Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódó tizenéves lányok,...

Visszahúzódó tizenéves lányok, mire vágytok, igaz az állításom? :D

Figyelt kérdés

Hi! Olvasgattam megint pár kérdést, és mivel én is ilyen introvertált visszahúzódó srác vagyok elég sok ilyen kérdést olvasgatok, és azt tapasztalom hogy a lányok akik rám hasonlítanak lelkileg, ők is csak a külsőre mennek, a magabiztos macsó srácokat keresitek, tényleg nem gondolkodik senki azon hogy egy hozzá hasonló visszahúzódó sráccal legyen aki nem kihasználja hanem őszintén mindennél jobban SZERETI?

A másik, szerintem egy lány aki nem a pózolásból és a kivágott trendi ruhákból szerzi örömét, természetesen néz ki, úgy jó ahogy van. miért éri meg nektek inkább beállni a sorba a tömeglányok közé, csak azért hogy elismerést kapjatok? Nem lenne jó ha valaki azért szeretne titeket akik vagytok? Egyre többet látom és tapasztalom hogy egy amúgy tökre normális lány inkább beáll a többi közé és elkezd a neten pózolgatni, hátha nekik is összejön 60 fiu szivezgetős reakciója a kommenteknél.. Szerintem nem éri meg, miért van ez? Tényleg ennyire nem érne semmit egy srác aki nem egy nagy cucc külsőre nem gazdag nem macsó, de szeretne? Inkább követitek azokat a lányokat akiket mindenki imád, közbe a barátaik is csak akkor keresik őket amikor éppen kellenek, a fiúja meg max az ágya hívja át ha lelki gondja van már szarik rá...

Tudom-tudom én vagyok a nem ide illő lúzer stb, de szerintem az a gáz ha egy fiatal lány elcseszi itt ilyen fiatalon az életét, és nem az ha éppen nem a leg drágább felsőbe járkál. Egyet értetek? Hozzám hasonló srácok, ti is inkább mászkálnátok egy olyan lánnyal akinek válla-hasa-segge kint van és "modell alkat" akit végig néz minden srác és valószínűleg nem lesz hűséges? Nem vágytok inkább arra hogy legyen akire mindig számithattok, vigyázhattok rá? O_o

18F, válaszolhattok privátba is, de azért ha lehet egy nap szünetet tartsunk abba hogy olyanokkal írtok rám hogy "inkább leszek utca sarki mint hogy ilyen fiuval ismerkedjek" "kösd fel magad" és társai, kicsit kezd unalmas lenni, köszi.



2019. aug. 18. 14:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
100%

Uhm... Nincs párom és a szeretet nagyon fontos. Viszont én nem leszek teljes emberi roncs és diszfunkcionális egyed, ha khm "nem kísér senki utamon".

Ha nem, hát nem. Nincs szex, nincs szerelem. De van ezer más, ami nem függ másik embertől, csakis tőlem.

Te ezt nem akarod belátni. És ez a baj. Meg a többi kapcsolatfüggő bohóccal is.

2019. aug. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
79%
Hagyjátok. Feleslegesen írtok neki bármit is. Egyenlő a bombanőssel. Egy idiótának hiába magyarázod meg a dolgokat ha csak a saját marhaságait osztja a neten. Olyan mintha a falnak beszélnél vagy hogy egy vaknak mutatnád meg a színeket. Nem lát át semmit.
2019. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
78%

16:55

Teljesen igazad van. Az a baj, hogy az ilyen típusú emberekből túlkínálat van errefelé... De nekik meggyőződésük, hogy mindenki más a hülye...

2019. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg minden 18 éves csajt szeretne magának, van aki csak kefelesre, van aki szeretni akarja a csajt de az hülye. Ennyi idős korban csak kefelni akarnak. Ez természetes. Nagyon nehéz szerető part találni úgy, hogy az kölcsönös is. Pláne nem ebben a korban. Tudom, itt mindenki egy milliót keres, mindenki mérnök, mindenki boldog. Ha valaki megírja a valóságot, lepontozzak. Mert mindenki aki lepontoz, jelentkezik arra, amit írtam, felveszi az inget.
2019. aug. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
27%
Amúgy tok értelmesen leírta a problémáját a gyerek, ami nem is légből kapott, csak egy barátnőt szeretne, ebből pedig mit kerekitettetek...
2019. aug. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 A kérdező kommentje:

"Normális"... Igen pont annyira mint az ilyen barmok akik minden kérdés alá mennek trollkodni. Hát nem egy embert értett velem eddig egyet. Nem mindenki olyan dugómatyi meg netes ribi mint ami nektek a "normális". Gratulálok.

És mostantól csak azok irjanak akikhez a kérdés szólt, talán ti mind lányok vagytok, visszahúzódó lányok? Nem hiszem. Csak egy rakás vén lúzer aki ossza az észt és sérteget mindenkit, látom ám a kérdéseket...Na bye

2019. aug. 18. 17:07
 27/68 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted ez a valóság hogy általánosítassz mert láttál egy két ilyen lányt akkor nagyon idióta vagy. Aki normális lányra vágyik az nem ezekre koncentrál hanem keres magának egy normálisat ès nem szidja azokat akiknek más az értékrendje. Így hogyan segítsen neki az ember ha negatív tapasztalatai miatt rosszul látja a világot. Igen vannak ilyen lányok. De én leszarom az ilyeneket és nem szidom csak azért mert ők máshogy élnek. Úgy élnek ahogy akarnak. Saját életük. A kérdező pedig azt akarja hogy a saját értékrendje szerint éljenek az emberek. Nem. Nem fogja eldönteni hogy hogyan éljenek. Mindenkinek joga van úgy élni az életét ahogyan akarja. Ha kirakja a fél életét közösségi oldalon akkor is. Ahhoz is joga van. Mert szabad ember. Emiatt pedig én nem fogom őt elítélni őt és szidni egy anonim oldalon mert nekem más az értékrendem. Ennyit erről.
2019. aug. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
100%

Mellé lőttél. Nő is vagyok, nem is társasági és határozottan aszexuális is.

Nekem nem a szexről szól az életem. Nem is más emberről.

Neked pedig nem ártana, ha nem a társra görcsölnél rá, hanem mondjuk a tanulásra, jövőd építésére. Ugyanis más nem fogja megtenni helyetted. De tönkre tenni igen.

Részemről is bye. Inkább megyek valami hasznosat kezdeni a napommal.

2019. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen normálisan válaszoltam, még kérdeztem is tőled, de azóta se reagáltál.


18/L

2019. aug. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 A kérdező kommentje:
29-es írd le privátba a kérdést ha szeretnéd, mert nem tudom melyik volt az, ezt a sok baromságot meg át nem nyálazom mégegyszer.. Nyugodtan írhatsz, csak ne ezt a tipikus "ennyi idősen ez NORMÁLIS" szöveget.. Van akinek normális, de hogy az agyilag nem fix az biztos.
2019. aug. 18. 17:18
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!