Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Köteles vagyok tűrni a gyereke...

Köteles vagyok tűrni a gyerekek egész napos (8-20-ig) hétvégén is, üvöltését, sikítását a játszótéren?

Figyelt kérdés

Lakóparkban lakom, az erkélyünk alatt van egy játszótér, ami méreténél fogva kb. 1-2 éves gyerekek hintáztatására, homokoztatására lett kialakítva. Ezt a korcsoportot igen ritkán látom lent. Viszont a kis tinik ott játszanak, fociznak és az utóbbi időben még egy tranbulint is felállítottak és egész sötétedésik ott ugrál sikítoznak. Fogócskáznak.

Szerintetek ez normális hogyha nem akarom az artikulált üvöltést, sikítás egész nap (ez nem túlzás) hallgatni, bezárt ablakoknál kell ülnünk egész nap??? Van erre valami szabály, csendrendelet stb ???? Kérlek segítsetek, mert már nem bírom idegileg. Ja, a közelben (kb. 5 perc séta) vagy egy csodás, hatalmas európai szintű játszótér, 1 percre egy egy kicsit kisebb ...


2017. ápr. 3. 07:54
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
85%
Erre nem lehet mást mondani csak azt h "ilyen az élet". Ha valaki lakóparkban él akkor bizony el kell viselnie a... lakókat. Magát a kérdést nem is értem. "Köteles vagyok tűrni", nem nem vagy köteles el is költözhetsz, de mégis mi mást lehetne szerinted? Bezárni a gyerekeket? :D
2017. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
80%
Kérdezem én, ha egész nap megy az üvöltés, hogyan tudod felzavarni az alvó picit? Hiszen ha üvöltenek egész nap, akkor az elnyomja a fűnyíró zaját
2017. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
100%

Én is laktam társasházban, az ablakom a játszótérre nézett.

Gyerekek nem jártak oda, csak tinik.

Az ablakom alatt volt egy lejárat valahova. Volt egy kis lépcső és betonkorlát mellé. Szinte minden este oda jártak dugni, piálni.


Költözz el, nem fog megoldódni.

2017. ápr. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:

12/43 Válaszolónak nagyon köszönöm "kedves" véleményét! De: 1. nem vagyok gyerekgyűlölő, nekem is van, de mikor kicsi volt gondosan ügyeltünk, hogy bármennyire is jól érzi magát/magukat ne zavarjanak másokat.

2. Mikor ezt a lakást megvásároltuk játszótér NEM szerepelt a tervek között!!!! Főleg nem az adott helyen! Tehát választási lehetőség nem volt!!!!

2017. ápr. 4. 08:53
 45/52 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszolók!!!!! Komolyan nem hittem, hogy kérdésem ilyen érzelmeket vált ki!!!! Meg vagyok döbbenve!!! Nagyon szívesen válaszolnék egyikőtöknek másikotoknak , de csak nyilvánosan, (de béna vagyok és nem sikerül, ebben ismételt segítséget kérnék!) ezért ide írom, hogy mindenki lássa:

- Nem gyűlölöm a gyerekeket, nekem is van! De mikor kicsi volt igyekeztem úgy nevelni, hogy érezze jól magát, de ne zavarjon másokat! Ha zsúrt rendeztünk az érintett szomszédokat meghívtuk vagy elnézést kértünk a hangzavarért!!!

- Jelen esetben nem egy gyerek hangoskodásáról van szó, érthető módon, hanem folyamatosan ...


A hős szülők, akik költözésre buzdítanak, ha nem akarjuk a gyerekeik folyamatos üvöltését hallgatni üzenem, az ő gyerekeik is felnőnek majd, és tanulnának, vizsgára készülnének és amikor ez nem fog menni, mert még a csukott ablakon keresztül is hallható lesz a zsivaj majd gondoljanak vissza pár évre ..., hogy milyen édesek ezek a gyerekek, akik milyen jól érzik magukat ...


Ja, és mikor megvettük a lakást, ami akkor még szinte fel sem volt építve a tervekben nem szerepelt játszótér!!!!!!!


És amin különösen meglepődtem és pozitívan: akik a lakóparkban laknak tehát úgymond sorstársak, mind egyetértettek velem. Tehát lehet, hogy nem én gyűlölöm a gyerekeket, hanem nevelni kéne őket egy kicsit????? Mert ha most nincsenek korlátok mi lesz később, mikor szegény gyerek szembesül vele, hogy nem szabad mindent és nem mindig az van amit ő akar????

2017. ápr. 4. 10:12
 46/52 anonim ***** válasza:
54%
Igen, köteles vagy tűrni, nehogymár egy fèl kerület alkalmazkodjon 1-2 hisztis emberhez. Elárulok neked valamit, èn falun èlek de itt is rengeteg a gyerek, nyáron általában este 9-10 óra körül is sok a gyerekzsivaj, ès a játszótèr körül èlők is kèpesek elviselni.
2017. ápr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
21%

Egészen hányadék emberek vannak a válaszadók között... Komolyan undorodom az olyan embertől, aki gyerekekkel szemben viselkedik így. Ohhh bazzeg! Ha megvárod, amíg a legkisebbet elaltatják, utána elkezdesz füvet nyírni, akkor biztosan nem fog egész délután sikítva hisztizni, ugye? Elmebeteg, agyatlan tuskó! Úgy! Akár menj át, és verd el azt a fél éves kiskölköt, hm?

Undorító mocskok vagytok, akinek remélem, hogy soha nem lesz gyereke! Blöeeeee! Forduljatok fel!!!

2017. ápr. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezo,ezert szeretek Budapest belvarosaban lakni. Jo messze jatszotertol. Itt a koruton teljes csend van a hazban,pedig turistak lakjak a fel hazat,jonnek mennek. Ennek ellenere olyyn csond van,mintha nem lakna itt senki.

N

2017. ápr. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
100%

# 47 Igen, kedves nyomorult barátom, én olyankor direkt füvet nyírok! Ráadásul baromi hangos a fűnyíróm! :D És nem tehetnek ellene semmit. Ez benne a legjobb. Aztán bemegyek, maxra tekerek valami brutál idegesítő zenét, mert ezt is megtehetem. Na erre varrjál gombot! Ha nekem hallgatnom kell a neveletlen kölkeiket, akkor ők is hallgassák én is tudok ilyen szinten viselkedni. Ja, és még mindig tartom, hogy a normális szintű gyerekzsivajjal semmi bajom. Jó kedvük van, mókáznak, nevetnek néha elengednek egy hangosabb sikolyt, az oké. De hogy még a 10 év körüli gyerekek sem tudnak annyira viselkedni, hogy ne visítsák végig az egész napot, na azzal igenis van. Ne mondja senki, hogy nem ugyanazok ordítoznak egész nap. Itt igen. A fölöttünk élő nagy családban 4 gyerek egész nyáron reggeltől estig ezt műveli. De nekem az sem nagy vigasz, ha a környéken élők gyerekei ezt "váltott műszakban" csinálják. Attól még egész nap hallgatom. Csak mondom, meg van hirdetve a házam, tehát nem fogok örökké miattuk idegeskedni, amint lehet, én lépek. Mindenkinek jobb lesz.

És nem, nem lesz gyerekem. Túl sok az ember a bolygón, ideje lenne valamilyen szinten korlátozni a szaporodást. Pl., hogy csak a normális, illemtudó, intelligens, másokra is odafigyelő emberek szaporodhassanak, és genetikai hulladékok ne szülessenek. Így sajnos 47-es te sem szaporodhatnál, de hát valamit valamiért ugyebár. :)

2017. ápr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim válasza:
78%

tudom elkéstem de nekünk két anyuka ösze költözött nem lezbik és van két lányuk meg egy barétnőjük és pont a házuk felé van a fürdő és az egyik anya mindenér ordibál meg a gyerekek is amúgy sík hülye az összes síkítoznak mikor meglátnak sikítva mondják a nevem és menekülök mert ölelgetni akarnek ha rollerezek biciklizek görkorizok mindig sikoltanak hogy had én de nekik is van csaknekem nem fos mint nekik szóvalegész nap este tízig halom

kínszenvedés

2017. júl. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!