Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem kedvesek hozzám a...

Miért nem kedvesek hozzám a lányok legalább olyan helyeken, ahol kedvesnek kéne lenniük?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az üzletekre,bankokra és minden olyan helyre ahol a kedvemben kéne járniuk.A múltkor a vonaton a kalauz lány kedves volt hozzám,mosolygós volt és beszélgetett is velem.Mikor leszálláskor kérdeztem tőle hogy vajon találkozunk e még,azt mondta hogy reméli hogy igen.Utána az egész napom jobb volt,pedig rossz kedvem volt mikor elindultam.De máshol ilyet nem nagyon tapasztalok.Pedig ha bemegyek egy boltba és kedves lenne velem az eladólány,akkor lehet hogy oda visszatérnék.Neki is jó lenne mert örömet okozott,nekem is mert jobban érezném magam és az üzletnek is,mert ahol rendesek a vevőkkel ott több lesz a bevétel.Miért kell minden jónak az elrontója lenni?
2019. júl. 26. 11:39
 41/99 anonim ***** válasza:
94%

"Neki is jó lenne mert örömet okozott,nekem is mert jobban érezném magam és az üzletnek is,mert ahol rendesek a vevőkkel ott több lesz a bevétel.Miért kell minden jónak az elrontója lenni?"


Teljesen jól látod a dolgot.És a jó hír,hogy megkaphatod ezt a kedvességet! Menj el egy boltba dolgozni,és minden vevőre mosolyogj,kérdezd meg,milyen napjuk volt.

Önzetlenül segítenél másokon,mégis visszaszállna rád,boldog lennél.Anyagiakban is kifizetődő lenne.

Tudsz ennél jobb megoldást?

2019. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/99 anonim ***** válasza:
94%
Még mindig nem érted. Az eladónak, kalauznak, stb-nek nem feladata bajcsevegni veled!!!! Ha vevőként bemész egy boltba, mosolyogsz egyet, az eladó is, fizetsz, aztán lelépsz. Még veletlen sem érdekel senkit a te banatod vagy bármi ilyesmi.
2019. júl. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/99 A kérdező kommentje:
91%-osnak igaza van.Tényleg nem elégít ki hogy ott van a család és a barátok.Nekem ennél több kell.
2019. júl. 26. 18:51
 44/99 anonim ***** válasza:
95%
De nem kapsz. Ez van. Kis görcs.
2019. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/99 anonim ***** válasza:
Ilyen embereknek, mint te, vannak barátai?...
2019. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/99 A kérdező kommentje:
78%-os ne legyél szemtelen.
2019. júl. 26. 23:12
 47/99 anonim ***** válasza:
91%

Két hónapokig pénztáros voltam, és a kérdező féle emberek voltak a rémálmaim.

Ha éppen nem volt vevő olvastam, vagy írtam valakinek, nekem így volt jó, ha pedig vevő jött, kiszolgáltam.

De amikor valaki elkezdett mesélni arról, hogy elutasította egy lány, és milyen szomorú emiatt, bólogattam meg minden, de egy kicsit se érdekelt. Az ilyeneket a lehető leghamarabb megpróbáltam elküldeni, mert ne nálam keressen vígaszt.


L

2019. júl. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/99 A kérdező kommentje:
Utolsó te most az vagy aki kérdezte hogy ilyen embernek vannak barátai?
2019. júl. 26. 23:26
 49/99 anonim ***** válasza:
91%

Nem, több embernek lehet ugyanannyi %-a, de amúgy egyetértek vele.


L (ahol L van, azt írom én)

2019. júl. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/99 A kérdező kommentje:
Tuti hogy a másik 78%-os is lány.
2019. júl. 26. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!