Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódó tizenéves lányok,...

Visszahúzódó tizenéves lányok, mire vágytok, igaz az állításom? :D

Figyelt kérdés

Hi! Olvasgattam megint pár kérdést, és mivel én is ilyen introvertált visszahúzódó srác vagyok elég sok ilyen kérdést olvasgatok, és azt tapasztalom hogy a lányok akik rám hasonlítanak lelkileg, ők is csak a külsőre mennek, a magabiztos macsó srácokat keresitek, tényleg nem gondolkodik senki azon hogy egy hozzá hasonló visszahúzódó sráccal legyen aki nem kihasználja hanem őszintén mindennél jobban SZERETI?

A másik, szerintem egy lány aki nem a pózolásból és a kivágott trendi ruhákból szerzi örömét, természetesen néz ki, úgy jó ahogy van. miért éri meg nektek inkább beállni a sorba a tömeglányok közé, csak azért hogy elismerést kapjatok? Nem lenne jó ha valaki azért szeretne titeket akik vagytok? Egyre többet látom és tapasztalom hogy egy amúgy tökre normális lány inkább beáll a többi közé és elkezd a neten pózolgatni, hátha nekik is összejön 60 fiu szivezgetős reakciója a kommenteknél.. Szerintem nem éri meg, miért van ez? Tényleg ennyire nem érne semmit egy srác aki nem egy nagy cucc külsőre nem gazdag nem macsó, de szeretne? Inkább követitek azokat a lányokat akiket mindenki imád, közbe a barátaik is csak akkor keresik őket amikor éppen kellenek, a fiúja meg max az ágya hívja át ha lelki gondja van már szarik rá...

Tudom-tudom én vagyok a nem ide illő lúzer stb, de szerintem az a gáz ha egy fiatal lány elcseszi itt ilyen fiatalon az életét, és nem az ha éppen nem a leg drágább felsőbe járkál. Egyet értetek? Hozzám hasonló srácok, ti is inkább mászkálnátok egy olyan lánnyal akinek válla-hasa-segge kint van és "modell alkat" akit végig néz minden srác és valószínűleg nem lesz hűséges? Nem vágytok inkább arra hogy legyen akire mindig számithattok, vigyázhattok rá? O_o

18F, válaszolhattok privátba is, de azért ha lehet egy nap szünetet tartsunk abba hogy olyanokkal írtok rám hogy "inkább leszek utca sarki mint hogy ilyen fiuval ismerkedjek" "kösd fel magad" és társai, kicsit kezd unalmas lenni, köszi.



2019. aug. 18. 14:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
63%
Hagyjátok már szegény gyereket. Majd felnő.
2019. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
89%

Én elég visszahúzódó vagyok és - bár még nem volt kapcsolatom, szóval nincs túl sok tapasztalatom a témában - nem annyira szeretnék szintén visszahúzódó barátot. Ez egyeltalán nem jelenti azt, hogy csak a nagyon magabiztos, menő srácok jönnek be, sőt annyira ez a véglet sem szimpatikus. Inkább a kettő közötti arany középutat keresném.

A visszahúzódó emberekkel az a tapasztalatom (mármint csak barátság szempontjából) hogy kicsit visszatartanak engem, nem motiválnak. Egy ilyen emberrel nehéz programot szervezni, csak ülünk a szobában és filmet nézünk, beszélgetünk vagy egymástól külön elfoglaljuk magunkat, pedig én igényelném azt, hogy kimozduljunk, csináljunk valami izgalmasan. Ha pedig mégis eljutunk valahova, ugyanazok a dolgok okoznak nehézséget (pl. segítséget kérni egy idegentől) és egyikünk sem szeret kezdeményezni, és ilyenkor van, hogy nekem kell átvennem a vezetést, amit nem szeretek. Arról nem is beszélve, hogy ha mindketten visszahúzódóak vagyunk, elég nehezen ismerkedünk meg egymással.

Ezzel szemben egy nem visszahúzódó ember motivál, kicsit kimozdít a komfortzónámból, amit én eléggé igénylek. Ha pedig megyünk valahova, rendszerint jól szórakozunk, és ilyenkor én is nyitottabb vagyok, ezáltal pedig kicsit normálisabbnak érzem magam. Úgy érzem egy ilyen ember képes ellensúlyozni azt, hogy én néha keveset beszélek, vagy hogy eleinte új emberek társaságában nagyon zárkózott vagyok.

Az öltözködésről meg annyit, hogy szoktam olyan darabokat hordani, amik tömegnek számítanak, de egyeltalán nem azért teszem ezt, hogy menő legyek, csak megtetszett és ezért én is vettem olyat. Nem gondolom, hogy valaki azért érne kevesebbet mert van egy Levi's pólója, Vans cipője, Kånken táskája, vagy crop topot hord. A közösségi oldalakon pózolgatás meg akár önbizalomhiány is lehet. Egyszerűen jó érzés, ha kapsz pár elismerő kommentet vagy like-ot a képedre, ha esetleg nem tartod magad szépnek. Főleg, ha nincs, aki személyesen dícsérne meg.

17/L

2019. aug. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
82%
Sajnálom kislány, bár látszik az írásodból, hogy értelmes vagy, a kérdező számára az életben nem leszel több egy kis riherongynál. De ez nem téged minősít, ne aggódj! :)
2019. aug. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
83%

jót szórakoztam a válaszokon...kérdező tényleg beteg vagy...és igen, az ilyen gyökerektől mindenki menekül.


te semmiképp nem visszahúzódó vagy, te pont olyan rámenős senkiházi vagy, mint az általad elítélt "macsók"...csak te nem a bunkóságra vered magad, hanem arra, hogy te milyen tökéletes ember vagy...


te úgy tudnál megtartani egy ilyen lányt, hogy folyamatosan lelkileg zsarolnád azzal, hogy neki te vagy az egyetlen választása...ő meg mivel nagyon visszahúzódó, nem is fog ellent mondani. neked ezért kellene ilyen lány, nem azért mert azok normálisabbak az átlagnál.

2019. aug. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
82%
Ha már fiú barátai vannak akkor már egy Ribi? Milyen érdekes a felfogásod. És ha talál egy jobbat magának akkor már gyűlölni fogod igaz? Csak akkor szeretsz valakit ha a tiéd ha pedig másé akkor gyűlölöd. Ez a birtokló szeretet. Emiatt vannak gyilkosságok,mert önzőségen alapul. Ha te nem tudod elfogadni más boldogságát annak a boldogságát akit szeretsz mert mondjuk mást talált helyetted akinek megadja azt amit te nem tudtál. Akkor nem is szereted igazán. "Csak akkor szeretlek ha az enyém vagy." önzőség. Fogadd el hogy vannak nálad jobb emberek. Ennyi. Ezt nem tudod elfogadni.
2019. aug. 19. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
93%

ma 01:32

A társaságban csendes, otthon vadállat típus.

A szeretteivel szemben bátor és bántalmazó, de azon kívül a hangját nem hallani főleg ha ismeretlen férfiakkal kerül össze. Pont azokat bántja, akik szeretik és bíznak benne, ezért a legundorítóbb fajta.

2019. aug. 19. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
Öröm volt olvasni a kommenteket :D
2019. aug. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:

"Fiu barátokat nem engednék, és bulizást sem, ne riszálja már magát valahol, főleg fiuk között ne.. ha eleget foglalkoznánk egymással stb meglenne a bizalom akkor elmehetne a barátnőivel, de nem bulizni."



Nem engedné, aha. És hogyan nem engedi? Ha elindul, akkor bezárja? Megalázza? Megveri? A kérdező nem tudja, hogy ez egy másik ember alapvető emberi jogainak a korlátozása, érzelmi bántalmazás, bűncselekmény. Racionálisan, minden hablaty nélkül.

2019. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
Srácok, le lehet pontozni, de attól az érzelmi bántalmazás érzelmi bántalmazás marad. Mentálisan egészséges ember nem próbálja előírni senkinek, kivel barátkozhat, hová mehet. Nyilván ugye :D
2019. aug. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 A kérdező kommentje:
És akkor inkább nézzem ahogy a barátnőmre más fiuk nyomulnak, ugye? Azt már nem..
2019. aug. 29. 00:22
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!