Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódó tizenéves lányok,...

Visszahúzódó tizenéves lányok, mire vágytok, igaz az állításom? :D

Figyelt kérdés

Hi! Olvasgattam megint pár kérdést, és mivel én is ilyen introvertált visszahúzódó srác vagyok elég sok ilyen kérdést olvasgatok, és azt tapasztalom hogy a lányok akik rám hasonlítanak lelkileg, ők is csak a külsőre mennek, a magabiztos macsó srácokat keresitek, tényleg nem gondolkodik senki azon hogy egy hozzá hasonló visszahúzódó sráccal legyen aki nem kihasználja hanem őszintén mindennél jobban SZERETI?

A másik, szerintem egy lány aki nem a pózolásból és a kivágott trendi ruhákból szerzi örömét, természetesen néz ki, úgy jó ahogy van. miért éri meg nektek inkább beállni a sorba a tömeglányok közé, csak azért hogy elismerést kapjatok? Nem lenne jó ha valaki azért szeretne titeket akik vagytok? Egyre többet látom és tapasztalom hogy egy amúgy tökre normális lány inkább beáll a többi közé és elkezd a neten pózolgatni, hátha nekik is összejön 60 fiu szivezgetős reakciója a kommenteknél.. Szerintem nem éri meg, miért van ez? Tényleg ennyire nem érne semmit egy srác aki nem egy nagy cucc külsőre nem gazdag nem macsó, de szeretne? Inkább követitek azokat a lányokat akiket mindenki imád, közbe a barátaik is csak akkor keresik őket amikor éppen kellenek, a fiúja meg max az ágya hívja át ha lelki gondja van már szarik rá...

Tudom-tudom én vagyok a nem ide illő lúzer stb, de szerintem az a gáz ha egy fiatal lány elcseszi itt ilyen fiatalon az életét, és nem az ha éppen nem a leg drágább felsőbe járkál. Egyet értetek? Hozzám hasonló srácok, ti is inkább mászkálnátok egy olyan lánnyal akinek válla-hasa-segge kint van és "modell alkat" akit végig néz minden srác és valószínűleg nem lesz hűséges? Nem vágytok inkább arra hogy legyen akire mindig számithattok, vigyázhattok rá? O_o

18F, válaszolhattok privátba is, de azért ha lehet egy nap szünetet tartsunk abba hogy olyanokkal írtok rám hogy "inkább leszek utca sarki mint hogy ilyen fiuval ismerkedjek" "kösd fel magad" és társai, kicsit kezd unalmas lenni, köszi.



2019. aug. 18. 14:50
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
79%

Igazad van 48%-os.

De megnézve csak mi adtunk neki olyan választ, amit hasznára tudna fordítani, nem a magamutogató vs visszahúzódó lányokról szól, hanem a valódi problémát célozza meg, de ezen a kedves kérdező vagy átnéz, vagy rávágja hogy őt nem a szex érdekli. Wtf? Szó se volt erről. Csak arról, hogyha valakinek nincs más célja és értelme az életében, mint hogy valakinek alárendelhesse a saját életét, az baj. Ugyanis akkor csalódni fog, ki fogják használni és eldobni mint egy rongyot.

Ha valaki viszont önmagában is képes egész lény lenni, van értelme a létezésének és önállóan is képes jól érezni magát, az egy egészséges ember és jóval nagyobb esélye van valóban értelmes párt találnia, akivel tényleg lehet hosszú távon tervezni.

De na. Szövegértés, olvasás, és a hiszti befejezése kéne hozzá. Na ezért mondom, hogy a fiúcska még igencsak gyerek fejben.

Viszont innentől hagyom, hadd csessze el az életét, ahogy akarja + égesse magát tovább.

2019. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
79%
Autista szegény, felborítja a világát az őszinte válasz. :D
2019. aug. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
79%

Én hálás vagyok az ilyen agyhalottakért,mert ez sosem lesz konkurencia.Inkább az a fajta aki mindig hátul ült hogy észre se vegyék,pedig a kutya nem bántotta sosem.

Saját magának emelte a falakat és soha nem fognak leomlani.

Mindig többnek gondolja magát másoknál a saját kritériumrendszere alapján.

Most pedig hisztizik mert még a hozzá hasonló gondolkodású nők sem őt választják,hanem inkább felismerik a hibát,megváltoznak és egy életteli,vidám,potens férfi társaságát keresik.

Ilyen élet mellett a saját nehézségek már nem is tűnnek olyan nagynak,nem?

2019. aug. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
83%

A kérdező elvárná, hogy a barátnője minden fiú barátjával megszakítsa a kapcsolatot, innentől szerintem nem érdemes neki bármit is írni.


"Fiu barátokat nem engednék, és bulizást sem, ne riszálja már magát valahol, főleg fiuk között ne.. ha eleget foglalkoznánk egymással stb meglenne a bizalom akkor elmehetne a barátnőivel, de nem bulizni."


18/L

2019. aug. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 A kérdező kommentje:
Fogadd el hogy nem mindenkinek esete a magad fajta kis seggriszáló ribi. Pont. bye. normális válaszolóknak ez után is válaszolni fogok.
2019. aug. 18. 19:13
 46/68 anonim ***** válasza:
84%
Undorító vagy,pedig férfi vagyok. Én is vágyom ugyanilyen lányra de én legalább nem vagyok agyhalott. Nem vagyok egy undorító féreg aki lenéz másokat. Szerintem is bye. Ha pedig ki írsz még egy ilyen kérdést erről akkor jelenteni fogom provokációnak vagy mert már ki írtál erről egy kérdést.
2019. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
84%
Te 18L, te nem AZ a 18L vagy, akit máshol is látok tök értelmes válaszokat adni? Ha igen, pacsi! Kedvellek!
2019. aug. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 A kérdező kommentje:
nyugodtan "kedves" válaszoló, nyugodtan. Te sem válaszoltál a lényegre :) Úgy csinálsz mint ha az olyan lányok, és a magadfajták nem néznék le azt aki egy kicsit is más. Úgy hogy ettől a kérdéstől függetlenül mindenhol azt látom hogy az emberek veszekednek lenézik egymást, akkor talán nekem is van annyi jogom hogy elmondjam hogy nekem nem tetszenek az olyan lányok, és pont. A magadfajta is ugyan úgy lenézi a többi ember, szóval shut up.
2019. aug. 18. 19:20
 49/68 anonim ***** válasza:
84%
Csak az olyan agyhalottakat mint te. De az jogos.
2019. aug. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
85%
Miért ne mehetne el bulizni? Legalább jól érzi saját magát. A riszálás pedig nem jelent megcsalást. Ha teljesen megbízunk egymásban akkor nem fog csalódást okozni nekem. Fiú barátai meg miért ne legyenek? Aki ilyen birtokló személyiség az sose fog megtartani egy barátnőt se az életben. Te birtokolni akarod,nem szeretni.
2019. aug. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!