Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egyeseknek...

Miért van az, hogy egyeseknek tök boldog élete van, semmi nehézség nincs az életében, míg más csak azért született a Földre, hogy szenvedjen ?

Figyelt kérdés
Én ezt nagyon igazságtalannak tartom, hányinger, hogy az Élet ilyen egyenlőtlenül bánik az emberekkel.

2021. febr. 21. 19:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából nem tudom, mit csináljak, de reménytelen az egész. Valahogy ki kellene ebből az egészből szakadni. Mindig visszahúz engem a mocsár. És érdekes módon mindig ugyanazok a problémák ismétlődnek meg, mint egy rossz horrorfilm és nincs vége, mert mindig újrajátsszák.
2021. febr. 21. 21:44
 62/69 anonim ***** válasza:
58%

A Kérdezőtől az alábbi tartalmú privit kaptam tegnap este:


"Annyira tiszta szívből rühellem, gyűlölöm a magadfajta undorító, érzéketlen embereket, akik nem segítenek a másikon, hanem mocskos flegma hangnembe kioktatja a nála nehezebb sorsú embert. Kajak, tűnj már el a Földről, sokkal jobban járnánk, nem kellesz te senkinek."


Hát, azt hiszem, egyértelmű, miért van olyan élete, amilyen. Megdolgozott érte. Az a sorsod, amit magadnak teremtesz.


Ahogy javasoltam, Kérdező, irány a doki! Elég, ha ezt a kérdésedet és a kapott válaszokat megmutatod nek, rögtön képben lesz. Vagy mégis inkább a nyafizást választod?


Ui1. Nem, nem tiszta a szíved, mint ahogy a priviben írod. Aki gyűlölni tud, hogy lenne a szíve tiszta? (A teljes szót akartad használni, úgy lenne értelme a kijelentésednek.)

Ui2.: Az elméd sem az.

2021. febr. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
Én senki partján nem állok, de a válaszadók közt is van rengeteg, aki csak azt élvezi, ha a másikba belerúghat, aki már a földön van. Nyilván a kérdező stílusa se oké, de azt megelőzte egy (vélhetően) bunkó válasz.
2021. febr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
28%
Akik orvosi segítséget javasoltak nekik, azok a bunkók? Ja, nem...
2021. febr. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
Nem tudom kinek a válaszára írta ezt, azért azt ne tagadjuk már, hogy rengeteg itt a frusztrált bunkó válaszoló! Írja meg azt is, melyik válaszra érkezett ez az üzenet, hogy tisztán lássunk. Mert nekem eddig a válaszoló a bunkó, amíg nem tudom mit írt.
2021. febr. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
78%

Az eredeti kérdésre válaszolva.

Ezen én is sokat gondolkoztam már.


Van, aki agyilag egészséges, szinten 2, agyilag egészséges szülő nevelte, okos is, erős is, elsőre olyan szakmát választ, amire képes és jól keres vele, persze olyan okos, hogy a baromi nehéz egyetemet is úgy végzi el, hogy sportol, csajozik/pasizik, bulizik. Családot alapít, jól élnek.


Míg van, akit több dolog is ér olyanok között, mint bántalmazza a párja (aki eleinte tök normális volt, sejteni se lehetett), meghal a felesége, esetleg a gyerekei, ő maga pszichésen vagy testileg beteg, akár keményen. Esetleg alapból egy gyengécske ember, aki mindenért triplán megküzd.


Az az optimista maszlag, hogy "mindenkinek vannak problémái" annyira felb, hogy remélem, nem ütök meg egyszer valakit miatta. Igen, mindenkinek vannak, SENKI SE MONDTA, hogy ne lennének, de nem mindenkinek azonos méretűek. Kívülről nézve sem.


Rettentő sok probléma van, ami ellen nem lehet tenni és amiről az egyén nem tehet. Amúgy.



A válaszok zöme undorító, jelenleg külső szemlélőként is felmérgelt, a kérdező itt megosztott privátját meg lehet érteni. Ideges lett? Igen, mert hatszázat rúgtatok bele és direkt felhúztátok ezzel.

Amúgy privátot megosztani minimum gerinctelenségre vall.

2021. febr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:

@08:22


Én próbáltam segítő választ írni, de a kérdező mindent zsigerből elutasít. Nem segítséget tanácsot akar kérni, a legminimálisabb hajlandósága nincs meg benne hogy változtasson bármit, csak hisztériázni akar, sajnáltatni magát, és minden felelősséget ráhárítani a világra. Engem meg ez csesz fel. na bumm...

2021. febr. 22. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 A kérdező kommentje:
62: Azt a privátot nem is én írtam... Alapból nem írok rá senkire magamtól.
2021. febr. 22. 10:19
 69/69 anonim ***** válasza:

06:39-es vagyok


Megkövetem és elnézését kérem a Kérdezőnek a meg nem alapozott vád miatt. Mindazonáltal a Kérdező helyzetét nem teszi könnyebbé, hogy ha valaki ilyen modorban és tartalommal áll mellé.

2021. febr. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!