Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem kedvesek hozzám a...

Miért nem kedvesek hozzám a lányok legalább olyan helyeken, ahol kedvesnek kéne lenniük?

Figyelt kérdés
Gondolok itt az üzletekre,bankokra és minden olyan helyre ahol a kedvemben kéne járniuk.A múltkor a vonaton a kalauz lány kedves volt hozzám,mosolygós volt és beszélgetett is velem.Mikor leszálláskor kérdeztem tőle hogy vajon találkozunk e még,azt mondta hogy reméli hogy igen.Utána az egész napom jobb volt,pedig rossz kedvem volt mikor elindultam.De máshol ilyet nem nagyon tapasztalok.Pedig ha bemegyek egy boltba és kedves lenne velem az eladólány,akkor lehet hogy oda visszatérnék.Neki is jó lenne mert örömet okozott,nekem is mert jobban érezném magam és az üzletnek is,mert ahol rendesek a vevőkkel ott több lesz a bevétel.Miért kell minden jónak az elrontója lenni?
2019. júl. 26. 11:39
 11/99 anonim ***** válasza:
87%

Miért kéne beszélgetniük veled? Elintézed a vásárást, annyi. Amúgy miért kéne foglalkozniuk azzal, hogy szomorú vagy? Te leülsz beszélgetni a szomorú emberekkel egy parkban?


Amúgy lehet, hogy rossz kedvük van, fáradtak, unatkoznak, nem érdekled őket.

2019. júl. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/99 A kérdező kommentje:
78%-os nekik az a munkahelyük nem kerülne semmibe nekik ha kedvesek lennének.Csak jól járhatnának.
2019. júl. 26. 13:04
 13/99 anonim ***** válasza:
81%
De mégis mit beszélgessenek veled?
2019. júl. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/99 A kérdező kommentje:
Bármiről.Kérdezzék meg hogy vagyok,dolgozni megyek e,mindegy csak foglalkozzanak velem.
2019. júl. 26. 13:07
 15/99 anonim ***** válasza:
86%

De ez nem érdekli őket, miért is érdekelné őket?

A foglalkozást nem tőlük, hanem családtól, barátoktól kéne kapnod.

Ők ott dolgoznak, és ha leállnának veled beszélgetni, ez akadályozná őket a munkában.

Te milyen gyakran ülsz le ismeretlenekhez beszélgetni egy megállóban vagy parkban?

2019. júl. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/99 A kérdező kommentje:
Nekem az kevés hogy a család meg barátok foglalkoznak velem.Azt akarom hogy foglalkozzanak velem buszon,vonaton,repülőn,bankban,közértben mindenhol.
2019. júl. 26. 13:14
 17/99 anonim ***** válasza:
88%
Egy pszichológus örömmel foglalkozik veled, és szerintem nem is ártana.
2019. júl. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/99 A kérdező kommentje:
Nem érted egyet veled.A megoldás az lenne,hogy az emberek nyitnak egymás felé nem a pszichológus.
2019. júl. 26. 13:20
 19/99 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy idegenktől elvárod, hogy beszéljenek veled, az nem egészséges.

Te milyen gyakran csinálod ezt?

2019. júl. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/99 A kérdező kommentje:
A pszichológus olyan mint a takarító.Próbálja eltakarítani a mocskot amit az emberek maguk után hagynak.
2019. júl. 26. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!