Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem kedvesek hozzám a...

Miért nem kedvesek hozzám a lányok legalább olyan helyeken, ahol kedvesnek kéne lenniük?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az üzletekre,bankokra és minden olyan helyre ahol a kedvemben kéne járniuk.A múltkor a vonaton a kalauz lány kedves volt hozzám,mosolygós volt és beszélgetett is velem.Mikor leszálláskor kérdeztem tőle hogy vajon találkozunk e még,azt mondta hogy reméli hogy igen.Utána az egész napom jobb volt,pedig rossz kedvem volt mikor elindultam.De máshol ilyet nem nagyon tapasztalok.Pedig ha bemegyek egy boltba és kedves lenne velem az eladólány,akkor lehet hogy oda visszatérnék.Neki is jó lenne mert örömet okozott,nekem is mert jobban érezném magam és az üzletnek is,mert ahol rendesek a vevőkkel ott több lesz a bevétel.Miért kell minden jónak az elrontója lenni?
2019. júl. 26. 11:39
 31/99 anonim ***** válasza:
100%
Te egy nagyon beteg ember vagy.
2019. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/99 A kérdező kommentje:
Utolsó nekem egyszer azt mondta egy bolti üzletvezető hogy a vevőnek ki kéne nyalni a hátsóját.Jó nem szó szerint ti is tudjátok hogy értette.És én egyetértek vele.
2019. júl. 26. 16:13
 33/99 anonim ***** válasza:
94%
Kávét ne főzzön neked?
2019. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/99 anonim ***** válasza:
0%
Egy üzletben a vásárló a főnök bizonyos értelemben, mert ő viszi oda a pénzét, szóval a kérdezőnek igaza van, egy mosoly nem kerülne semmibe az eladóknak.
2019. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/99 anonim ***** válasza:
95%
Akkor menj dolgozni kereskedelembe vagy vendéglátásba. Meglátjuk meddig nyalogatod majd mások popóját.
2019. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/99 A kérdező kommentje:
35-ös én nem tehetek arról ha az eladóval valaki bunkó volt.Azért még ő ne legyen már az velem.
2019. júl. 26. 16:30
 37/99 anonim ***** válasza:
91%

Azért bunkók veled, nem érdekli őket a teljes élettörténeted? :D

Ennyi erővel te is bunkó vagy, hiszen nem érdeklődsz más hogy léte felől.

2019. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/99 A kérdező kommentje:
Nem.Vagy azért bunkók mert valaki felidegesítette őket,a főnökük vagy az egyik vevő nem tudom,vagy mert olyan a természetük.
2019. júl. 26. 16:38
 39/99 anonim ***** válasza:
95%
Engem roppant mód felidegesíteni egy olyan vevő, mint te.
2019. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/99 anonim ***** válasza:
100%

Erről még az jut eszembe, hogy Japánban is az a hozzáállás, hogy "a vevő az isten".

Viszont! Ez náluk sem jelenti azt, hogy elcsevegnek veled, az életedről faggatva! Hanem ilyeneket, hogy: udvariasak, pontosan, precízek, tiszták. Éltem ott egy darabig, úgy mondom.

Pl. mikor elromlott a vécé, a két szerelő, aki kijött, hajszálpontos volt, már volt náluk mindenféle pótalkatrész, gyorsak voltak, és feltakarítottak maguk után.

De a boltosok, pincérek ott sem csevegnek, sőt!


Így viszont már értem, miért létezik szintén Japánban egy olyan szolgáltatás, mint a "hostess club", ahol a férfiak pusztán azért fizetnek nagy összegeket, hogy csinos, mosolygós lányok együtt iszogassanak és beszélgessenek velük, kifaggatva a férfiakat a napjukról. Lehet, neked is oda kéne menned, ha a család és a barátok nem elégítik ki ezt az igényedet.

2019. júl. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!