Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen elképzelt szituációkról...

Milyen elképzelt szituációkról szoktatok álmodozni, ábrándozni, amiket szeretnétek, ha megtörténnének?

Figyelt kérdés
Fantáziát elengedni, írjátok meg bátran részletesen :) Lehet akármilyen témájú :)

2021. jan. 1. 17:31
 141/158 anonim ***** válasza:
100%

Te Krisztián, úgy nézel ki, mint egy lecsúszott Pedro Pascal.


"A természet ereje" című képed pedig nagyon tetszik, ahogy megörökítted, hogyan szabta le a szél a kocsma Borsodi feliratú molinóját. Parádés xD

2023. febr. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/158 anonim ***** válasza:
76%

De látod 140-es, hogy Az evangéliumokban meg sem elmítik a melegeket. Amig Krisztus testben járta a földet, addig nem említi, ezt megelőzően és ez után is említi. Bizony, ott van pál, aki megemlékezik erről. Pál, aki azzal az adománnyal rendelkezett, hogy nem tudott becsajozni kifejti saját véleményét és meglátásait erről a romaiakhoz írt levelében:

„Akik az Isten igazságát hazugsággal cserélték fel, azok a teremtményt imádták és szolgálták a Teremtő helyett, aki áldott mindörökké. Ámen.

Ezért Isten gyalázatos szenvedélyeknek szolgáltatta ki őket. Mint ahogy asszonyaik felcserélték a természetes érintkezést a természetellenessel, ugyanúgy a férfiak is elhagyták a női nemmel való természetes érintkezést, és egymás iránt gerjedtek fel kívánságukban; férfiak férfiakkal fajtalankodtak, de el is veszik tévelygésük méltó jutalmát önmagukban.

És mivel nem méltatták Istent arra, hogy megtartsák ismeretükben, Isten kiszolgáltatta őket az erkölcsi ítéletre képtelen gondolkodásnak, hogy azt tegyék, ami nem illik.” (Rómaiakhoz 1:25-28)


Pál nem mondott ostobaságot. meglátta a jelenséget, leírta a jelenséget és figyelmeztetett ennek következményeire. Pál tett egy megállapítást, amit manapság legfeljebb pszichológiai könyvek taglalnak. Miért pont azok, magam nem merném ide leírni. Ezt nem Isten mondta, hanem Pál levele, melyben kifejti véleményét, személyes véleményét, hogy mindez a bálványimádás következménye és azé, mert meg sem próbálták megismerni Istent. Ugye 140-es!

Azért ez durva, hogy mindig a melegeket dobják be ilyenkor. Nézd én is és a Jó Isten is jó nagy ívben tesz arra, hogy ki kivel és mit csinál közös megegyezéssel, de mindennek meg van a következménye. Büszkeségfelvonulásokat akarnak, melegbárokat, egymással fajtalankodni, legyen, szabad akarat van. de a tetteiért mindenki vállalja a következményeket. Pál szépen leírta, szépen összefoglalta.

Nem jövök itt különféle szakállas hasonlatokkal a kulcsokról és a kulcslyukakról. Pedig a férfi és a nő együtt tudnak ajtót nyitni, melyen át behívhatnak egy ártatlan lelket az életbe.

Ezerszer el lett mondva. Azt kérditek, hogy miért nincsenek oda a heterok a melegekért? Ezért, mert bedobjátok őket, mint valami áldozatokat, akiket Isten azzal vert meg, hogy melegek legyenek. Atyáik vétkeit hordozzák már nemzedékek óta. Évezredek óta megy ez, van egy gén, amely ezt okozza. De ahelyett, hogy bármelyik is elfogadná, hogy ő meleg, nem fogadja el a helyzetét, mert utódot akar csinálni és férfira gondolva asszonnyal hálva behív egy lelket, melyet egyből meg is bélyegez azzal, hogy asszonnyal hálva és eközben férfira gondolva hívja be a az életre.


Ehez nem kell zseninek lenni, hogy megértsük. De mondok én nektek valamit. Én hetero vagyok, bár az exnejem a házasságunk alatt bemelegedett és egy asszonnyal él együtt nevelve két gyermekemet. Én megértem a csalfa volt nejemet is, akit paráznasága miatt az ő kérésére bocsátottam el egy válóperes eljárásban, ahol önként lemondtam mindenemről a kicsik miatt. Na most, ha én, mint apa annak ellenére képes lennék szeretni a gyermekeimet, hogyha esetleg valamelyik bemelegedne, akkor isten, aki nálam ezerszer erősebb, megbocsátóbb és jóságosabb ne lenne képes szeretni bemelegedett gyermekeit. számomra ez egyértelmű. számotokra nem, mert nincs gyermeketek.

Azzal b.aszik mindenki, akivel akar, de a tetteiért vállalja a következményeket és az esetleges megbélyegzést, Isten akkor is szeretni fogja, mert a gyermeke. Ennyi kispofáim.

Amit pedig pál írt, itt olvasható, csak hogy ne ragadjak ki részleteket a szövegkörnyezetből:

[link]

Mintha a homoszexualitás felmentés lenne a hitetlenségre. Nem az.

2023. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/158 anonim ***** válasza:
100%

Krisztián, te nem mész holnap dolgozni? Nem alszol még? Igen sok a szabadidőd, azt már észrevettem.


Menj inkább valami hasznossal foglald el magad.

2023. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/158 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a szavakat. Ja, én nem adok a külsőmre, csak amennyit szükséges. Most kemény szakállnövesztésbe kezdtem. Ja, tegnap kemény nap volt, 5 órás áramszünet, volt időm körbejárni itt a környéket. De látod, hála neked, megtudtam és megjegyeztem a Last of Us főszereplőjének a nevét. de, megyek reggel melózni. Ülő munka, vezető pozíció. Ilyen a targoncás élete.

de a hobbym az, hogy mentsem a menthetőt vagy szétválogassam a konkolyt meg a búzát, hogy jusson a mennyek csűrjeibe is és legyen mivel fűteni a poklot.

igazából élvezem, hogy itt mulathatom az időt. Emellett azért olvasgatok is, beszélgettem a gyerekekkel, sétáltam, ettem, meg ilyen kis laza hétvégi programot terveztem be, hogy jusson bőven időm az ismeretek átadására a kíváncsiskodóknak. Azt pedig komolyan írtam, ha valaki miattam pénzét vesztette a lottószelvényen a hétvégén és ezt bizonyítja nekem, annak elutalom a szelvények árát. nem vagyok én olyan károkozó, aki nem teszi rendbe az okozott kárt. vártam házépítő barátom jelentkezését, aki váltig állította, hogy megtette a számokat, de nem jelentkezett, biztosan lefoglalta a ház vagy az, amit írtam neki az építkezésről párhuzamot vonva a lottószámok megtételével.

Lecsúszott Pedro pascal. Ez hallod, ez baromi jó volt. Kedvellek barátom!

2023. febr. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/158 anonim ***** válasza:
70%

#139: Hát igen, aki nem ismeri a nyelvet könnyen nevetségessé válhat, ha okosnak akar látszani?

Mi lenne a homoszexualitással? Normális embert nem érdekli, hogy más kivel bújik ágyba. Ennyi.

Egyéb kérdés?

Még mindig nem írtad le melyik szektához tartozol...

Mostmár ne is lottózzunk? Elég keményen beletört a bicskád ebbe a témába, igaz?

2023. febr. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/158 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tiltom meg senkinek sem a lottót. Javaslom, ne lottózzon senki, mert nem játék, hanem olyan méreg, melynek következményei vannak.

Az én bicskám ugyan mibe tört volna bele? Kérdeztek én válaszolok. úgy vélem helyes válaszokat adok. Várom a csecsemőgyilásra parancsot adó Isten kérdését is, mert ilyenkor még ezt szokta bedobálni valamelyik ateista. csodálkozom rajta, hogy még senki sem dobta fel.

Az pedig, hogy nem ismered a nyelvet, melyről beszélsz nem az én hibám. Te hoztad fel, nyílván a kivert kutyát sem érdekli már rajtad kívűl a végeredménye. Részemről leálítom a kérdés követését, ha valakinek van mondandója vagy beolvasni valója nekem tegye meg privátban. Persze ki is ürítem a postaládát, hogy bele ne keveredjek a sok érkező üzenetbe.

Ámen testvérek. Nézzetek és lássatok, mert legyőztem a világot, a csökönyösökkel pedig ma sincs mit tenni, de keresztre nem feszíthetett senki. Béke veletek, majd egy másik kérdésnél kísértsetek.

Dicsőség az Úrnak!

2023. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/158 anonim ***** válasza:
25%

Beletört a bicskád, mert először adtál "nyerő" számokat, aztán amikor ez nem jött be, elkezdtél mellédumálni, hogy az igazi nyeremény, ha nem nyersz, most meg már egyenesen ellenzed a lottót. Szóval nem, nem adtál helyes választ, utólag próbálsz kihátrálni.

A nyelvet én ismerem, meg a válaszoló is, aki az "álszent" szót leírta, aminek a jelentését te már nem ismerted.

Szóval inkább elmenekülsz, ha már minden téren kudarcot vallottál? Ismét mondhatnám, hogy a hamis próféták teszik ezt, de hát ezt már úgyis tudod.

Egyébként miért nem mered megmondani melyik szektához tartozol?

2023. febr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/158 anonim ***** válasza:
85%
Én arról ábrándozok, hogy viszamegyek a gyerekkoromba. Akkor sírtam késsel a csuklómon és nem mertem meghúzni. Mindig elképzelem, ahogy viszamegyek és meghúzom. Átélem minden élvezetét. Ahogy folyik a vér, ahogy elcsendesedik a világ és ahogy lassan elalszok. Már nem bánthat senki.
2023. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/158 anonim ***** válasza:
100%

148 mi tart vissza?


Amúgy jegyezd meg: keresztben csak hiszti, hosszában kell

2023. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/158 anonim ***** válasza:

..ja, és a hipovolémias sokk minden, csak nem "elcsendesedő világ és lassan elalvás".

Szar érzés és szenvedés amíg el nem veszted az eszméleted.

Pussz!

2023. márc. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!