Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Köteles vagyok tűrni a gyereke...

Köteles vagyok tűrni a gyerekek egész napos (8-20-ig) hétvégén is, üvöltését, sikítását a játszótéren?

Figyelt kérdés

Lakóparkban lakom, az erkélyünk alatt van egy játszótér, ami méreténél fogva kb. 1-2 éves gyerekek hintáztatására, homokoztatására lett kialakítva. Ezt a korcsoportot igen ritkán látom lent. Viszont a kis tinik ott játszanak, fociznak és az utóbbi időben még egy tranbulint is felállítottak és egész sötétedésik ott ugrál sikítoznak. Fogócskáznak.

Szerintetek ez normális hogyha nem akarom az artikulált üvöltést, sikítás egész nap (ez nem túlzás) hallgatni, bezárt ablakoknál kell ülnünk egész nap??? Van erre valami szabály, csendrendelet stb ???? Kérlek segítsetek, mert már nem bírom idegileg. Ja, a közelben (kb. 5 perc séta) vagy egy csodás, hatalmas európai szintű játszótér, 1 percre egy egy kicsit kisebb ...


2017. ápr. 3. 07:54
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim válasza:
100%
előző vagyok és sikítés mellé dübörög a cigány zene meg az anyuka ordít h takarogyon mindenki be
2017. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 Coffelia ***** válasza:
67%

A játszótér rendeltetése az, hogy a gyerekek ott rohangásszanak, játsszanak és visongjanak. És ne otthon a négy fal között.

A lakóparkot rosszul tervezték és peched van.

2018. szept. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!