Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egyeseknek...

Miért van az, hogy egyeseknek tök boldog élete van, semmi nehézség nincs az életében, míg más csak azért született a Földre, hogy szenvedjen ?

Figyelt kérdés
Én ezt nagyon igazságtalannak tartom, hányinger, hogy az Élet ilyen egyenlőtlenül bánik az emberekkel.

2021. febr. 21. 19:03
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
82%
Igen #7el egyetértek, valamint én azt vettem észre, hogy ha nem félsz, nem görcsölsz, nem gondolod túl a dolgokat, akkor megy minden, mint a karikacsapás. Persze ezt nehéz kivitelezni, ha valaki nem ilyen alapból, én sem tudom már megtenni, de a régi életemben, amikor még ilyen voltam, mindig minden sikerült.
2021. febr. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
49%
Megkérdezhetem kérdező, hogy mik azok a rossz dolgok az életedben, amik ellen te nem tudnál tenni?
2021. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 A kérdező kommentje:
Soroljam? Kb minden és mindenki ellenem van, elegem van ebből az életből ! Mindenki csak vánt engem, vagy megsért, még a Szűz Mária szobor is belémköt, komolyan....
2021. febr. 21. 19:27
 14/69 anonim ***** válasza:
51%
Tenni kell érte, nem pedig siránkozni a gyakorin.
2021. febr. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
37%

Akkor nem lehetne mihez viszonyítani a boldogságot, hogyha nem lenne szenvedés. Hogy pont neked dobta a gép.. ez van, sokat úgysem tudsz tenni ellene.


Az meg a világ baromsága, hogy 18 éves korod után úgy élsz ahogy akarsz. Én milliomosként akarok élni.. mégse fizet nekem senki se milliókat.

2021. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
78%
Igen, örülnék, ha felsorolnál pár konkrét példát.
2021. febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
48%

"Kb minden és mindenki ellenem van, elegem van ebből az életből ! Mindenki csak vánt engem, vagy megsért, még a Szűz Mária szobor is belémköt, komolyan..." A narcisztikus egosérülés mellé felírhatjuk a paranoid skozofréniát is. Valamint az autoagresszív törekvések is feltűnőek.


Fordulj szakemberhez, mielőtt a tüneteid elhatalmasodnak rajtad.

2021. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
58%

" De hát csak negatív dolog vesznek körül az életben, hogy tudnám meglátni a jót, ha nincs is, nem is létezik ?"


Azért mert csak a negatív dolgokat akarod látni, és nem vagy hajlandó felismerni a pozitívokat. Tudom, én is ugyan ezt csináltam.

2021. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
43%

19:35-ös vagyok


+Lelki reziliencia hiánya, felelősség fel nem vállalása.


Ajánljak szakembert?

2021. febr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 A kérdező kommentje:
17: Te valami pszichológus vagy egyébként, hogy ekkora szakértője vagy a témának ?
2021. febr. 21. 19:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!