Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is gusztustalan...

Szerintetek is gusztustalan amit Avramlatosca csinált a babájával?

Figyelt kérdés

Nagyon sok képet kitett róla már az elejétől kezdve, pedig ő az elején még nagyon verte a mellét, hogy ő éppen hogy megfogja mutatni a gyereket és nem lesz olyan mint MÁSOK. Egyszer pedig a gyereke szarát is kitette, ami szerintem megalázó egy nyakig szaros gyerekkel szembe. Aztán pedig 1 max 2 hónapra rá elkezdte tele sírni az Instát, hogy neki milyen borzasztó nehéz ezt a gyereket nevelni. Komolyan úgy beszélt róla mint egy plusz teherről. Mármint mit képzelt ez a nő? Megszüli a gyereket majd felteszi a polcra, majd mikor kell pár Insta képre/storyra, esetleg Youtube videóra akkor előveszi.

Kérem, az olyan válaszokat, hogy "az ő gyereke semmi közöd hozzá", hanyagoljuk. Itt a ti véleményetek érdekel erről a viselkedésről. Nem csak ennél a nőnél, hanem effektív az ilyen viselkedéssel kapcsolatban.



2020. nov. 4. 21:46
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
72%
*értsétek rá, hulye a telefonom 😇
2020. nov. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
73%
Rá gugliztam, elég szutyok szét lõtt fejū.
2020. nov. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
16%

1.nem tudom kiről van szó, mert nem élek ilyen hülyékkel mint az insta libák,se face meg hasonló közösségi dolgok.


2.ha téged ennyire zavar miért követed, nézed, miért érdekel?🤔

2020. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
74%
Ki ez a nő?? Megnéztem!! Nem kellett volna. VV Mici proli alteregója, kamu gucci, csillivilli, gyerekhakni 🤮
2020. nov. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
87%
Hmmm... Nekem az elején; amikor elkezdte ezt az egész poénos videózást nagyon színpi volt. Csomót röhögtem rajta. De aztán idővel megváltozott. Őszintén szólva; az is hülye aki a könyvét olvasni fogja; mert ő saját magát nem tudja rendbe rakni lelkileg. Az egyik hozzászóló írta; hogy nárcisztikus személyiség. Hát nagyon; és az a legdurvább benne; hogy azért mert szép arca van; elhiszi magáról; hogy bombanő... Most is felrak olyan videókat; hogy 60 ezres pulcsikat vesz; lássátok emberek; tele vagyok!! Jól megy az élet; lelkileg meg egy roncs. Nem beszélve arról; hogy szegénynek abban a pulcsiban látszik; hogy szülés után milyen csüngő hasa lett. Nagyon kétes személyiség számomra. Ő csak azt szereti; ha agyon dicsérik; mindent jól csinál; a kritikától meg kiakad... És őszintén? Szerintetek egy normális lelkiállapotú embernek; aki tudja kicsoda; hova tart; mit szeretne; annak szüksége van avram tanácsadásaira??? Szerintem a követői nagy része tinikből áll. A baba kérdés; hát ja; ahhoz képest; hogy azt mondta; nem fogja kirakni a gyereket; nap szinten ezt tolta. En most követtem ki; mert egyszeruen nem tudtam hova rakni! Kövessem? Ne kövessem? Volt; hogy full szinpi volt; volt; hogy azt mondtam; hogy ennyire verni valakinek a nyálát; azért mert szép arca van. De valljuk be; azért jó kis kövér nő; ami nem baj; csak szerintem túlon túl elhiszi; hogy a világ szépe :)
2020. nov. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó ne haragudj, de Te hol élsz hogy ezt a nőnek szépnek látod? En egy jó nagy városban.. De napi szinten 20 minimum jobb nő jön velem szembe. Ha lehámozod róla az 55 filtert és 5 kiló vakolatot, akkor meg egyenesen csúnya, szürke kis egér. Nem véletlenül nem rak fel magáról filterek és smink nélkül semmit. Amivel nincs is gond, de amitől totál nevetséges, hogy szerinte az emberek a szépségére irigyek. Mennyire él ez a nő beszűkülten a világot?! A tőgyei a hasáig lógnak, szétfolyt antisport, egy szép idomot nem tudok tőle kiemelni. Nincs egy szép sziluettje, tehenész lány faluról. Ennyit az ő "szépségérol ". Ellenénk pofája nagyon nagy van. A semmire.
2020. nov. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
100%
Jól átírta a telefonom :) de a lényeg talán érthető
2020. nov. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
100%
Jó igazad van! Rengeteg filtert tol; és persze előnyösen próbálja mutatni magát. Én nem vagyok a szépségére irigy :)) pont leszarom milyen; mert sminkben és anélkül is nézek ki úgy mint ő 35 évesen :)))De nyilvan vannak tőle sokkal csúnyábbak! Nem ez a lényeg; hanem; hogy elhiszi magáról :))) közben meg ahogy mondod; vannak nála sokkal de sokkal szebb és csinosabb nők. Meg ez a tanácsadás; és könyv őszintén szólva annyira vicces:))) ő nem birja a kovetői kritikáját; de majd pont ő ad tanácsot; a nagy bölcs szépség 25-26 évesen :)))) Bár simán mondanám őt is 30-on felülinek... Plusz egy anyuka; aki Cardib -t próbálja utánozni. Mint valami hülye gyerek 😆 Azt se tudja kicsoda; de ő akarja megmondani!!! Egy önmagával elégedett embernek nem kell példakép; akit utanozzon! Hozzáteszem sportban ezt másképpen latom; de most egy r.hadt qva Cardi a példakép? Ez kb mindent elárul róla!!! Meg azon röhögtem; amikor vette a márkás táskáit és megvolt már a gyerek; őt használta fel a fotohoz; gyerek feküdt a lábánál es a táska a másik lábánál! :)))) Értitek mintha a gyerek lenne a lényeg; közben meg csak azt akarja mutatni; hogy milyen menő; gazdag... 😆😆Huhh másnak nincs is pénze!! És nem mutogatja! Ez neki nagyszám :))plusz amikor egy videóban szinten megharagudott a jóindulatú megmondó követőire; és valami ilyesmit üzent nekik; hogy nem baj; akkor sem tudjak a kedvét elrontani; mert gyönyörű háza van; amit gondolom bérel 😆😆😆plusz hófehérek a fogai; nem értitek? 🤣🤣🤣 szépek a mellei és van popókája; ami egy óriási tepsi segg 😆😆Nem birom! Na ennyit kb róla; egy szánalmas veréb a kis világában!
2020. nov. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
100%
Csak az olcsó puniknak büszkeség más pénzén vásárolgatni. Ez a nő saját magát nem tudna eltartani, nemhogy a gyereket is. Éppen ezért olyan nagy sztár a szemébe a majomembercardibardigangbang... ő nem ismeri annak a fogalmát, hogy valaki tanul, akár egyetemen és szorgalommal, alázattal, sok munkával felküzdi magát. Ő a kitartott unatkozó p..... csa kategóriáját képező nulla teljesítményű senki.
2020. nov. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
100%

Nézzetek meg a sztoriját, hajat simogatva, csücsörítve nickiminaj zenére veszi fel magát mint basz @ tl @ n p. Attila sztem nem tömi rendesen, bár mire kidolgozi a belét is, sztem már kedve sincs hozzá.

Annyira erolkodik szerencsétlen nő imidzset festeni, nulla nulla természetes viselkedés.

2020. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!