Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egyeseknek...

Miért van az, hogy egyeseknek tök boldog élete van, semmi nehézség nincs az életében, míg más csak azért született a Földre, hogy szenvedjen ?

Figyelt kérdés
Én ezt nagyon igazságtalannak tartom, hányinger, hogy az Élet ilyen egyenlőtlenül bánik az emberekkel.

2021. febr. 21. 19:03
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:

Tök igazságtalan az egész. Nem, hogy nem érdemlek szerintem annyi rosszat, mint amit életemben kaptam, hanem jobbat érdemelnék.


Jelenleg nem tartom a saját kezemben az életem, mert mások tönkre akarják tenni és tönkre is teszik.


Tényleg belefáradtam az egészbe, nem hiszem, hogy ez a sok rossz dolog jár nekem. Nincs is kedvem már próbálkozni sem.


Bármi, amibe belekezdek, kudarcba fullad, emberi kapcsolataim meg egyáltalán nem működnek, csomó negatív és bántalmazó ember vesz engem körül és fullasztó már ez az egész.


Miért nekem kell szenvednem a gonosz emberek aljassága miatt ?

2021. febr. 21. 19:50
 32/69 anonim ***** válasza:
64%

11, Igen,nekem is személyes tapasztalataim vannak erről. Volt egy hosszú idöszak az életemben,amikor mindenki mázlistának tartott,és tényleg bármi,amit elhatároztam, sikerült. Mostanában viszont ismételten utolérnek azok a problémák,amik elől futnék,mert túl sok energiát feccöltem a tőlük való félelemre.

Kérdező, nem állítom,hogy ez könnyű,gyakorlatilag saját hajadnál fogva kell kihúznod magad a mocsárból.Első lépésként valóban a panaszkodást és saját magad leírását kell abbahagynod.

A lényeg az optimizmus, a "hogyan" kérdés elfelejtése, egyszerűen "csak" 100%-osan bízni a jövőben. (Lásd A titok c.könyvet)(7voltam)

2021. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező akarsz is valamit kérdezni, vagy csak hisztizni jöttél ide?
2021. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
61%

Elváltam , ráadásul nem én voltam az oka.

Mindenem elveszítettem akkor,most sem sokkal jobb a helyzet.

DE !

Egészséges vagyok,minden téren. Tudok jóízűeket nevetni. Nem politizálok,nem érdekel.

A lányomnak szuper élete van,szerető férje,háza és jó munkája.

Van barátom,akivel ha találkozom, órákig beszélgetek, és jól érzem magam.


Sokszor simogatom meg a kutyákat az utcán. A kisgyerekek rám mosolyognak és pápát intenek,ha sétálgatok.

Szeretem a virágok illatát, a madarak énekét, a felhők vonulását nézni, az eső kopogását hallgatni, a napban sutkérezni.


Pedig anyagilag épp,hogy megélek. Mégis jól érzem magam.

Mert értékelem, amit az élet ad és nem azon kesergek, mit vett el. És még valami, soha senkitől nem irigyeltem semmijét.


57 F, Budapest

2021. febr. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 A kérdező kommentje:

Bármi, amibe belefogok, megbicsaklik az emberi gonoszságon és rosszindulaton és az emberek mindent megtesznek, hogy a maradék életkedvemet is elszívják. Ez egyszerűen nem fair, én nem ezt érdemlem..


Ja és előző kommentekre visszatérek, NEM vagyok semmiért hálás, mert NINCS miért hálásnak lennem, ugyanis 0 pozitív dolog van az életemben.


Rohadtul leszarom, hogy Afrikában emberek százezrei éheznek, hidegen hagy. Ahogy az is hidegen hagy, ha valaki vak, vagy mozgássérült. Attól még lehet, hogy boldogabbak lelkileg, mint én, sőt biztos.


Úgyhogy ennek a hasonlítgatásnak semmi értelme, mert lehet vannak nálam rosszabb helyzetben-nem hiszem, hogy olyan sokan-, de kb mindenki boldogabb tőlem, ha már viszonyítunk.

2021. febr. 21. 19:56
 36/69 anonim ***** válasza:
35%
Az életed a saját kezedben van, nem pedig másokéban. A boldogságodért tenni kell, nem pedig siránkozni.
2021. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
38%

#20

Nem tudtad? Itt mindenki pszichológus, mindenki ért mindenhez, mindenki jobban tudja, és még a spanyol viaszt is...😅

2021. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező, tessék példát venni a 34-es válaszolóról!


De tudom, a magadfajták csak rinyálni tudnak, sajnáltatják magukat, de tenni azért, hogy jobb legyen a saját élete, ááá.. az már luxus, azért már lusták, de rajtuk kívül mindenki a hibás, ő nem.

Tudod, hallottad már azt, hogy mindenki azt kapja, amit megérdemel?

2021. febr. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
49%
Nos, tekintve, hogy semmi empátia nem szorult és csak siránkozásra vagy képes, mondhatjuk, meg is érdemled.
2021. febr. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
0%
Még mindig konkrét példákat várok azokból a rosszakból, amik ellen a kérdező nem tud tenni.
2021. febr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!