Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egyeseknek...

Miért van az, hogy egyeseknek tök boldog élete van, semmi nehézség nincs az életében, míg más csak azért született a Földre, hogy szenvedjen ?

Figyelt kérdés
Én ezt nagyon igazságtalannak tartom, hányinger, hogy az Élet ilyen egyenlőtlenül bánik az emberekkel.

2021. febr. 21. 19:03
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 A kérdező kommentje:

38: " Tudod, hallottad már azt, hogy mindenki azt kapja, amit megérdemel?"


Végtelenül cinikus és aljas vagy. Igen, biztos az afrikai gyerekek milliói azt érdemlik, hogy éheznek és a halál szélén vannak.. Vagy akiket megerőszakoltak, ők is megérdemelték, 38-as ?? Akit megöltek, az is megérdemelte ?


Legalább ne légy ennyire cinikus !

2021. febr. 21. 20:00
 42/69 anonim ***** válasza:
60%
Úgy érzem ez már nagyon nem a mi hatáskörunk, kérdező, neked szakemberre van szükséged sürgősen, pszichológus/pszichiáter.
2021. febr. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
38%

41

Most már érdekelnek az afrikai gyerekek? Eddig nem érdekelt. :D

2021. febr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
57%
Láttad ma a napfényt? Első pont,amiért hálás lehetsz. Kiizadhatnál magadból pár ilyen pontot...a tizedik után már magától jön. Fegyelmezettnek kell lenned ha ebből a nagynak látszó lelki gödörből ki akarsz mászni.
2021. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már ezt a " mert megérdemelte " maszlagot.


A helyzet az, hogy senki nem érdemel rosszat. És sokan jó életet élnek, mégis baj éri őket.

2021. febr. 21. 20:04
 46/69 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem ezt a kérdést nyugodtan el lehet engedni. A kérdezőn nem lehet segíteni, és nem is akar változni, csak jól esik neki itt verni a tamtamot, hisztizni meg sajnáltatni magát...
2021. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
40%

Szellemileg egészséges vagy? Testileg egészséges vagy? A létminimum felett élsz?

Ha mindhárom válaszod igen, akkor máris jobb helyzetben vagy, mint több millió más ember. Persze, erre írhatod, hogy téged nem érdekelnek ezek az emberek. Rendben. Akkor minket, az "életet" miért érdekeljen a te szenvedésed?

2021. febr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
58%
Azért érdemled meg ezt a helyzetet, mert semmit nem teszel ellene, csak a lehető legnagyobb áldozatnak szeretnél tűnni, hogy nyugodtan panaszkodhass.
2021. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 A kérdező kommentje:

Muszáj leírnom valahova, mert különben biztos kárt tettem már volna magamban . Így sincs ember, aki megértené a problémáimat, 0 emberi kapcsolatom van, aki meg körülvesz, az is csak rombol.


Anyagilag is szarul állok. Most az nem vígasztal, hogy van vak/süket/hajléktalan, nem lesz jobb, se rosszabb nekem attól.


És ahogy már írtam, sok süket/vak ember boldogabb, mint én, ebben biztos vagyok, egy lelki roncs vagyok.


Nem értem egyszerűen... Annyi rosszat kapok az élettől, mintha én lennék a világ leggonoszabb embere, sok szemétláda ember meg vígan éli az életét....

2021. febr. 21. 20:14
 50/69 anonim ***** válasza:
83%
Na,akkor most már biztos, hogy HA ki akarsz lépni ebből a dagonyából,első utad pszichológushoz vezessen. Nem viccelek, holnap első dolgod legyen.
2021. febr. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!