Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek az ateizmusról?

Mi a véleményetek az ateizmusról?

Figyelt kérdés
Szerintetek is szomorú, üres élete lehet egy ateistának?

2021. febr. 7. 18:39
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/162 anonim ***** válasza:
83%
Ha életre vágyna akkor magának teremt testet, nem másoknak. Nemrég olvastam a Boltzmann-agyról. Istent valahogy így tudom elképzelni. Valami ami a semmiből keletkezik, de tud gondolkodni. Teste igaz nincs, de egy világot el tud képzelni. És itt jön be a képbe az unalom. Én akkor játszok a számítógéppel, ha unatkozom. És nem azért, mert szeretném pl. Minecraft figurának érezni magam. (Nem játszom Minecrafttal, de valahogy így tudnám elképzelni) Minél nagyobbra és részletesebbre képzelem, alkotom meg annál jobban szórakozom.
2021. febr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/162 A kérdező kommentje:

Láttál te már valóban démontól megszállt embert? Mert szerintem minden csak nem menő.

Ezek az Istenüktől örökre elszakított lények végtelenül gyűlölik az embert vezérükkel a Sátánnal és csakis azt akarják, hogy elbukjon, mint ahogy ők.

Szóval egy démon legfeljebb a filmekben segít az embernek a valóságban egyetlen céljuk, hogy elszakítsanak Istentől örökre. Mert ez az amit ők átélnek a kárhozatban. És az embert is oda akarják lerántani.

2021. febr. 7. 23:53
 93/162 anonim ***** válasza:
96%

Miért, te láttál démontól megszállott embert? :D


Olyan rasszista vagy, kérdező. Rögtön elítéled őket anélkül, hogy ismernéd őket. Ez nagyon szomorú.

2021. febr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/162 A kérdező kommentje:

Történt már ördögűzés a közelemben.

És nagy dokumentációja van a dolognak. Olvasgasd csak, ha komolyan érdekel és nem csak szórakozol.

2021. febr. 8. 00:03
 95/162 anonim ***** válasza:
88%
Hűha, vannak itt gondok.
2021. febr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/162 anonim ***** válasza:
88%
Jol allna rajtad a kenyszerzubbony.
2021. febr. 8. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/162 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy a kérdés átment személyeskedésbe. Így már nincs értelme folytatni.
2021. febr. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/162 anonim ***** válasza:
97%

Minden hasonló kérdésre ez a jellemző, de nem is csoda.

Időről-időre felteszik ezeket a provokációkat, holott mindenki tudja, hogy az egyik oldal úgysem tudja megváltoztatni a másikat.

Én ugyan normálisan válaszoltam valamelyik nap, de nincs és nem is lesz az a Bibliamagyarázó, provokáló vagy mantrákat hajtogató kérdés/válasz, amely engem (és a többi ateistát) hívővé tenne. Ezért találom ezeket a kérdéseket felesleges szócséplésnek.

Ha meg térítés a céljuk, akkor éppen az ellenkező hatást éri el vele a kérdező, akinek még a kommentjei sem vallanak olyasmire, amit nagy hangon hirdet.

2021. febr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/162 A kérdező kommentje:
Hát igen. Sajnos a provokatív, de érdemben válaszolni nem tudó rosszindulatú vallásgyűlölők miatt, nincs értelme folytatni egy ilyen beszélgetést. Én mindenre a hitem és a tudásom alapján igyekeztem válaszolni, néhányan ezt képesek voltak méltányolni, de aki csak személyeskedik és arra sem veszi a fáradtságot, hogy legalább néhány kommentet elolvasson tőlem, ott nincs mit tenni. Mondjuk azt nem értem, hogy minek vannak adminjai az oldalnak, ha a puszta személyeskedéseket és gyűlölködést sem képesek törölni. Én annyit ígérhetek, hogy a normális kérdésekre válaszolok szívesen, a gyűlölködőket figyelmen kívül hagyom. Illetve, ha a másik oldalnak lesz egy újabb provokatív kérdés kiírása én is újra kiteszek egy ilyen jellegű kérdést. Csak a viszonylagos egyenlőség kedvéért.
2021. febr. 8. 17:08
 100/162 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolnál őszintén, hogy mi a célod ezzel?

Minden ilyen kérdés vagy válasz falrahányt borsó a másik tábor szemében. hiába győzködsz.

2021. febr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!