Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is gusztustalan...

Szerintetek is gusztustalan amit Avramlatosca csinált a babájával?

Figyelt kérdés

Nagyon sok képet kitett róla már az elejétől kezdve, pedig ő az elején még nagyon verte a mellét, hogy ő éppen hogy megfogja mutatni a gyereket és nem lesz olyan mint MÁSOK. Egyszer pedig a gyereke szarát is kitette, ami szerintem megalázó egy nyakig szaros gyerekkel szembe. Aztán pedig 1 max 2 hónapra rá elkezdte tele sírni az Instát, hogy neki milyen borzasztó nehéz ezt a gyereket nevelni. Komolyan úgy beszélt róla mint egy plusz teherről. Mármint mit képzelt ez a nő? Megszüli a gyereket majd felteszi a polcra, majd mikor kell pár Insta képre/storyra, esetleg Youtube videóra akkor előveszi.

Kérem, az olyan válaszokat, hogy "az ő gyereke semmi közöd hozzá", hanyagoljuk. Itt a ti véleményetek érdekel erről a viselkedésről. Nem csak ennél a nőnél, hanem effektív az ilyen viselkedéssel kapcsolatban.



2020. nov. 4. 21:46
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
100%
Láttátok? :) Felrakott a kislányáról képeket; azzal a szöveggel; hogy egy hónapban egyszer azért megmutatja a lányát!Nekem egy dolog tűnt fel; hogy ez az idióta nő még a gyerekét is effekteli. Tudjátok miért? Mert a gyerek nem kék; hanem barna szemű 😆hülyének nézi az embereket... Szegény kislány ha felnő tuti hülyének fogja nézni az anyját!!! Komolyan kínjába nem tudja; hogy tüntesse fel minél többnek magát és a családját. Egyik képen barna szemű a gyerek a másikon kék. Na meg azok a könyv részletek 😆😆😆 Huhhhhh.... Kritikán aluli!!!
2020. dec. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nő az insta pöcegödre..;) Hatalmas káosz lehet a fejében, azok a mondatok.. ő már az a kategória, aki soha nem fogja megérteni az építő jellegű kritikát, annyira nárci, hogy csak magát képes befogadni.. kb az összes minden saját maga paródiája.. mint az effektek és filterek is. Ennek mégis mi értelme? Ez "tartalom"..?? Egy idő kib@szas megnézni a bugyuta oldalát.. nem véletlen nem növekszik a követőinek száma, míg mások szárnyalnak felfele.. kimerült a nő, iszonyat erőltetett.
2020. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
100%
Szegény tepsi seggu behemót úgy vágyakozik feltöltött nigga seggre hogy lassan kisírja Attila pénztárcájából a műtét árát 😅 vagy majd a befolyó könyv árából tarhálja össze 😂😂😂 nem tudom tudja e, hogy az összes plasztikai műtét közül ez az egyetlen ami igazan életveszélyes és magas a halálozási arány 🤭😂
2020. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
45%
Hát igen! Gyanúsan el van tűnve és az utolsó követései nagyrészt seggműtétesek, lehet éppen ő is lábadozik vagy az életéért küzd valahol.. :DD csak nehogy lecsússzon neki az anyag a combjába vagy mint imádott cardijanak a lábfeje 5x akkora lett, csoda, hogy él. A nagy önbizalom királynő... :DD
2020. dec. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
100%
Felrakta az apját sztoriba ahogy részegen hülyül.. azt az apját, akiről azt nyilatkozta, hogy soha nem áll vele szóba többet és bántalmazta.. zavarodott egy női elme ez. Minden mondatát meghazudtolta már..
2020. dec. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 A kérdező kommentje:
Egyáltalán mit keres nála az apja? Most nem csak a vírusról van szó, hanem azt mondta egy régebbi videójában, hogy vele rossz a kapcsolata. Azt hogy bántalmazta nem hallottam, de nem lepődnék meg, amilyen társaság ez...
2020. dec. 13. 21:06
 47/65 anonim ***** válasza:
87%
Azt észrevették hogy az összes videót letörölte amit itt gyk-an kielemeztünk. 1000% hogy olvas minket 😂
2020. dec. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 A kérdező kommentje:
Kezdjük el kielemezni az összeset, hátha mindet letörli!😂
2020. dec. 14. 20:00
 49/65 anonim ***** válasza:
73%
Pl.. egyik unpopular videóban azt fejtegeti, hogy ha a gyereke lopna jól megverné 😂😂😂 anyukám neked tényleg hiányzott a nagypofadra meg a lopós fajtádra az apai meg az anyai saller.. bagoly mondja verébre.. leveheted avram ezt is 😁🤭
2020. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
73%
Ugyanebben a videóban azt ecseteli, hogy ő nem fog nyilvánosan szoptatni. Hát én nem tudom, de már nem azért de ahányszor kipakolta a tőgyeket a netre, már semmi újat nem mutatná vele kis álszent szentem.
2020. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!