Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen elképzelt szituációkról...

Milyen elképzelt szituációkról szoktatok álmodozni, ábrándozni, amiket szeretnétek, ha megtörténnének?

Figyelt kérdés
Fantáziát elengedni, írjátok meg bátran részletesen :) Lehet akármilyen témájú :)

2021. jan. 1. 17:31
 111/158 anonim ***** válasza:
Mondj nekem szuahéli nyelven egy imát légyszíves.
2023. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/158 anonim ***** válasza:

#109


Inkább pont így beszél egy skizofréniával diagnosztizált pszichés beteg. :D

2023. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/158 anonim ***** válasza:
100%

#112: Mondjuk az is lehet:D


#110: Lottónyereményt ígértél, nem kioktatást. Ezek szerint te egy hamis próféta vagy. Talán azért jelentéktelen a követőid tábora, mert másokat is átvertél korábban?

2023. febr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/158 anonim válasza:

Házépítő!

Ezek a számok, melyeket kihúztak tréfás számok, had mutassam meg a nyereményed:

negyed 8 körűl kérted a hasonlatokat. Ezért idézem a példabeszédek könyvét. Kihúzták a 8-ast, hát legyen a nyolcadik fejezetből a többi négy szám, melyet kihúztak: 15, 20, 32, 34.

Így hát példabeszédek könyvéből 8 15-20:

"Általam kormányoznak a királyok, és tesznek igazságot a tisztségviselők. Általam uralkodnak a fejedelmek, és ítélkeznek a főemberek az egész föld fölött. Nálam van a gazdagság, s nálam a dicsőség, a tekintélyes vagyon és az igazságosság. Gyümölcseim jobbak, mint az arany s a színarany, hasznom többet ér, mint a válogatott ezüst. Az igazságosság útjain járok, annak ösvényén, ami jogos."


Aztán akkor maradjon a 8. fejezet pontosan akkor 8:32-34. Íme:

"Boldog ember, aki hallgat rám, aki napról napra őrködik ajtómnál, s őrzi kapuim félfáit. Aki megtalál, az életet talál, és elnyeri az Úrnak tetszését."


Bónuszba még egy építő jellegű sor lapul számodra, itt megtalálhatod, ha érdekel:

[link]


Leírtam neked, hogy úgy épül a házad, ahogy megjátszottad a számokat. Ott épül fel csak a házad, ahol megjátszottad a számokat. ha a valóságban megjátszottad őket, akkor felépül a valóságban is, ha online játszottad meg őket, akkor online épül a házad, ha csupán a fantáziádban játszottad meg a számokat, akkor csupán a fantáziádban épül fel. De én nem ítélkezem senki felett. A szerencsejáték az ördög játszótere.

2023. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/158 anonim ***** válasza:

És ime lényegében egy ima szuahéli nyelven. Szerintem egész dallamos lett:

https://www.youtube.com/watch?v=n5scparvQWE

2023. febr. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/158 anonim ***** válasza:
#114: Tehát kamuztál:D A nyereményem egy semmitmondó bibliai szöveg aminek még köze sincs a témához, nem a 2milliárd forint. Ott épül fel a házam, ahol megjátszottam a számokat, megjátszottam, nem húzták ki sehol, se online, se a valóságban, se képzeletben. Tehát hamis próféta voltál. Akkor miből lesz a ház? Te utalsz? Vagy ezzel a bullshittel meg tudod győzni a fővállalkozót, hogy építse fel puszta jóindulatból?
2023. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/158 anonim ***** válasza:

Ezt akartam megértetni veled a kezdetek óta. Ki bízná rád az igaz nyereményt, ha a hamis nyereményt sem értékeled. Aki a kicsiben hű marad, az nagyban is hű lehet, de aki a kicsiben hálátlan, az a nagyban még hálátlanabb.

Kértél lottószámokat, megadtam, sőt kettőt is adtam. Én mindent megadtam, amit megadhattam. Én mondtam , hogy nem ítélkezem feletted sem. Te már el is ítéltél, mint hamis prófétát. Sosem beszéltünk két milliárdról, 60-70 millióról beszéltünk, az felment 100-ra.

Most pedig azt mondod, hogy a nyereményed bullshit. Látod, miért kapnál igazi nyereményt, ha a hamissal sem tudsz mit kezdeni, pedig több volt benne, mint azt megsejthetnéd.

Bizony, a nyereményedet, melyet megosztottam veled, a bölcs Salamon írta.

Ő nem vagyonért imádkozott, nem hatalmat akart, hanem bölcsességet. Istennek ez tetszett, hogy bölcsességért imádkozott, ezért megadta neki, sőt vagyont és hatalmat is. Olvastam az álmodozó válaszolókat. Egy sem volt köztük, aki bölcsességről álmodozott volna vagy tudásról, pedig abból épűl fel minden ház, minden vállalkozás.

barátom, legközelebb bölcsességről álmodozzál és hallgass az íntő szóra.

6 szám van neked a 96. válaszomban azt hiszem ezeket kérted előszőr. Bizony nézd meg jól a számokat, mert ott van benne mind a 6.

Fussál neki még egyszer, ha van hozzá kedved.

2023. febr. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/158 anonim ***** válasza:

Ej, te gazdag ifjú! Isten látja lelkemet, megkedveltelek. ha üdvözülni akarsz, oszd el minden vagyonodat a szegényeknek és jer, kövess engem felvevén a keresztet.

S az ifjú elszomorodott, mert sok vagyona volt. bizony gazdagnak nehezebb bejutni a mennyek országába, mint tevének átmenni a tű fokán. Mégis azt kérded, hogy akkor ki üdvözülhet? Embernek ez lehetetlen, de Istennek minden lehetséges. 8,10,14,16,41,44, ráadásként pedig adok mellé hatalmat és bölcsességet is. Van még néhány órád.

2023. febr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/158 anonim ***** válasza:

#117: Nem adtál hamis nyereményt. Semmilyen nyereményt nem adtál, annak ellenére, hogy az ígérted. Ezért vagy hamis próféta. Megadtam a lehetőséget, hogy kihátrálj, tompítsd az élét annak, hogy felelőtlenül fogalmaztál, nem éltél a lehetőséggel. Ragaszkodtál, hozzá, hogy te megadtad a nyertes lottószámokat. Próbálsz poétaként barokkos körmondatokkal operálni, mert azt hiszed attól felsőbbrendűnek tűnsz, csak azt nem veszed észre, hogy minden válaszoddal viszed magad egyre mélyebbre az erdőben.

Ezért van csak 5000/40000 követője ennek a szektának, mert 2-nél több IQ-val mindenki már a legelején belátja, hogy hamis ígéretekkel hitegeted az embereket.

Üres, semmitmondó frázisokkal ömlengesz hosszasan, hátha a magasztosnak ható karaktertömeg elfedi az ürességet, ami valójában ott van.

2023. febr. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/158 anonim ***** válasza:
100%
Youtube linket én is tudok halászni. :D nem is tudsz szuehéliül. Csalódtam benned, te csak egy skizo magyar otthonülő, gyógyszereit nem szedő átlagember vagy.
2023. febr. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!