Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Köteles vagyok tűrni a gyereke...

Köteles vagyok tűrni a gyerekek egész napos (8-20-ig) hétvégén is, üvöltését, sikítását a játszótéren?

Figyelt kérdés

Lakóparkban lakom, az erkélyünk alatt van egy játszótér, ami méreténél fogva kb. 1-2 éves gyerekek hintáztatására, homokoztatására lett kialakítva. Ezt a korcsoportot igen ritkán látom lent. Viszont a kis tinik ott játszanak, fociznak és az utóbbi időben még egy tranbulint is felállítottak és egész sötétedésik ott ugrál sikítoznak. Fogócskáznak.

Szerintetek ez normális hogyha nem akarom az artikulált üvöltést, sikítás egész nap (ez nem túlzás) hallgatni, bezárt ablakoknál kell ülnünk egész nap??? Van erre valami szabály, csendrendelet stb ???? Kérlek segítsetek, mert már nem bírom idegileg. Ja, a közelben (kb. 5 perc séta) vagy egy csodás, hatalmas európai szintű játszótér, 1 percre egy egy kicsit kisebb ...


2017. ápr. 3. 07:54
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
56%

" Miert kene a gyerekeknek allo nap uvoltozni"


Nyilvan nem ugyanaz a gyerek uvolt egesz nap, sot nagy valoszinuseggel nem is uvoltenek, csak jatszanak, neha hangosabban, talan neha sikit is egyik-masik.


Persze el lehet kezdeni a szivozast az onkormanyzattal, rendorseggel, de azert eleg aranytalan lenne ha egy idegbeteg miatt kellene sok gyereknek szivni...


Ezetr irtam hogy megszoksz vagy megszöksz.

2017. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
36%

"Én olyan példákat soroltam fel, miket felnőtt emberek művelnek, akiknek már kéne lenni annyi eszüknek, hogy állítsanak magukon. "


Tudod, talán ők is épp olyan szülők mellett nőttek fel, akik annak idején a folyton üvöltöző gyerekükre csak legyintettek, mondván: "Ordítson csak, hisz gyerek még!" :)

2017. ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
62%
Te magad vásároltál/béreltél olyan lakást, ami a játszótérre nyílik. Tudtad, amikor megvetted. Igen, köteles vagy tűrni.
2017. ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek hagyján, ráadásul azok elvonulnak 7 óra felé, a baj utána jön a 13-20 közöttiek képében. Káromkodásparádé, bunkulás, vandálkodás, piálás. Én javasoltam egy bazi nagy reflektort a ház tetejére és szépen a padra irányítani ahol csövezni szoktak nyáron minden éjjel.
2017. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
87%

#33


És ha utána építették oda? Sokan faragtak rá arra is mikor a csendes kis házaik mögé szépen felépítették a vasutat...

2017. ápr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 Misiii007 válasza:
54%
A legeslegjobb ha elmész dolgozni 😊
2017. ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
92%

Gyerekbarát ország. :D De azért a nők szüljenek, különben haszontalannak vannak kikiáltva.

Engem is zavar a gyerekóbégatás, mondjuk mi olyan épületben néztünk lakást, ahol egy gyerek sem lakik és mivel főleg nyugdíjasok élnek itt, nem is lesz jó pár éven belül. Baromi nehéz az ilyet kifogni...

2017. ápr. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
89%
A játszótér játszásra való, ezzel nem tudsz mit csinálni.
2017. ápr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ha a nyugalom megzavarására alkalmas akármilyen tevékenység folyik, akkor lehet szólni a rendőrségnek. Azt viszont kétlem, hogy bármit is tenne a rendőrség ilyen esetben. Az ablakom alatt tér van, 20 fok fölött (tehát kb. mostantól) egész éjjel részeg férfiak gajdolnak és nekik bevágódni akaró csajok vihognak elviselhetetlen hangon. Nappal meg a gyerekek. A felnőttekhez éjjel kihívott rendőrség sem csinál semmit, általában ki sem jön, akkor se, ha verekedés is zajlik és azt is jelentem. Egy rendőrautó csendes méltósággal elgördül a tér mellett, és ennyi volt az intézkedés.


A munkahelyem egy óvoda mellett van. Néha nem hallom a telefonban az ügyfeleket a visítástól.


Ami döbbenetes, hogy míg nekem 8-kor fellőtték a pizsit kiskoromban, most éjjel 10 és 11 között is az utcán vinnyognak az óvodás korú, vagy max 7-8 éves gyerekek. Másnap meg gondolom kókadozik a padban és a szülő reklamál az iskola felé, hogy túl van terhelve a csemete.

2017. ápr. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
72%

37.

Őszinte rèszvètem, inkább üvöltő gyerekek mint mocsok nyugdíjasok.

Mi olyan albiban lakunk ahol a társasház 80%-a nyugdíjas. Jó rèszük egèsz nap bagózik kint mert más dolga nincs , sasolják ki hova megy kivel, ki mit mennyi szememet dob a kukába, kitalálnak nem lètező zajokat amit a szemedre hánynak ha összefutnak veled, b*sznak visszaköszönni ha köszönsz, de ha nem köszönsz meg utánad üvöltenek, óbègatnak egèsz nap a mai fiatalokról meg a kormányról meg a betegsègekről stb stb stb..

Inkább hallgatnám a gyereküvöltèst :D

De hála èg nemsoká költözünk :)

2017. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!