Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen elképzelt szituációkról...

Milyen elképzelt szituációkról szoktatok álmodozni, ábrándozni, amiket szeretnétek, ha megtörténnének?

Figyelt kérdés
Fantáziát elengedni, írjátok meg bátran részletesen :) Lehet akármilyen témájú :)

2021. jan. 1. 17:31
 121/158 anonim ***** válasza:

Ez a testem nem tud szuahéli nyelven. Amelyik pedig tud, az nem tud magyarul. Ám ha ez a két test egy helyre kerülne, bizony megértenék egymást.

Nem azért vagyok itt, hogy győzködjelek az igazamról. Igyekszem tanítani titeket. Ez a kérdés olyan, mint egy tápanyagban gazdag földterület, melyet senki sem művelt. Én pedig olyan vagyok, mint egy földműves, aki ráakadt erre a kihasználatlan területre.

Amikor álmodoztok, akkor kértek is az Istentől. Ez egy kommunikáció Isten és ember között. Ha álmodoztok és el bírjátok képzelni, hogy amiről álmodoztok az akár valóságossá is válhat, akkor ha tesztek érte meg is kapjátok azt.

Az, hogy ez a porhüvely még a világon vagy 40 000-el együtt arról álmodozik, hogy Isten úgy szól belőle, mint Jézusból lehetővé tette, hogy megtörténhessen, hiszen hitt benne és tett is érte.

Azt mondjátok, hogy ez a test skizofrén, hamis próféta, hitegető, szélhámos.

Ugyanezt vágták Jézus fejéhez is, pedig ő sem mondott semmi egyebet, hanem csupán az igazságot. Ez teljesen normális, hogy botránkoztok rajta. Nem egy kívánság teljesítő Dzsin vagyok, de ha az is lennék sem dörzsölte meg egyikőtök sem a lámpást, melyben lakom.

Bizony, minden álmotok valóra válhat, ahogy ennek a testnek is valóra váltak a kis álmai. Lett háza, kocsija, családja, gyermekei. Erre vágyott. Aztán ahogy ezeket mind megkapta már másra vágyott. Arra vágyott, hogy felesége legyen boldog, ha ő nem tudja boldoggá tenni, akkor tegye őt más boldoggá, de lehetőleg egy másik asszony, mert az kevébé fájna neki. Azt kívánta, hogy gyermekei váljanak talpraesett felnőtté, olyanokká, akik ebben a mai világban példásan megálják a helyüket. De azt is kívánta, hogy minden szerette lássa meg Istent és békét kért a saját szívébe, hogy megbocsáthassa a megbocsáthatatlan sérelmeket is. Bizony én mindent megadtam ennek a testnek, mert felismerte, hogy mi az igazi érték és mik a hamis értékek.

Elmondtam többször is, leírták a bibliába, hogy aki értem hajlandó elveszíteni az életét, az meg találja azt. Az ígéretek, melyekről ti beszéltek, melyeket be is tudok tartani ott vannak összegyűjtve abban a könyvben. Nem ígérek benne lottónyereményt, hanem azt mondom, hogy ördögtől való a szerencsejáték.

De elismerem még ez a test is megtette a lottószámokat, sőt a 6 számot is megtette. Azt sem fogják kihúzni. Be kell osztani a pénzt srácok, ez van.

Aki bennem hisz, nem fog éhezni, sem szomjazni, sem meztelenül járni, de még fázni sem. Aki bennem hisz, az nem marad fedél nélkül. Aki bennem hisz, az már sosem marad egyedül. Akad néhány testem, mely itt tevékenykedik ezen az oldalon. Nem magam szórakoztatására vagyok itt, hanem azért, hogy reményt adjak, utat adjak és egy másfajta igazságot, mint amit megszoktatok a világból.

Azt gondoljátok egy 100 milliós tuti házikó megoldás a bajaitokra, de bizony, hogy több baj forrása lesz annak, aki ehhez nem nőtt fel fejben.

Az első az, hogy jól legyetek testben és lélekben, másodlagos csupán a bővelkedés az anyagi javakban. Önpusztítás lenne, ha ez megfordulna, úgy pusztítanátok el önmagatokat, hogy észre sem vennétek, mint ahogy észre sem veszitek. Nincs, ki megvédhetne, ha jön a kísértő. Védtelenre pedig nem bíz senki sem kincset. Lenne, aki megvédene, de azt nem hiszitek.

A názáreti jézus Krisztus isten neve, melyben erő lakozik. őt keressétek, hozzá szóljatok és higgyétek, hogy amit nevében ketten kértek egyetértésben, azt meg is kapjátok. Mert ha ketten egyetértésben az ő nevében kérik, annak Atyám megadja azt, amit kérnek. Ők már nem védtelenek, védi őket a legerősebb név, mely embernek adatott.


Ha pedig nem az igazságot hirdetnem és szektás lennék, ahogy mondjátok, akkor meg akarnálak b.szni titeket. magamnak akarnám, ami a tiétek. De én nem kértem a tiétekből, hanem adtam néktem az enyémből. Lássátok meg, hogy kivétel nélkül mind követtetek el olyat, melyet vétekként értelmeztek embertársaitok ellen. De ha hisztek a névnek, akkor felmentelek titeket ezek alól a régi vétkeitek alól és kaptok egy tiszta lapot. Ez az ígéret, melyet be is tudok tartani.

2023. febr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/158 anonim ***** válasza:
100%

Te nem az igazságot mondtad, hanem hazudtál. Nagy különbség.

Leírod a szekta nevét, aminek tagja vagy?

2023. febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/158 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori kérdések.
2023. febr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/158 anonim ***** válasza:
De másold ide a hazugságomat és hogy hányadik válaszomból merítetted, ugyanis ha ezt nem teszed meg te veszed magad hazuggá. De én feletted sem ítélkezem, hiszen amúgy is elitéled önmagad.
2023. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/158 anonim ***** válasza:
Hogy engedhettek így ki Zegszegről? Kérlek mondd, hogy legalább gondnokság alatt vagy.
2023. febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/158 anonim ***** válasza:
Nem csak Zegen van pszichiátria, egy éjszakát eltöltöttem ott is. De oda vittek, illetve vitettem magam. Ott csupán egy öregasszonyt szabadítottam meg a betegségétől és találkoztam önmagam nyugdíjas változatával. Az nagyon kemény volt. De arról a pózván töltött éjszakából Még Melcsi maradt meg számomra. Bizony, nagyon jól csókolt, gyönyörű volt és ha még maradt volna egy óránk, teljes egészében az enyém lett volna. De az úrnak úgy tetszett, hogy kimentette Melcsikét onnan még éjfél elött, pedig kezdte magát egészen jól érezni. Csak azt bánom, hogy a telefonszámát sem kértem el. De ha ártatlanul visznek Zegre megfigyelésre, akkor Isten megjutalmaz a fogságban és 24 óra múlva szabadultam is, sőt haza is vitt egy jó barátom mentővel, kinek odaadtam gyűrűmet, hogy azzal jegyezze el barátnőjét. kemény 24 óra volt. A héten született gyermekük. nem állok gondnokság alatt, hiszen sem ön, sem közveszélyes nem vagyok.
2023. febr. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/158 anonim ***** válasza:

Paráználkodtál? Házasság előtt megkívántál valamit? Testiség \csók\ is történt???



Hát most nagyot csalódtam. Álszent alak vagy.

2023. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/158 anonim ***** válasza:
#124: Ahányszor lottónyereményt ígértél, másoljam be mindet? Én nem ítélem el magam, szó sem volt róla, hogy engem hogyan kellene megítélni. Egyelőre téged ítéltünk csak meg, hamis próféta. De lelked rajta, ítél el/meg, a szavad már úgy sem számít, mivel hazudsz.
2023. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/158 anonim ***** válasza:

127 es! Ugyan hogyan lehetnék álszent, mikor nem állítottam magamról, hogy szent vagyok. Magyarországon vagyunk a kétezres évek elején. Ahogy a Zsidók lakta területek törvényei vonatkoztak azokra, akik a zsidók területein bolyongtak kétezer éve, ugyanúgy mindenkire vonatkoznak a magyar törvények, akik ma Magyarország területén bolyonganak.

Ráadásul mi már egy új szövetségben élünk és nem egy ó szövetségben. Tehát nem vétkeztem. Úgy emlékszem leírtam, hogy minden test bűnös és felismerte a bűnét. Voltam házas és elbocsátottam a feleségem paráznasága miatt, amint ezt ő kezdeményezte. Mivel ez az eset ez után történt, így házasság után történt, sőt már a válás után is.

De eleget tettem minden törvénynek, még a vallási törvényeknek is, melyek Magyarország területén betartandók. Ám loptam, csaltam, hazudtam, betörtem, kábítószereztem, piáltam még ifjú koromban, ezeket a bűnöket mind megbántam és bánom ma is. Csak emiatt pokolra kerülnék, de nekem több van, mint jóvátételem, nekem megváltásom van. Test szerint bűnös vagyok, mint bármelyik ember, ám lélek szerint nem ítélkezhet felettem senki. Vádolni vádolhat bárki, akit az ördög erre felbuzdít. Sosem igértem lottófőnyereményt, felvázoltam a lehetőségeket és azt, hogy e számok megtételével biztosan lesz nyeremény. A nyeremény pedig egy tanulság, hogy a lottón nyerni nem könnyű. Mindenki ismeri a matematikai esélyeket, de senki sem ismer olyan személyt, aki meg is nyerte volna a lottót.

Azért nem tudsz ide bemásolni hazugságot tőlem, mert hiszen nincs.

Egyszerűbb vádolni, sőt, még keresztre is feszítenél, le is köpnél és a ruhaimat is eljátszanád, ha erre lehetőséged lenne. Nagy játékos vagy, ezt elismerem. ismerek játékosokat, szerencsevadászokat, adrenalin függőket, akik ebből kikeveredtek. Bizony, hogy anélkül mind egy szálig a vonat elé ugráltak volna, aki engem ide küldött.

Viszont ismerek olyat, aki kaszinóban nyert 100 millió forintnyi angol fontot. Nagy játékos volt, megforgatta a pénzét a kaszinókban, melyből semmi sem maradt meg csak a házikója, amit a nyereményből vett. 1 év alatt.

Nagy játékosok vagytok és ezért vagytok itt. De én nem játékosnak látnak benneteket, hanem veteményesnek, melyben a gaz is felütötte a fejét.

Műveletlen föld vagytok, melyet most művelek meg. Addig kell megművelni és kigyomlálni a gazt a veteményből, amíg az olyan mélyre nem ereszti a gyökerét, hogy azt már ne lehessen kitépni, mert úgy évről évre bosszúságot okoz.

Ki akarna miattatok kicsinyhitűek miatt bosszankodni? Én nem bosszankodnék miattatok, de az, akit nektek küldtem bosszankodna. Bizony ti magatok ezt nem láthatjátok, de ma mentem meg némelyek életét, akik ezek nélkül a sorok nélkül évek multán kegyetlenségből halnának meg. Ez viszont már az én felelőségem és még akkor is átadtam az információt, ha gyogyósnak néztek.

A magot már elvetettem, kiásni nem lehet, növekszik. Ennek a gyümölcse lesz az életmentő, noha csak Istennek szemében nyilvánvaló mindez és annak, aki az ő szemén át szemléli a világot.


Látott már pszichológus, pszichiáter, addiktológus. Minden olyan féle orvosnak megmutattam magam, akinek a szava számítana. Senkiben fel sem merült a gyámság alá helyezés, mert szelid vagyok és alázatos szívű, aki képes magát is ellátni, másokat is és becsületes módon keresi a kenyerét.

Fizikailag, szellemileg pik-pak pöcc-röff vagyok. Dicsőség a jó Istennek, hogy mindent megadott ehhez. Mert nem az enyém a dicsőség, hanem az Úré. ám a kudarcaimért én, mint a test válalom a felelőséget. ha hazugságon értél, én belovics krisztián vállalom a felelőséget. Ha személyesen megkeresel, kifizetem a bemutatott szelvényeid árát, de többe fog kerűlni az utad, mint a nyereséged.

2023. febr. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/158 anonim ***** válasza:

Én nem is lottózom, köszönöm. :D


De te azt állítod, hogy te vagy az 5000 testű isten \ jézus \ megváltó, vagy hívd magad aminek akarod, mégis te vagy annyira senkiházi, hogy beteg embereket kihasználsz a pszichiátrián a saját testi vágyaid kiélése.


Erre mit mondjak? Szedd a gyógyszereid inkább és húzd ki a netet.

2023. febr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!