Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolják egyesek, hogy...

Miért gondolják egyesek, hogy a férfiaknak nehezebb párt találni maguknak, mint a nőknek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 01:49
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/115 A kérdező kommentje:
Látom most, te nem ugyanaz vagy, de a többi része neked szól.
2015. jún. 2. 21:41
 102/115 anonim válasza:
68%

Látod, ha felteszik neked a kérdés ellenkezőjét, nem tudsz rá válaszolni, csak vagdalkozol a szavakkal.

Miért nem nehezebb férfinek párt találni? Nem tudod. Ezek után van még miről beszélni?

2015. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/115 A kérdező kommentje:
De olvass már vissza! Én SOHA nem állítottam, hogy nehezebb, sőt, kifejezetten hangsúlyoztam is, mi a nehézség a férfi számára. A dolgokat nem megfordítani kell, nem mindennek az ellenkezője igaz. Én azt állítom, hogy egyiknek sem hangsúlyosan nehezebb, mint a másiknak. Ugyanolyan nehéz mindkettőnek. És miért vagdalkozás a válaszom? Mert frusztrált vagy és eleve arra számítasz? Én tényleg komolyan gondoltam, hogy kiírhatnád, rá is kerestem, hogy kiírtad-e.
2015. jún. 2. 22:30
 104/115 anonim ***** válasza:

"azt állítom, hogy egyiknek sem hangsúlyosan nehezebb, mint a másiknak. Ugyanolyan nehéz mindkettőnek."

Csak az a baj, hogy ez nem igaz.

Mivel a gyereknevelésben a nőnek aránytalanul sok volt a feladata régen - ezért úgy alakultak ki a dolgok, hogy a férfinak sokkal többet kell tennie a kapcsolat elején.

A nők NAGYON megválogatják, hogy kivel állnak össze, és ez nem véletlen. Sokkal többet kockáztatnak, mint a férfiak.

2015. jún. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/115 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem nehezebb férfinek párt találni? Nem tudod. Ezek után van még miről beszélni?"


Akkor majd válaszolok én. Azért, mert ha néz ki valahogy, átlagosan és meg van benne a természetes határozottság, akkor igen is fog találni csajt. Sőt épp hogy a pasikra jellemző ez a marha nagy vizuálisság, rendben legyen a mell mérete, a popsi ne legyen túl lapos de ha már nagy akkor zsír disznó, ha túl vékony anorexiás rusnyaság, ha telt akkor fogyhatna kicsit. Ha túl pici az a baj, ha magas az a baj mert kitűnik...Épp hogy ti férfiak tudtok marára sokat válogatni, és szoktatok is mert vizuálisak vagytok. Most kérlek tekintsünk el a megkeseredett nekem már minden mindegy fajta válaszoktól mert számomra az egyszerűen nem mérvadó, se nőben se férfiban.. vegyük az átlagot..igények mindenkinél vannak ami a külsőt illeti. Bennetek fériakban mi lehet kivetni való? Ok mondjuk aki nagyon vézna edz egy kicsit hogy magabiztosabb legyen (most ez ilyen marha nagy divat lett bár én lesz.om) ha akar is egy két jobb cuccot, nem kell nagyon megerőltetni a fantáziájáz, kb farmer meg vmi jó szinű ing vagy póló. Egy nőnek komolyabb feladat hogy nektek férfaknak tetszen,hogy úgy nézzen ki amire ti aztán azt mondjátok hogy hűűűhaaa. Hogy megtalálja ami igazán illik hozzá, és jól áll neki. Egy nőben sokkal több kivetnivalót lehet találni mint egy férfiban, ez tetszik nem tetszik így van. Ezzel a kommentemel nem leszek népszerű tudom, de akkor ezt a részt is meg lehetne vizsgálni ha már annyira azon kattognak itt egyesek hogy a nők milyen kemények a pasikkal bezzeg ők...

2015. jún. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/115 A kérdező kommentje:

"Mivel a gyereknevelésben a nőnek aránytalanul sok volt a feladata régen - ezért úgy alakultak ki a dolgok, hogy a férfinak sokkal többet kell tennie a kapcsolat elején. "


Régen? Mármint amikor a szülők döntöttek a lány és a fiú helyett is?

2015. jún. 3. 13:12
 107/115 anonim ***** válasza:

Nem.

Hanem 10000-100000 évvel ezelőtt, amikor az ember szervezete a mai formáját elnyerte.

2015. jún. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/115 A kérdező kommentje:
De amikor az ember szervezete elnyerte a mai formáját, akkor ilyen dolgokról a természet nem döntött. Ez társadalmi kérdés, az ember fejlődése meg biológiai.
2015. jún. 3. 13:29
 109/115 anonim ***** válasza:

Abban, hogy a férfiak és a nők hogyan találnak párt?

Már miért ne döntött volna?

Az a gond, hogy ma is ezek a sémák élnek - holott már réges-régen egészen másfajta körülmények között élünk.

2015. jún. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/115 A kérdező kommentje:
rendben. Te voltál, aki azt mondta, nem olvassa el a hosszú reakciómat? Megkérlek, válaszolj arra. A többit most figyelmen kívül fogom hagyni, mert ott a véleményem leírva.
2015. jún. 3. 23:34
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!