Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Köteles vagyok tűrni a gyereke...

Köteles vagyok tűrni a gyerekek egész napos (8-20-ig) hétvégén is, üvöltését, sikítását a játszótéren?

Figyelt kérdés

Lakóparkban lakom, az erkélyünk alatt van egy játszótér, ami méreténél fogva kb. 1-2 éves gyerekek hintáztatására, homokoztatására lett kialakítva. Ezt a korcsoportot igen ritkán látom lent. Viszont a kis tinik ott játszanak, fociznak és az utóbbi időben még egy tranbulint is felállítottak és egész sötétedésik ott ugrál sikítoznak. Fogócskáznak.

Szerintetek ez normális hogyha nem akarom az artikulált üvöltést, sikítás egész nap (ez nem túlzás) hallgatni, bezárt ablakoknál kell ülnünk egész nap??? Van erre valami szabály, csendrendelet stb ???? Kérlek segítsetek, mert már nem bírom idegileg. Ja, a közelben (kb. 5 perc séta) vagy egy csodás, hatalmas európai szintű játszótér, 1 percre egy egy kicsit kisebb ...


2017. ápr. 3. 07:54
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
73%
Semmi más nem zavar annyira, mint a feljebb már jól leírt üvöltözés. Ugyanis ennek nem kellene folyamatosnak lennie. Elég nagy szégyen, hogy ilyen - a gyerekeiket megnevelni képtelen - emberek miatt kell elköltöznie bárkinek is.
2017. ápr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
34%

# 22


Fogat, fogért valahogyan így:


https://www.youtube.com/watch?v=svzPwF7TlbA


Sokan csak akkor veszik észre tahóságukat, ha ugyanazt kapják vissza;)

2017. ápr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
19%
Addig örülj amíg gyerekeket hallasz? Vagy az zavar hogy neked nincsenek?
2017. ápr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
69%

# 24 Nem értem az elméletedet milyen logika alapján állítottad fel. Akit zavar az állandó gyerekvisítás, azt valójában az zavarja, hogy neki nincs gyereke?

WTF?

2017. ápr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
31%
Én pont azért költözök, hogy ki tudjam napközben is pihenni magam, mert épp terhes vagyok :)
2017. ápr. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
44%

Azért az érdekes, hogy amikor a gyerekek a panelban játszanak akkor takarodjanak le a játszótérre. Ha lemennek és ott játszanak akkor takarodjanak a gyerekesek családi házba. Ha oda költöznek akkor rohadt neveletlen kölkök mert az udvarukon játszani mernek.

Ti amúgy nem szégyellitek magatokat?

Kezeltessétek a pszichés állapototokat.És mielőtt én is megkapnám a csak szaporodásra jellemző ősanya jelzőt elmondom, hogy az én gyerekem tipikusan a szobában olvasgató, csendes gyerek.

Engem pl sokkal jobban zavar az éjjelente üvöltve szexelő p..csa a SZOMSZÉD HÁZBÓL, a TV-t hatezer decibellel, egész éjjel üvöltető nyugdíjasok, a parkolóban a motorját brummogtató idióta, vagy ÉJJEL kettőkor a kocsijában a dudára fekvő barom, vagy a vasárnap hajnali hatkor szomszéd papa fűnyírózása.

2017. ápr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim válasza:
41%
Ez nekem annyira felfoghatatlan! Miert kene a gyerekeknek allo nap uvoltozni? 10-15 eve amikor en voltam ennyi idos kb. akkor en is kint jatszottam bringaztam ami zajjal jart, de! Anyukam mindig szolt, ha mar tul sok voltam. Egy ido utan megtanultam hogy nem szabad uvoltozni, visitani barhol ahol kedvem tartja megis nagyon szuper gyerekkorom volt.... nekem sajnos a mellettunk lako szomszed nenihez kerul az osszes unoka egesz nyarra, es medenceznek a kolykok uvoltenek,sirnak 24/7. Amikor szoltam ( megjegyeztem illedelmesen, hogy egy ici picit lehetne halkabb 8ora utan) ramformedt, hogy en ezt hogy kepzelem engem biztos lancon tartottak gyerekkoromban....😂 + poen szombati este 10 fos barati talalkozo nalam, nem jar nagy zajjal (legalabb is nagyobbal mint a kertben lubickolo gyerekek), szomszedokat beavattam, meg is ramhivta az oregasszony a rendoroket, amikor a lett egy kutyam megmergezte mert sokat ugatott.... 64%ost is hozza tudnam hasonlitani. Tovabbi szep napot
2017. ápr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
59%

# 27-es Látod? Te is csupa olyan dolgot hoztál fel, ami nem normális, és borzasztóan zavaró. Hát nem érdekes, hogy pont ilyen példákat állítasz szembe a folyton üvöltöző gyerekekkel? Persze, mert te is tudod, hogy az sincs rendben, ha a gyerekek reggeltől estig visítanak, és senki sem szól rájuk.

Itt senki nem azokra a gyerekekre van kiakadva, akik játszanak, és néha-néha zajonganak. Ez mindenki szerint normális, és a gyerekkor velejárója. Itt a FOLYAMATOS reggeltől estig tartó üvöltözésről, sikítozásról van szó. Ezt egy normális többgyerekes szülő is érti.

2017. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem miért támadják a válaszolót, szerintem simán csak azért mert nem gondolnak bele a helyzetébe. Könnyű nagy hangzatos elveket szónokolni, elvek mentén, de ha a tapasztalat más mutat...Először még jónak is tűnhet nem egy halott környéken élni, de aztán nagyon zavaró tud lenni és ebbe semmiféle nincs gyereked teóriát nem lehet belekeverni. Kedves kérdező, természetesen nem kell elviselned ezt és nem kell költözni, önkormányzat és esetleg a rendőrség lehet a megoldás, sajnos ezért most harcolni kell, lehet több ideig is. És nem elüldözni kell őket, de tanuljanak meg viselkedni. Nem mellesleg a gyerekek is tudják, hogy lakókörnyezetben duhajkodnak, ahol bárki hallhatja őket.
2017. ápr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
73%
29-es. Én olyan példákat soroltam fel, miket felnőtt emberek művelnek, akiknek már kéne lenni annyi eszüknek, hogy állítsanak magukon. És ezeknek valahogy senki nem mer szólni. De a gyerekeket, akik még gyerekek, azokat ugye el lehet kussoltatni. Menni kell az Önkormányzatba panaszt tenni. És nem, nem ugyanaz a gyerek üvölt reggel 8-tól 20-ig. A játszótereket folyamatosan használják, és lehet, hogy egy-egy gyerek éppen csak fél órát-egy órát hangoskodik.
2017. ápr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!