Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miért képzeli azt a szomszédom...

Miért képzeli azt a szomszédom, hogy nevelheti az én gyerekeimet?

Figyelt kérdés

7 és 4 éves fiaim vannak, akik nem hazudok, elég pörgősek. De egy gyereknek mi is lenne a dolga? Sorházban lakunk, így tele vagyunk szomszédokkal.

Tegnap délután mivel ilyen szép idő van kiengedtem őket a hátsó udvarra játszani, én meg a szobából ki-ki néztem rájuk. (el van kerítve, semmi veszélyes nem kerülhet a kezük közé). Erre 1x csak hallom, hogy a szomszédom teli torokból üvölt velük, hogy ilyenkor ne játszanak és ne kiabáljanak jjáték közben, mert nála van a pár hónapos unokája és alszik.

Kimentem, hogy mi ez a kibalás, erre én is le voltam hordva, hogy ha nem bírom megnevelni őket akkor majd ő megteszi. Szerintetek normális a nő? Az én gyerekeimnek attól már joguk sincs kimenni a szépidőben, hogy itt az unokája? Az enyémek laknak itt, az unokát meg vigyék haza a szülők aludni, nemde?

Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben? Sajnos vagy nem én nem vagyok egy veszekedős típus, így behívtak a gyerekeket. Vagy szerintetek mit kéne tennem?


2019. ápr. 2. 17:39
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:

Miért kéne engem megvilágosítani?

A kérdésemben is az volt, hogy mégis mit kéne tennem?

Mármint ezesetben, hogy a szomszédék miatt szinte élni se lehet. Mert igen, ha mukk nélkül is vannak kint a kertben, már akkor rikácsol. Szegény kölyök arra ébred fel, hogy az öreganyja ordítozik velünk oktalanul.

2019. ápr. 7. 21:42
 52/66 A kérdező kommentje:
+ ha felébredt a kis porcelán gyerek, akkor kihozzák a ház elé és nagy visongatva, ujjongva szórakoznak vele. Az persze nem zavarja a csendet.
2019. ápr. 7. 21:44
 53/66 anonim ***** válasza:
61%

Rossz indulatú vagy.

Visíttatod a gyogyós kölykeidet az udvaron és még a szomszédban lévő kisbaba a rossz...

Neveld a gyerekeidet mások csesztetése nélkül.

Ja és legyen benned annyi gerinc, hogy a szomszéddal beszéled meg, nem picsogsz itt.

Szép jellem, remélem a kölykeid nem lesik el.

2019. ápr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 A kérdező kommentje:

Látom, itt az a divat, hogy lefogyatékosozunk másokat, de közben ti vagytok azok, hisz kb 3x írtam le, hogy az enyémek nem visítottak. És igen, haébredés után nekünk nem lehet nyugtunk, akkor nekik miért kéne lennie? Alkalmazkodjanak ők is (és nem a babára gondolok, mert a kicsi sír az más) de ne ordítozva gügyögjenek neki az ablakunk alatt a FELNŐTT emberek. Az mellett az én gyerekeim játéka suttogás.

Már megbeszéltem vele egyébként, azaz próbáltam, de az ilyen kihaénnem emberekkel nem lehet.

2019. ápr. 8. 16:14
 55/66 anonim ***** válasza:
17%
A szomszéd jó tükör, ugye? :)
2019. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim válasza:
60%
Már bocs, de tényleg pontosan csakis és kizárólag azért szoktuk a nagyira hagyni a gyereket mert lustizni akarunk. Te nagy ősanya inkabb gondolkozzál el magadban, hogy mit rontottál el az életedben. Senkire nem vagy tekintettel , de elvárod, hogy rád mindenki azzal legyen.... szállj le a fellegekből :) én se azért hagyom anyukámra a 8 hónapos kisfiam mert lustizni akarok, hanem mert olyan dolgom van ahova a gyermekemet nem tudom vinni. Pont. Tipikus károgó vagy basszus. Nem kérdést tettél fel, hanem azt akartad, hogy, itt mindenki veled együtt szidja a szomszédodat. Szerintem nem jött össze.
2019. ápr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
29%
#56 Ennek hiába mondod, szerintem ő az a fajta nő, aki cipeli magával az ordító csecsemőt a bankba, orvoshoz, adóhivatalba, ruhaboltba, kozmetikushoz, étterembe, másik gyereke ovis szülői értekezletére, mert nem lesz olyan gonosz, hogy lepasszolja az ő prünyőkéjét, és a banki hivatalnok a gonosz, ha nem tud a zajban dolgozni.
2019. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nálunk mindig működött, mindig megoldottuk a férjemmel, intéztünk mindent még csecsemők mellett is. Van aki ügyesebb, van aki nem (:
2019. ápr. 9. 19:48
 59/66 anonim ***** válasza:
36%

Lehet, hogy a szomszéd pulya anyukája rossz.

De te se vagy különb.


Lóg a gerenda a szemedből.

2019. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim válasza:
15%
Jeeesszon pepi xD ne nevettesd ki magad már ennél is jobban bakker.... most komolyan?? Tipikus csőlátású barom már ne is haragudj.... olyan nagy bűn, hogy nem akarom a gyerekemet is kitenni annak, hogy mindenhova magammal cipelem?? Apa dolgozik, nem tudunk mindent ketten megoldani, ne hülyéskedk már :D és tudod mit??? Néha igenis jó gyereknyüzsgés nélkül intézni ezt azt. Na most lehet akkor szaranyázni engem xD nehogy már... na itt le is zártam a részemről. :D 56os voltam....
2019. ápr. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!