Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy egyeseknek...

Miért van az, hogy egyeseknek tök boldog élete van, semmi nehézség nincs az életében, míg más csak azért született a Földre, hogy szenvedjen ?

Figyelt kérdés
Én ezt nagyon igazságtalannak tartom, hányinger, hogy az Élet ilyen egyenlőtlenül bánik az emberekkel.

2021. febr. 21. 19:03
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
0%

#13

Gondolom nem ok nélkül van ellened mindenki. A semmi miatt nem fog a világ összes embere utálni téged.

Az pedig a te hibád, hogy bántanak, mert hagyod magad. Csak azt lehet bántani, aki hagyja magát.


Mindenkinek vannak nehézségei, mégse rinyálnak sokan, mint te. Ne sajnáltasd magad, hanem a jelen helyzetből hozd ki a maximumot!

Mit teszel azért, hogy jobb legyen a helyzeted?



#15

Mit teszel azért, hogy milliomos legyél? Nem rinyálni kell, hanem tenni azért, hogy célodat, vágyadat elérd.

Pl. ki lehet menni külföldre dolgozni pár évet és utána jó pár millióval hazajössz. Ja, vagy erre nem vagy képes? Akkor meg mit akarsz?

A céljainkért küzdeni és tenni kell.

2021. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:

20

A hülye ember is látja, hogy nem vagy teljesen komplett. Nem 17 voltam.

2021. febr. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:

19:35-ös vagyok


Láttam már embereket hasonló pályát bejárni. Mielőtt komolyabbra fordul a dolog, keress fel egy pszichológust vagy pszichiátert.

2021. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 A kérdező kommentje:

18: " Azért mert csak a negatív dolgokat akarod látni, és nem vagy hajlandó felismerni a pozitívokat. Tudom, én is ugyan ezt csináltam."


Hidd el, semmi, 0 pozitív dolog van az életemben, úgyhogynrohadtul nem vagyok semmiért hálás. Utálom, hogy ezt dobta nekem a gép, és totál igazságtalanságnak tartom, hogs ilyen szar az életem, aminek nagy részére amúgy nincs is ráhatásom.

2021. febr. 21. 19:40
 25/69 anonim ***** válasza:
48%

#24

Egészséges vagy? Valaki halálos beteg.

Meg van mind a két kezed és lábad? Van, akinek mind a kettőből csak egy van.

Gondolom mind a két szemedre látsz. Más meg vak.

Gondolom ki tudsz kelni reggel az ágyból. Más meg tolószékes.


Ha ezekért nem tudsz hálás lenni, akkor sürgősen nézz mélyen magadba.

2021. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
61%

24

Konkretizálhatnád a problémáidat, mert így ez csak üres panaszkodás, amiért én sem kedvelnélek.

2021. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
53%
Van interneted, vagyn egy számítógéped vagy telefonod amiről ide írkálsz, gondolom mind ezt egy fűtött lakásból teszed meg, szóval már mérföldekkel előrébb vagy egy hajléktalantól, aki kint alszik egy hideg padon. Ne ő mondjuk joggal panaszkodhat.
2021. febr. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 A kérdező kommentje:

Biztos van nekem is felelősségem, ettől függetlenül nem érdemeltem meg azt a sok rosszat, ami történt velem.


Egyáltalán nem tartom magam jó embernek, ettől függetlenül az a sok rossz, ami történt velem, meg ahány ember elbánt velem, szerintem nem jogos.


Nálam sokkal gonoszabb emberek meg élnek boldogan. Szóval nem arányos ez az egész...

2021. febr. 21. 19:44
 29/69 anonim ***** válasza:
45%
Ki mondta azt a baromságot, hogy az élet igazságos? Ha ez így lenne, akkor én nem lennék boldog. Még mindig nem láttunk konkrét problémát.
2021. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
45%
..és akkor mi van? Lépsz tovább éled a kis életedet, a jelenben élsz, és nem a múlton keseregsz. Ennyi a nagy titok.
2021. febr. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!