Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem kedvesek hozzám a...

Miért nem kedvesek hozzám a lányok legalább olyan helyeken, ahol kedvesnek kéne lenniük?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az üzletekre,bankokra és minden olyan helyre ahol a kedvemben kéne járniuk.A múltkor a vonaton a kalauz lány kedves volt hozzám,mosolygós volt és beszélgetett is velem.Mikor leszálláskor kérdeztem tőle hogy vajon találkozunk e még,azt mondta hogy reméli hogy igen.Utána az egész napom jobb volt,pedig rossz kedvem volt mikor elindultam.De máshol ilyet nem nagyon tapasztalok.Pedig ha bemegyek egy boltba és kedves lenne velem az eladólány,akkor lehet hogy oda visszatérnék.Neki is jó lenne mert örömet okozott,nekem is mert jobban érezném magam és az üzletnek is,mert ahol rendesek a vevőkkel ott több lesz a bevétel.Miért kell minden jónak az elrontója lenni?
2019. júl. 26. 11:39
 61/99 A kérdező kommentje:
Nem várta el de attól függetlenül biztos jól esett neki ha szóltál hozzá egy jó szót vagy ha csak rámosolyogtál.
2019. júl. 27. 15:09
 62/99 A kérdező kommentje:
76%-os kevés barátom van.Vannak,de kevesen.
2019. júl. 27. 15:10
 63/99 anonim ***** válasza:
91%

Nem, mert utána ment a dolgára, nem érdekelt hova megy, nem érdekelt, honnan jött. Te meg elvárod, hogy körbeugráljanak téged.


L

2019. júl. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/99 A kérdező kommentje:
Ezt viszont nem hiszem hogy a vevőt nem érdekelte hogy kedves voltál.Lehet,hogy nem láttad rajta de biztos örült hogy beszélgettél vele és jobbá tetted a napját.
2019. júl. 27. 15:14
 65/99 anonim ***** válasza:
94%

Valószínű, de nem érted a különbséget? Nem várják el, hogy beszélgesek velük, te ismeretlenektől várod el, hogy enyhítsék a szeretethiányodat.


L

2019. júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/99 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam szóvá tenni a boltban ha nem foglalkoznak velem,csak magamban bosszankodok.Nem szoktam balhézni az eladókkal.
2019. júl. 27. 15:18
 67/99 anonim ***** válasza:
100%
Azért van kevés, mert energiavámpír vagy. Valószínűleg azok se azok, csak nem elég határozottak, hogy leépítsenek. Hát az ilyet nem lehet elviselni! Komolyan, nem kell itt megmagyarázni, hogy mitől lesz egy szánalmas nyomorult valaki, mert tudatában sincs, hogy mennyire mérgező a személyisége.
2019. júl. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/99 anonim ***** válasza:
91%

Mit szeretnél, mit csináljanak veled, amikor bemész egy üzletbe?


L

2019. júl. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 A kérdező kommentje:
76%-os nem igaz amit mondasz.Én nem akaszkodok rá senkire.És ne sértegess.
2019. júl. 27. 15:21
 70/99 A kérdező kommentje:
Ne csináljanak semmit,csak legyenek kedvesek,barátságosak.Én sem bunkó módon szólok hozzájuk.
2019. júl. 27. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!