Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen elképzelt szituációkról...

Milyen elképzelt szituációkról szoktatok álmodozni, ábrándozni, amiket szeretnétek, ha megtörténnének?

Figyelt kérdés
Fantáziát elengedni, írjátok meg bátran részletesen :) Lehet akármilyen témájú :)

2021. jan. 1. 17:31
 131/158 anonim ***** válasza:

Nem írtak gyógyszert és Melcsi sem volt beteg, hiszen még azelőtt elengették, hogy elkérhettem volna a számát.

Szerinted két ártatlanul bebörtönzött lélek ne akadna egyből egymásra?

Dehogy nem, hiszen a betegek közt az egészségesek vonzódnak egymáshoz.

Kemény 24 óra volt, de életem egyik legszebb napjai közt tartom számon azt.

2023. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/158 anonim ***** válasza:

Ez csak magyarázkodás. Süket duma.


Hiteltelen, magát valakinek tartó senki vagy csak. Ezzel még önmagában nem is lenne gond, de az olyan emberek, akik erre hajlamosak, hiszékenyek, könnyen tudod őket manipulni ez már baj. Ez már visszaélés, kihasználás, ami etikátlan.


Beteg vagy, akit vissza kéne zárni az elfekvőbe.

2023. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/158 anonim ***** válasza:

Nem ítéllek el tudatlanságod ért és felületességedért sem. Nem tartom magam többre, mint egy senkinek. Akkor, hogy Isten senkiket mozgat meg nem én határoztam, hanem Isten. Az, hogy Isten senkikből csinál valakiket szintén nem én határoztam meg, hanem Isten. Az, hogy én leírtam a becsületes nevem, az tesz engem valakivé, mert lélek szerint nem láttok, test szerint pedig észre sem vesztek. Én senki felett nem ítélkeztem, ám némelyek itt elítéltek.

Érted mit jelent, hogy a nevem Belovics Krisztián?

Azt, hogy ritka név ez, melyet beismerek, csak én vagyok belőle fészbukon. Nincs félni valom, sem titkolni valóm. Nem tud senki felelőségre vonni, sőt, akinek kárt okoztam, mutassa be a lottószelvényét és visszafizetem az árát. Akár még el is küldöm a számlaszámára, hogy kárt ne szenvedjen senki sem. De ilyen nincs köztetek, aki ezt meg tudná tenni. Így mindjárt kiderül, hogy jóval több itt a képmutató és a magát valamire tartó senki, mint ahogy azt állítjátok. Minden felelőséget vállalok a kudarcért, melyet a testem okozott és minden dicsőséget, amit szereztem Istennek tulajdonítok. Beteg vagyok? bizonyítsd, zárass be. Nem tudod ezt megtenni.

Nem menekülök, itt vagyok, Krisztián vagyok. Keresztnevem Belovics.


Ugyanezt érezték a farizeusok is , mint amit te most. Ők nem láttak csodát, noha mindenki igen. Íme elveszítem én is életem, azért, hogy mások megtalálják az övéket. Vigyetek a keresztre, Zárhassatok ki innen. Most még 3 nap sem kell, hogy visszatérjek.

De engem sem bánt még senki a szavaimért, és nem is fog, mert engem előbb feszítettek keresztre,így már ezt nem tehetik meg velem mégegyszer, mert tudják, hogy ki küldött és azt nem merik kísérteni.

Szerinted gyogyós vagyok, szerintem pedig jó lenne, ha ezt megállapítaná már végre rólam egy orvos vagy szakember is, De nem teszik, mondván erős a hitem. Igaz magamat betegnek nem érzem, de azért kikértem a szakember véleményét is kendőzetlenűl.

Érted, könnyebb lenne, ha kettyósnak diaznosztizálnának, de nem teszik. Nyugtatót nem írnak, mert nem vagyok ideges típus, nem szorongok, így szorongásoldót sem írnak. Jelenleg ha bármit írnának fel nekem, az lenne az indokolatlan. Ez van, fogadd el, hogy bennem tért vissza a szentlélek. Ezek szerint akiknek van hite azok közül én vagyok a legbűntelenebb? nem, hanem azért, mert én látom a bűneimet. Mert más magyarázat nincs.

2023. febr. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/158 anonim ***** válasza:
100%
Mit mond a Biblia homoszexualitásról? :P
2023. febr. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/158 anonim ***** válasza:
76%

Nyílván ugyanazt, amit a homoszexuálisok a Bibliáról.

He had kérdezzek én is valamit tőled. Mit mond a biológiatankönyv a homoszexualitásról?

2023. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/158 anonim ***** válasza:
76%

Vagy bármely tankönyv mit mond róluk? Mond róluk bármit is?

Nem hinném.

Ezért mondom és így is van, hogy újszövetségben élünk és nem az ószövetségben. Az új szövetség pedig azt mondja, hogy szeresd felebarátodat, mint saját magadat. De úgy is fogalmaz, hogy úgy szeressétek egymást, ahogy én szerettelek benneteket.

1990 éve már, hogy új szövetségben élünk, mely a megbocsátásra alapul mely erősebb, mint a törvényekre alapuló szövetség.

Bizony, nem gyűlöli a melegeket az Úr. Az emberek közül némelyek undorodnak ettől, mások pedig elfogadják, megint mások csinálják.

2023. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/158 anonim ***** válasza:
De kivétel nélkül minden meleg bűnös ugyanúgy, ahogy a heterok is azok. De mind közül az a legbűnösebb, aki nem hajlandó észrevenni a saját bűneit.
2023. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/158 anonim ***** válasza:
100%

"hogyan lehetnék álszent, mikor nem állítottam magamról, hogy szent vagyok."


köszönjük, te a tévképzetek mellé még funkcionális analfabétizmust is diagnosztizáltunk.

2023. febr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/158 anonim ***** válasza:

Köszönöm a diagnózist a GYK pszichiátriai válságstábjának, hogy ilyen hamar sikerült felállítani. Mond csak mit mondanak a tankönyveid a homoszexuálisokról? Semmit? Tán őket is képzelem és nem is léteznek? Akkor van remény, hogy a leszbikussá vált feleségem még mindig szerethet?


Ugye, amikor valaki megválaszolja a kérdést és bizonyítja, hogy minden álom valóra válhat anélkül, hogy pénz vagy emberi hierarchikus hatalom kelljen hozzá, akkor a témába mindenki elkussol.

Igazatok van, én is unom ezt.

Ne lottózzatok gyerekek, nem játék az, hanem méreg.

2023. febr. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/158 anonim ***** válasza:
136 gyakorolj még, mert nem ismered az Újszövetséget. Több helyen tiltja, mint az Ószövetség. Így nem vagy hiteles troll :)
2023. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!