Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódó tizenéves lányok,...

Visszahúzódó tizenéves lányok, mire vágytok, igaz az állításom? :D

Figyelt kérdés

Hi! Olvasgattam megint pár kérdést, és mivel én is ilyen introvertált visszahúzódó srác vagyok elég sok ilyen kérdést olvasgatok, és azt tapasztalom hogy a lányok akik rám hasonlítanak lelkileg, ők is csak a külsőre mennek, a magabiztos macsó srácokat keresitek, tényleg nem gondolkodik senki azon hogy egy hozzá hasonló visszahúzódó sráccal legyen aki nem kihasználja hanem őszintén mindennél jobban SZERETI?

A másik, szerintem egy lány aki nem a pózolásból és a kivágott trendi ruhákból szerzi örömét, természetesen néz ki, úgy jó ahogy van. miért éri meg nektek inkább beállni a sorba a tömeglányok közé, csak azért hogy elismerést kapjatok? Nem lenne jó ha valaki azért szeretne titeket akik vagytok? Egyre többet látom és tapasztalom hogy egy amúgy tökre normális lány inkább beáll a többi közé és elkezd a neten pózolgatni, hátha nekik is összejön 60 fiu szivezgetős reakciója a kommenteknél.. Szerintem nem éri meg, miért van ez? Tényleg ennyire nem érne semmit egy srác aki nem egy nagy cucc külsőre nem gazdag nem macsó, de szeretne? Inkább követitek azokat a lányokat akiket mindenki imád, közbe a barátaik is csak akkor keresik őket amikor éppen kellenek, a fiúja meg max az ágya hívja át ha lelki gondja van már szarik rá...

Tudom-tudom én vagyok a nem ide illő lúzer stb, de szerintem az a gáz ha egy fiatal lány elcseszi itt ilyen fiatalon az életét, és nem az ha éppen nem a leg drágább felsőbe járkál. Egyet értetek? Hozzám hasonló srácok, ti is inkább mászkálnátok egy olyan lánnyal akinek válla-hasa-segge kint van és "modell alkat" akit végig néz minden srác és valószínűleg nem lesz hűséges? Nem vágytok inkább arra hogy legyen akire mindig számithattok, vigyázhattok rá? O_o

18F, válaszolhattok privátba is, de azért ha lehet egy nap szünetet tartsunk abba hogy olyanokkal írtok rám hogy "inkább leszek utca sarki mint hogy ilyen fiuval ismerkedjek" "kösd fel magad" és társai, kicsit kezd unalmas lenni, köszi.



2019. aug. 18. 14:50
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 A kérdező kommentje:
Azaz 10 -es :D A tipikus világ már ilyen.. Hát én a kivételt keresem. mert biztos van :) Eltartani valószínűleg nem fogok senkit, nem fogok ilyen iphone- meg egyéb cuccokkal lekenyerezni valakit a szeretetért, meg öntelt macsó ként viselkedni. Szeressen ahogy vagyok, a szeretet a lényeg szerintem
2019. aug. 18. 15:38
 12/68 anonim ***** válasza:
39%
De van egy nagyon szűk réteg, akik jól meg vannak egymással pár évig, szóval ez sem kizárt.
2019. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon nem szimpatikus, ahogy írsz, leginkább azért, mert két végletet látsz.

Abszolút nem vagy visszahúzódó, míg a húgom igen.

Egy magabiztos, "macsó" srác miért ne szerethetné őszintén? A magabiztosság nálad egyenlő a hamis, vagy nem létező érzelmekkel?

Szóval, aki jól néz ki, az rögtön tömeg? És aki szeret pózolgatni, annak az emberi kapcsolatai mind sekélyesek?

Én és a szégyenlős húgom is nyáron shortokban, haspólókban mentünk nyaralni. Szóval rögtön hűtlenek lettünk, akik elcseszik a jövőjüket?

A húgomnak fél éve van barátja, aki, kapaszkodj meg, egy magabiztos, jó kiállású srác, aki nem mellesleg egyáltalán nem visszahúzódó. Jé, ilyen is van.

Én vágyom egy párra, de nem olyanra, mint aki úgy vélekedik, mint te. Értem, honnan jössz, de amíg ennyire felületesen és lenézően, nem mellesleg ítélkezően vélekedsz olyanokról, akiket nem ismersz, addig senki sem fog összejönni veled, mert ezek taszító és utálatos emberek jelzői.


18/L

2019. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
16%
Vannak ilyen nők is, akiknek a szeretet a lényeg, de az is inkább 30 fele vagy azon túl, nem a pénzre mennek, de ott meg mas pszichikai probléma van. Azt is nehéz kezelni.
2019. aug. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
68%

Nálam ott bukott az egész, hogy "életem értelme lenne (egy nő)".

Nos, akinek ennyiből áll az élete és ez a fő értelme, ott nagy bajok vannak.

Ha valaki nem tud kezdeni a saját életével jobbat mint hogy egy másik személy alá rendelje, az gáz és nem szimpatikus. Egy ember szeresse magát, legyen önálló élete és abba engedje be a másik felet, ne a másik fél köré akarja építeni a saját életét. Nem egészséges.

De majd talán felnősz és rájössz, hogy első sorban magadért kell élned és önmagadban egész lénynek lenni. Akkor van esélyed egy másik egész lénnyel egy szép jövőre. Függeni egymástól nem jó. Ott valaki sérülni fog.

2019. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 A kérdező kommentje:
14-es ugy van..
2019. aug. 18. 16:03
 17/68 anonim ***** válasza:
53%

Azért lesznek a visszahúzódó lányokból tömeg lányok mert a fiúk nagy része csak az olyanokat veszi észre. Még az interneten is, mindenhol azt írják hogy a magabiztos nők/lányok jönnek be a fériaknak/fiúknak.

Én eléggé visszahúzódó vagyok. Már majdnem 17 éves vagyok és még nem volt barátom. Valószínűleg azért mert túl visszahúzódó vagyok.

Nekem azért nem jönnek annyira be a visszahúzódó fiúk, mert nem mernek kezdeményezni. És hát sajnos én sem merek. Szóval ha esetleg tetszene egy ilyen fiú, akkor valószínűleg nem lenne belőle semmi.

2019. aug. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:
17-es, miért ne..? Igaz hogy én is visszahuzódó vagyok, de ha mondjuk tetszenék, én igen is foglalkoznék veled, valószínűleg nem maradnánk itt a neten. nem tudom hogy csak rám igaz-e, de ha úgy látnám hogy egy lánynak tetszek, bármint ugy és aki ÉN VAGYOK, akkor biztos növesztenék tököt elhívni mondjuk leülni a parkba sétálni dumálni stb... Amugy meg ha nem volt senkid ennyi idősen nem hátrány, sőt inkább egy tök jó dolog szerintem :) Tudom szar a magány, TAPASZTALOM! De inkább várj egy srácra aki ugy szeret ahogy vagy, mint hogy legyen egy kamu kapcsolatod aki ágyba visz, elvesz valamit amit nem adhat vissza, és csak egy újabb áldozat legyél
2019. aug. 18. 16:09
 19/68 anonim ***** válasza:
70%
Nem azzal van a baj hogy normális lányra vágysz hanem azzal hogy hónapok óta itt sajnáltatod magadat és nem teszel semmit. Ahogyan előttem is mondták. Párkapcsolat nélkül nem is tudsz igazán élni és itt van a legnagyobb gond. Egy lánynak nem olyan fiú kell akinek az a célja hogy barátnőt szerezzen. Van ennek neve is. Veled van a gond. De nem teszel semmit csak sajnáltatod magadat. Pedig a választ megkaptad. A legnagyobb gond hogy általánosítassz. De többet nem írom le. És remélem a többiek se. Aki nem képes célt találni az életben annak feleslegesen segít az ember.
2019. aug. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 A kérdező kommentje:
Van akinek a szeretet lenne az élete értelme és nem a kefélés. Szokjatok hozzá, úgy is kiállok a saját dolgaim mellett. Azt hiszed egyedül vagyok ezzel? Aki igy gondolkodok mind van barátja, az a baj.. mert észreveszik hogy tud SZERETNI. Nem egy ember ír jó dolgokat is, nem csak patkánykodnak. De szerencsére azt privátba igy senki se hordja le őket se :)
2019. aug. 18. 16:49
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!