézusom...


Gondolom van életük, bár szerintem alszanak. Nekem is hamarosan befut a vonatom.

2019. júl. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/99 A kérdező kommentje:
Nem,ha én vagyok az eladó akkor kérdezem hogy segíthetek e.
2019. júl. 28. 00:18
 96/99 anonim ***** válasza:
100%

De olyankor arra gondol, megmondhatja-e, merre a sampon, nem arra, hogy nyávogj az életedről.


Azt mondod, ne csak pénzért legyünk kedvesek egymáshoz, előtte meg azt írod: "a vásárló elvárhatná hogy kedvesek legyenek vele ha már oda viszi a pénzét"

2019. júl. 28. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/99 A kérdező kommentje:
Mind a kettő igaz.Az is hogy ne csak pénzért legyünk kedvesek és az is ha az ember odaviszi a boltba a pénzét akkor elvárhatja hogy kedvesek legyenek.
2019. júl. 28. 06:29
 98/99 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, nem buliztam valahol, csak volt jobb dolgom is, mint a te autista agymenésedet olvasgatni. Már legalább tucatszor leírták neked, hogy nem az a dolguk az eladóknak, hogy faggassanak az életedről meg arról, hogy hova mész, mit csinálsz, hogy érzed magad, stb., hanem annyi, hogy kiszolgáljanak, de te ezt képtelen vagy felfogni. Szerintem törlöm is ezt a kérdést a megválaszolt kérdéseim közül, mert már irritálsz.
2019. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/99 A kérdező kommentje:
Amúgy 78%-os volt olyan válaszod amivel egyetértettem.Remélem még nem törölted ki a kérdést.
2019. júl. 28. 13:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!