Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Visszahúzódó tizenéves lányok,...

Visszahúzódó tizenéves lányok, mire vágytok, igaz az állításom? :D

Figyelt kérdés

Hi! Olvasgattam megint pár kérdést, és mivel én is ilyen introvertált visszahúzódó srác vagyok elég sok ilyen kérdést olvasgatok, és azt tapasztalom hogy a lányok akik rám hasonlítanak lelkileg, ők is csak a külsőre mennek, a magabiztos macsó srácokat keresitek, tényleg nem gondolkodik senki azon hogy egy hozzá hasonló visszahúzódó sráccal legyen aki nem kihasználja hanem őszintén mindennél jobban SZERETI?

A másik, szerintem egy lány aki nem a pózolásból és a kivágott trendi ruhákból szerzi örömét, természetesen néz ki, úgy jó ahogy van. miért éri meg nektek inkább beállni a sorba a tömeglányok közé, csak azért hogy elismerést kapjatok? Nem lenne jó ha valaki azért szeretne titeket akik vagytok? Egyre többet látom és tapasztalom hogy egy amúgy tökre normális lány inkább beáll a többi közé és elkezd a neten pózolgatni, hátha nekik is összejön 60 fiu szivezgetős reakciója a kommenteknél.. Szerintem nem éri meg, miért van ez? Tényleg ennyire nem érne semmit egy srác aki nem egy nagy cucc külsőre nem gazdag nem macsó, de szeretne? Inkább követitek azokat a lányokat akiket mindenki imád, közbe a barátaik is csak akkor keresik őket amikor éppen kellenek, a fiúja meg max az ágya hívja át ha lelki gondja van már szarik rá...

Tudom-tudom én vagyok a nem ide illő lúzer stb, de szerintem az a gáz ha egy fiatal lány elcseszi itt ilyen fiatalon az életét, és nem az ha éppen nem a leg drágább felsőbe járkál. Egyet értetek? Hozzám hasonló srácok, ti is inkább mászkálnátok egy olyan lánnyal akinek válla-hasa-segge kint van és "modell alkat" akit végig néz minden srác és valószínűleg nem lesz hűséges? Nem vágytok inkább arra hogy legyen akire mindig számithattok, vigyázhattok rá? O_o

18F, válaszolhattok privátba is, de azért ha lehet egy nap szünetet tartsunk abba hogy olyanokkal írtok rám hogy "inkább leszek utca sarki mint hogy ilyen fiuval ismerkedjek" "kösd fel magad" és társai, kicsit kezd unalmas lenni, köszi.



2019. aug. 18. 14:50
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
Nem csak az értelmetlen magolas létezik, hanem ez mellet az is, hogy legyen valaki lány, akit szerethet. Akkor talán a magolas is jobban menne neki. Mert egy ember nem csak a magolasbol áll 18 éves koráig.21-23 éves korodig magolsz. Utána elkezdesz tanulni, megérteni, 60 évesen is tanulsz.
2019. aug. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
94%
Elő is jött a valódi éned. A nők már az első néhány kapcsolatuk alatt megtanulják, hogy a túlzottan ragaszkodó, betegesen féltékeny és agresszív férfiakat el kell kerülni. Ugyanide tartoznak azok is, akik rhibinek nevezik az őket elutasító nőket. Inkább anyakomplexus lesz ez.
2019. aug. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 A kérdező kommentje:

32- Ezt buktad, ilyen lány engem nem fog elutasítani, mert ilyeneknél eleve nem is próbálkoznék.

Persze nehogy véletlen valaki normálisan válaszoljon.

Gondolom sokan megsértődnek ezen, de mindenkinek más a véleménye. Ha nektek az a normális ha a barátnőtök félmeztelenül kiöltözve megy az utcán, és nem szégyenli magát, akkor ne jöjjön a nagy csodálkozás ha megcsal...

A kérdés lényege még mindig nem az volt hogy mit gondolsz a személyes véleményemről... Lányokat kérdeztem.

2019. aug. 18. 17:30
 34/68 anonim ***** válasza:
67%
Jelentem a kérdést mert vitatkozó, provokáló.
2019. aug. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 A kérdező kommentje:

nyugodtan. De magadat is hogy nem a lényeggel foglalkoztok, és egy értelmes választ is alig kaptam szinte az eredeti kérdésre. Majd kiírok egy másikat...

És nem fogok bocsánatot kérni azért, mert nekem nem jönnek be a gyártósorról lekapott tömeglányok.

"Visszahúzódó tizenéves lányok", tőlük kérdeztem.. De mindegy, inkább kiírok majd egy másikat, ezt meg jobb is törölni mert a lényeget még mindig nem válaszolta meg senki.

2019. aug. 18. 17:34
 36/68 anonim ***** válasza:
De megválaszolta. És nem is azt mondtuk hogy fogadd el őket. Itt látszik hogy csak vitatkozol.
2019. aug. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 A kérdező kommentje:
Az ilyenekkel akik nem a kérdésre válaszolnak hanem köteketnek és szerintem még csak nem is lány vagy, mit mondjak? Vitába szállni tudok max. De mostantól csak az értelmes VÁLASZOKRA fogok reagálni :)
2019. aug. 18. 17:47
 38/68 anonim ***** válasza:
69%

Te nem reagáltál értelmesen az értelmes válaszokra. Ha meg új kérdést írsz ki ugyanerről, az amúgy is szabályellenes, azt pláne lehet majd jelenteni.

Tényleg kár beléd a szó, innen is látszik, hogy gyerek vagy még.

2019. aug. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 A kérdező kommentje:

Talán arra kéne reagálnom hogy azok válaszolnak teljesen másról akik talán nem is lányok?

És nem azt kérdeztem hogy kinek a kis lelkébe hatoltam bele azzal hogy nem az esetem ha magát mutogatja. Hát így járt. Nekem akkor is normálisabb lány kéne annál mint aki kirakja magát mint egy cafka. Nem sértegetni akartam a kérdéssel, de tény hogy egy épp eszű lány nem félmeztelenül mutogatja magát. Semmi baj, akármikor meg tudok kérdezni erről 1-2 embert akik egyből igazat adnak, és lány létükre ők is ugyan úgy nem szeretik az olyan magamutogató fajtájú lányokat. A kérdés adott volt, a válasz lényege és a Válaszoló jellemzői is.

2019. aug. 18. 18:14
 40/68 anonim ***** válasza:
78%
Nem fogja fel. NEM EZZEL VAN A BAJ te agyhalott. Olyan sötét vagy mint a templom egere.
2019. aug. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!