Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is gusztustalan...

Szerintetek is gusztustalan amit Avramlatosca csinált a babájával?

Figyelt kérdés

Nagyon sok képet kitett róla már az elejétől kezdve, pedig ő az elején még nagyon verte a mellét, hogy ő éppen hogy megfogja mutatni a gyereket és nem lesz olyan mint MÁSOK. Egyszer pedig a gyereke szarát is kitette, ami szerintem megalázó egy nyakig szaros gyerekkel szembe. Aztán pedig 1 max 2 hónapra rá elkezdte tele sírni az Instát, hogy neki milyen borzasztó nehéz ezt a gyereket nevelni. Komolyan úgy beszélt róla mint egy plusz teherről. Mármint mit képzelt ez a nő? Megszüli a gyereket majd felteszi a polcra, majd mikor kell pár Insta képre/storyra, esetleg Youtube videóra akkor előveszi.

Kérem, az olyan válaszokat, hogy "az ő gyereke semmi közöd hozzá", hanyagoljuk. Itt a ti véleményetek érdekel erről a viselkedésről. Nem csak ennél a nőnél, hanem effektív az ilyen viselkedéssel kapcsolatban.



2020. nov. 4. 21:46
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
59%
Én speciel azon vagyok kiakadva; hogy még ez a nő a hájas testével pózolgat; addig szegény cseppség mezítláb lóg kifele a lába a babakocsiból!!!! Télen; értitek??? Normális ez a nő??? Nem telik a gyereknek cipőre? Ne adakozz; hanem öltöztesd fel a gyereked normálisan. Felháborító!!! Szegény kislányt nagyon sajnálom... A ház bemutatós videójában semmi lekötés nélkül ott hagyta a gyereket; hogy ő a pincét vagy mi a sz.rt mutogassa. Simán ki is eshetett volna belőle a gyerek. De láttam többször is; hogy alig van felöltöztetve a gyerek. Inkább azzal kellene foglalkozni nehogy megfázzon a gyereked; nem a könyvek kiküldésével. Szégyelheti magát. Értitek ő cipőben; a gyerek lába meg lóg ki; nincs zokni sem a gyereken télen. Hihetetlen!!!
2020. dec. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
71%
A gyerek csak egy eszköz neki, gátlástalan hazug tolvaj nárcisztikus.. nincs miről beszélni 🤮
2020. dec. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim ***** válasza:
55%
Abszurd, hogy ez a nárcisztikus nő egy vékony kis "könyvért", ami igazából inkább egy füzet, 5000 forintot elkér...
2020. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:
100%
Az a másik; mintha füzeteket csomagolna. De nem volt idő normálisan ugye megírni; gyorsan kellett a pénz; hogy tudjon vásárolgatni; de a gyerekénem egy zoknit képtelen venni:)) ja és sztoriban volt; hogy gyerekkorában pisztáciát vagy mit evett a tescoban és a biztiőrök bevitték érte. Persze; pont azért visznek be :))) tuti lopott valamit! Ez egy lopós senkiházi! Inkább a gyerekét öltöztetné fel normálisan télnek idején! Az a sapka rajta meg ocsmány :) és a zsíros térdei :))) nagy nő
2020. dec. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:

Hát gyönyörű! Ott van a gyerek mezítláb TÉLEN (inkább venne neki az áruházban egy zoknit), de neki az a legfontosabb, hogy csücsörítsen és tolja ki Insta storyba a marhaságait. Én azon röhögtem nagyot, amikor röhögte azt a szerencsétlen elárusító nőt, aki ott tette a ruhákat. Igen, Avram, Ő dolgozik, de te csak egy otthon ülő eltartott p+csa vagy.

Na meg, mivel most néztem rá először erre az új Instagram oldalára... A profilkép aranyat ér! Ott pozol a 2 cm könyvével, amin az ő képe van amit a telefonjával csinált... Inkább erre nem mondok semmit.

2020. dec. 31. 21:36
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!