Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is gusztustalan...

Szerintetek is gusztustalan amit Avramlatosca csinált a babájával?

Figyelt kérdés

Nagyon sok képet kitett róla már az elejétől kezdve, pedig ő az elején még nagyon verte a mellét, hogy ő éppen hogy megfogja mutatni a gyereket és nem lesz olyan mint MÁSOK. Egyszer pedig a gyereke szarát is kitette, ami szerintem megalázó egy nyakig szaros gyerekkel szembe. Aztán pedig 1 max 2 hónapra rá elkezdte tele sírni az Instát, hogy neki milyen borzasztó nehéz ezt a gyereket nevelni. Komolyan úgy beszélt róla mint egy plusz teherről. Mármint mit képzelt ez a nő? Megszüli a gyereket majd felteszi a polcra, majd mikor kell pár Insta képre/storyra, esetleg Youtube videóra akkor előveszi.

Kérem, az olyan válaszokat, hogy "az ő gyereke semmi közöd hozzá", hanyagoljuk. Itt a ti véleményetek érdekel erről a viselkedésről. Nem csak ennél a nőnél, hanem effektív az ilyen viselkedéssel kapcsolatban.



2020. nov. 4. 21:46
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
54%
Én már arra nem méltatom; hogy megnézzem. Minek? Tényleg nem ad semmi pluszt; a saját szépségemet is nézegethetem filtereken keresztül 😆😆Ez hülye; ez a nő! 🤣 Szerintetek van ennek barátja; barátnője? Úgy unatkozik!! Kifesti magát; filterek hada;értitek annyira ad magára a hasa meg lóg!Ez szemétség persze; most szült; de ha valaki egy átlagos nő; akkor ne gondolja magát többnek mert egy idegesítő p.csává válik. Amit csinál bárki csinálhatná; csak nem mindenki mer kamera elé ülni; ő merte. Nagy szájú; nagyképű sima ügy volt neki. Itt csak az a szomorú; hogy anyuka aztán tényleg a hajsimogatás meg a filterek jobban érdeklik; mint a gyereke. Meg huhhh van egy tobb 10 ezres pulcsim. Figyeljétek!! Annyira hányinger! Ez tipikusan az amikor valaki valamiben hiányt szenvedett és most mutatnia kell; hogy mi mindene van. Én is vettem már magamnak qva drága dolgokat még sem osztottam meg a közösségi oldalakon. Tényleg egy ingyenélő; tanulatlan kislány; mert nőnek abszolut nem nevezném azzal az alpári stílusával. Én sajnálom a paliját....Nekem elég volt belőle; de szerintem egyre többen utálják; ha ő örül a tini rajongóinak; akkor hajrá Avram 😆😆😆
2020. nov. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:
/30-asnak üzenem, hogy azután ahogyan a videójában ecsetelgette, hogy hogyan nézz ki ott lent, akkor ne is csodálkozzon senki, hogy az Attika nem nagyon akarja neki betenni. Habár, szerintem máskor sem volt, sok kedve hozzá. Csúnya ilyet mondani, de az a gyerek egy véletlen volt. Nem tudom, hogy látta-e valaki azt a videót, ahol bejelenti Attilának, hogy terhes. EMBER! Tudod mit reagált ezután? "Komolyan? Biztos hülyéskedsz. Na megyek fürdeni." Én megértem, hogy szégyenlős kamera előtt, de ha az a baba tervezett lett volna, akkor biztos boldogabb lett volna. Ami amúgy nem baj, ha egy baba becsúszik, attól még lehet gyereket normálisan felnevelni. De Avram konkrétan telesírta a fél Instát, hogy neki milyen nehéz. Úgy beszélt a gyerekről mint egy plusz teherről. Habár, persze, hogy nehéz, ha a palija EGY napot sem képes a frissen szült, sérült feleségével együtt lenni. A "szépeségéről" pedig az előttem lévők tökéletesen leírták a valóságot. Én még ehhez a babás dologhoz akartam hozzászólni.
2020. nov. 19. 21:26
 33/65 anonim ***** válasza:
100%

Csodálatos példa a kis tiniknek.. SE.

Annyira alja.. jelenleg lopási tippek a sztorijába.. csóri drága taskasnak ingyen energiaitalra van szüksége..

Amúgy nagy a verseny, elindult a való világ, abban is hasonló a helyzet.. csak abba már avram egy kiöregedett lefialt disznó lenne, oda már nem kell.

2020. nov. 20. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
100%
Na a kis gerinctelen egyből le is vette a sztoriból a lopást... gondolom rájött hogy tömegesen kikovették.. ennek az embernek ennyire kell adni a szavára, a tettei beszélnek..
2020. nov. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 A kérdező kommentje:

Édes jó Istenem! Na jó...

A nagyképűség még egy dolog. A semmitérő könyve és a hülye tanácsai is elmennek, mert lehet, hogy tényleg van pár tini, akiknek adott egy kis ÖNBIZALMAT (nem beképzeltséget). De hogy már arról oszt meg tanácsokat(?), hogy hogyan kell LOPNI az már szerintem túl meg minden határon. Ha az én fejemben egyáltalán megfordulna ilyesmi, hogy bármit is ellopjak, akkor azt csendben magamban tartom és nem írom ki a netre, hogy 1000+ ember lássa. Én nem követem az oldálát, csak arra tudok támaszkodni, amit itt látok (ahogy látom, nem maradok ki sokból), de ha ez tényleg igaz, akkor süllyedjen el szégyenében.

2020. nov. 20. 16:13
 36/65 anonim ***** válasza:
100%

most olvasom

söpredék egy nő 🤮

ettől boldog a szaros élet, bravó..

2020. nov. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
93%

Na a majom írt magának egy levelet, hogy mennyire szereti magat.. egy "baratno" neveben..


Az a levelecske igen csak betalálhatott neki, mert levette a gyerekrol, szétszakadt seggerol, és a házukról is a videót.


A nagy magabiztos nőt ennyire könnyű elbizonytalanítani. Egy odaszuros levél egy anyukatol és gyakorlatilag abból minden teljesült..


Én innen üzenem neked avram hogy az egész csatornádat és oldaladat letörölheted mert a világhoz csak ló sz@rt adsz vele, nem tartalmat.. a nézőid most amugyis a való világot nézik:)))) az a te kozonseged

2020. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
79%
Hazug tolvaj coca úgy tűnik már nem vállaja a siofokos hányós fingos videojat és a többit.. misziz tökéletes igen labilis 😅😅😅
2020. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 A kérdező kommentje:
Szerintem innentől fogva nem is nagyon lesznek videót. Kiadja a "könyvét" (ha egyáltalán tényleg kiadja), arról csinál egy videót, aztán valószínűleg eltűnik. De még ha nem is tűnik el teljesen, akkor sem fog annyi videóval jönni, mint a baba előtt. Bevallom, egy kicsit kár érte. Az elején még számomra is muris volt az a sok hülye történet, amiket elmesélt, ha nem kezdett el volna össze-vissza hazudozni, akkor még mindig kedvelné őt a legtöbb ember. Na mindegy... ez van, ha valaki nem tud rendesen viselkedni...
2020. nov. 23. 07:38
 40/65 anonim ***** válasza:
52%
Levette a szakadt p csás szuletestornetet is 😂😂😂 gondolta ez nem jó omen a következő fejős marhánál 😅
2020. dec. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!