Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódó tizenéves lányok,...

Visszahúzódó tizenéves lányok, mire vágytok, igaz az állításom? :D

Figyelt kérdés

Hi! Olvasgattam megint pár kérdést, és mivel én is ilyen introvertált visszahúzódó srác vagyok elég sok ilyen kérdést olvasgatok, és azt tapasztalom hogy a lányok akik rám hasonlítanak lelkileg, ők is csak a külsőre mennek, a magabiztos macsó srácokat keresitek, tényleg nem gondolkodik senki azon hogy egy hozzá hasonló visszahúzódó sráccal legyen aki nem kihasználja hanem őszintén mindennél jobban SZERETI?

A másik, szerintem egy lány aki nem a pózolásból és a kivágott trendi ruhákból szerzi örömét, természetesen néz ki, úgy jó ahogy van. miért éri meg nektek inkább beállni a sorba a tömeglányok közé, csak azért hogy elismerést kapjatok? Nem lenne jó ha valaki azért szeretne titeket akik vagytok? Egyre többet látom és tapasztalom hogy egy amúgy tökre normális lány inkább beáll a többi közé és elkezd a neten pózolgatni, hátha nekik is összejön 60 fiu szivezgetős reakciója a kommenteknél.. Szerintem nem éri meg, miért van ez? Tényleg ennyire nem érne semmit egy srác aki nem egy nagy cucc külsőre nem gazdag nem macsó, de szeretne? Inkább követitek azokat a lányokat akiket mindenki imád, közbe a barátaik is csak akkor keresik őket amikor éppen kellenek, a fiúja meg max az ágya hívja át ha lelki gondja van már szarik rá...

Tudom-tudom én vagyok a nem ide illő lúzer stb, de szerintem az a gáz ha egy fiatal lány elcseszi itt ilyen fiatalon az életét, és nem az ha éppen nem a leg drágább felsőbe járkál. Egyet értetek? Hozzám hasonló srácok, ti is inkább mászkálnátok egy olyan lánnyal akinek válla-hasa-segge kint van és "modell alkat" akit végig néz minden srác és valószínűleg nem lesz hűséges? Nem vágytok inkább arra hogy legyen akire mindig számithattok, vigyázhattok rá? O_o

18F, válaszolhattok privátba is, de azért ha lehet egy nap szünetet tartsunk abba hogy olyanokkal írtok rám hogy "inkább leszek utca sarki mint hogy ilyen fiuval ismerkedjek" "kösd fel magad" és társai, kicsit kezd unalmas lenni, köszi.



2019. aug. 18. 14:50
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
Akkor állj a sarkadra, légy tökös, és a többi sráccal rendezd le, és ne nézd ribacnak a még nem is létező-majdani-barátnődet. Akit elvileg szeretsz és tisztelsz, és ő téged szeret, ez a döntése.
2019. aug. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 A kérdező kommentje:
Nehéz nekem a bizalom.. Ha egy lányba meg is bíznék, a többi srácba biztos nem. A mai világba sajnos a normális lányok is olyan kérdéseket tesznek ki hogy be*rok és hiába lenne meg a bizalom, van olyan hogy fellángolásból is belemennek valamibe, én meg azt nem élném túl :(
2019. aug. 29. 00:40
 63/68 anonim ***** válasza:
Fejben kéne helyrejönni, és önbizalmat növeszteni. Csak így lesz mukodo képes bármilyen kapcsolatod. A barátnőd fog találkozni férfiakkal munkahelyen, iskolában, bárhol. Ha nem bízol benne, akkor minek ő? A kapcsolat választás, a szakítás választás.
2019. aug. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 A kérdező kommentje:
Nekem eleve olyan kéne aki megpróbálna nem más fiukka lenni, aki nem is hagyná hogy ilyen történjen hogy valaki rányomul.. Ez nem csak a bizalomról szól a lány felé
2019. aug. 29. 00:46
 65/68 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy néha nem égeti meg magát az ember, néha az élet nem fair, és bizony szar. Ez elkerülhetetlen, de tanulsz aztán lépsz tovább. De a legfontosabb, hogy elhidd, szerethető ember vagy, megérdemled a bizalmat. És ugyanezt képes vagy nyújtani is. Idővel így minden oké lesz.
2019. aug. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 A kérdező kommentje:
Remélem hogy igazad lesz.. ha lenne kinek minden szeretetemet neki adnám tekintve hogy egyedül vagyok egyetlen családtagom van.. Bizalom törődés ezt mind szeretném megadni valakinek... Csak félek az olyan dekorált pózolgató lányoktól, ha mondjuk egy trendi lánnyal jönne össze a dolog, én nem tudnék nem arra gondolni hogy más fiu is megnézi.. Plusz ismerkedtem már, nem egy ismerkedésemet tette tönkre hogy az adogg lányt idő közbe valami rohadt féreg megerőszakolta, és én csak egy ideje kezdek változni ebbe a témába mert régen nem fogadtam volna el azt sem ha már volt egy fiúja, nem hogy még valaki meg is erőszakolta.. De mindegy is ez már más téma, és a múlt.. "Fiu barátról" is van 1-2 tapasztalatom...
2019. aug. 29. 00:53
 67/68 anonim ***** válasza:

A nemi erőszak az egyik legsúlyosabb tett amit az egyik ember a másik ellen elkövethet.

Ezt te nem tudtad elfogadni? Hidd el, a lány még annyira sem, ez valószínűleg tönkretette az életét. Azt megértem (úgyahogy) hogy egy ilyen krízist nem tudtál ilyen fiatalon kezelni, ezért leléptél, de egy ilyen helyzetben nem te vagy az áldozat, akit sajnálni kell, mert lecsúszott egy lányról.

2019. aug. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 A kérdező kommentje:
Persze vigasztaltam stb, tény hogy én is nagynehezen tudtam volna elfogadni, de nem e miatt ment tönkre, messze lakott, mint mindenki.. Még nem volt olyan tapasztalatom (csak egy) ahol élőbe találkoztam volna egy emberi lénnyel akit érdekel a nyomorom és akár csak megfontolta volna hogy hűségesen mellettem lesz és szeret.. Lassan már ott tartok hogy fizetnék egy rohadt ölelésért :D
2019. aug. 29. 01:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!