Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem kedvesek hozzám a...

Miért nem kedvesek hozzám a lányok legalább olyan helyeken, ahol kedvesnek kéne lenniük?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az üzletekre,bankokra és minden olyan helyre ahol a kedvemben kéne járniuk.A múltkor a vonaton a kalauz lány kedves volt hozzám,mosolygós volt és beszélgetett is velem.Mikor leszálláskor kérdeztem tőle hogy vajon találkozunk e még,azt mondta hogy reméli hogy igen.Utána az egész napom jobb volt,pedig rossz kedvem volt mikor elindultam.De máshol ilyet nem nagyon tapasztalok.Pedig ha bemegyek egy boltba és kedves lenne velem az eladólány,akkor lehet hogy oda visszatérnék.Neki is jó lenne mert örömet okozott,nekem is mert jobban érezném magam és az üzletnek is,mert ahol rendesek a vevőkkel ott több lesz a bevétel.Miért kell minden jónak az elrontója lenni?
2019. júl. 26. 11:39
 51/99 anonim ***** válasza:

Könnyen lehet, és az baj lenne?


L

2019. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 A kérdező kommentje:
Nem lenne baj.
2019. júl. 27. 07:03
 53/99 anonim ***** válasza:
Én vagyok a másik 78%-os és szintén lány vagyok, szóval mostmár elmondhatod magadról, hogy még a gyakorin is bunkóznak veled a szemét lányok.
2019. júl. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 A kérdező kommentje:
Nem tartalak bunkónak téged.De azért szemtelen voltál amikor beszóltál hogy ilyen embernek vannak barátai.Én nem vagyok rossz ember csak szeretethiányos.
2019. júl. 27. 14:52
 55/99 anonim ***** válasza:

#54


És miért másoktól várod el, hogy ezt enyhítsék neked? nekik nem ez a dolguk és nem is érdekli őket.

Ha te enyhíted másokét, milyen jogon várod el, hogy mások megtegyék érted?


L

2019. júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/99 A kérdező kommentje:
De én nem emberekkel foglalkozom.Nekem olyan munkahelyem van ahol egyedül vagyok.Kivel foglalkozzak ott?
2019. júl. 27. 15:00
 57/99 anonim ***** válasza:
94%

Az ő dolguk pedig, hogy kasszáznak, pakolnak. Nem az, hogy a lelkedet pátyolgassák...


L

2019. júl. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/99 A kérdező kommentje:
Mondtad hogy te is dolgoztál boltban.Nem jobban érezted magad amikor egy vevő kedves volt?Nem esett jól amikor megdicsértek hogy milyen csinos vagy?
2019. júl. 27. 15:05
 59/99 anonim ***** válasza:
91%

De, viszont a vevő veled ellentétben nem várta el, hogy kérdezgessem az életéről. Nem hitte magát a világ közepének.


L

2019. júl. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/99 anonim ***** válasza:
De egyébként vannak barátaid?
2019. júl. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!