Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem kedvesek hozzám a...

Miért nem kedvesek hozzám a lányok legalább olyan helyeken, ahol kedvesnek kéne lenniük?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az üzletekre,bankokra és minden olyan helyre ahol a kedvemben kéne járniuk.A múltkor a vonaton a kalauz lány kedves volt hozzám,mosolygós volt és beszélgetett is velem.Mikor leszálláskor kérdeztem tőle hogy vajon találkozunk e még,azt mondta hogy reméli hogy igen.Utána az egész napom jobb volt,pedig rossz kedvem volt mikor elindultam.De máshol ilyet nem nagyon tapasztalok.Pedig ha bemegyek egy boltba és kedves lenne velem az eladólány,akkor lehet hogy oda visszatérnék.Neki is jó lenne mert örömet okozott,nekem is mert jobban érezném magam és az üzletnek is,mert ahol rendesek a vevőkkel ott több lesz a bevétel.Miért kell minden jónak az elrontója lenni?
2019. júl. 26. 11:39
 21/99 A kérdező kommentje:
Onnantól kezdve hogy belépek a boltba,nem vagyok idegen és csak én számítok meg persze a többi vevő.Én így gondolom.
2019. júl. 26. 13:26
 22/99 anonim ***** válasza:
87%

XD

Szánalmas.

2019. júl. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 A kérdező kommentje:
78%-as engem zavar amit a külvilágban tapasztalok.Zavar hogy az emberek távolságtartóak egymással.
2019. júl. 26. 13:30
 24/99 anonim ***** válasza:
78%

Az elado ügyintézö nem konzummunka.

Menj barokba

2019. júl. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 anonim ***** válasza:
85%

Az a baj, hogy azt hiszed, mindennek RÓLAD kell szólnia. Nem az a bajod, hogy nem nyitottak az emberek, neked az a bajd, hogy FELÉD nem nyitottak.


Te mikor törődtél egy számodra teljesen ismeretlennel?

2019. júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/99 anonim ***** válasza:
86%
Dolgoztam eladóként, falra másztam a kérdező típusú emberektől. Én, én, én!!! Vicc amúgy H nem egy helyen vagyok törzsvendég, mégsem kellett kierőszakolnom a beszélgetést. De nem is a kis lelkemet pátyolgatja a pékárus kiscsaj reggel, hanem egyszerűen kommunikál. Egy idősebb boltos pedig egyszer emlékezett a szülinapomra, jól esett de nem elvárás! Úgy tűnik te nem sok mindenkinek vagy szimpi, kérdező 😂😂
2019. júl. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 anonim ***** válasza:
87%

Arra miért nem válaszolsz, amit már többször is visszakérdeztek, hogy: te mennyire vagy kedves önzetlenül másokhoz? Odamész-e valakihez pl. parkban, ha szomorúnak látszik?

Hány éves vagy, dolgoztál már valaha? Te mindig kedves vagy az ügyfelekhez?


Az természetes elvárás, hogy az eladó ne legyen bunkó, de a minimum udvariassághoz képest az óriási elvárás, hogy beszélgessenek veled.

Te úgy nézel az emberekre, mintha csak statiszták, díszlet lennének a te életed filmjében? Nem jut eszedbe, hogy lehet, hogy nemrég halt meg valakijük, vagy fáj a derekuk, vagy mondjuk alig aludtak? Ők is emberek, nem robotok, akik folyton rózsaszín cukormázas vidámságra vannak hangolva.

Nagyon egoista gondolkodás az, amit itt bemutatsz.

2019. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/99 anonim ***** válasza:
81%

Amúgy nem tudom, te hova jársz vásárolgatni, de nálunk reggelente olyan sor szokott állni pl. a pékségben, hogy beférni alig lehet, az eladó csaj úgy hadarja el, hogy "Köszi a vásárlást", mert rögtön jön is a kasszához a következő vevő..Ha még leállna kérdezgetni is az emberektől sorjában, hogy hogy vannak, dolgozni/iskolába mennek-e (mert amúgy vajon hova a tökömbe mennének 90%-os valószínűséggel reggel 7-kor?...), még egy óra múlva is ott állna mindenki..

És amúgy nem tudom, honnan szedted ezt, de régen se volt szokás a vásárlók lelkecskéjét ápolgatni egy boltban vagy a bankokban, akkor is voltak beszédesebb, kommunikatívabb dolgozók, mint ma is, de ahogy ma sem, akkor se volt minden eladó/ott dolgozó ilyen...

2019. júl. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/99 A kérdező kommentje:
Természetesen ha sokan vannak az üzletben az más,bár mosolyogni legalább akkor is lehetne.Nem kerülne semmibe.
2019. júl. 26. 16:02
 30/99 A kérdező kommentje:
Nem szoktam odamenni parkban senkihez de azt nem is lehet összehasonlítani egy bolttal,bankkal,vagy vonattal.
2019. júl. 26. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!