Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányos lányok miért nem...

A magányos lányok miért nem akarnak ismerkedni? Nem ez lenne a cél az önsajnáltatás helyett?

Figyelt kérdés
Csak a szájuk (kezük) jár. Leírják mennyire rossz így, barátok és kapcsolat nélkül, de egy választ nem tudnak kipréselni magukból, mikor valaki meg akarja ismerni őket.

2019. szept. 25. 17:43
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
14%
Ők is a jóképü cégvezetőről álmodoznak,csak nem mondják.
2019. szept. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
25%

Ez érdekes... Fel lett téve egy kérdés, ismerkednénk ilyen lányokkal, a lányok is valakivel aki elfogadja és szereti őket, rá merünk kérdezni, erre csak le vagyunk pontozva.. Csak én nem látom jónak ezt az egészet? Lányok, nem kell rinyálni a magány miatt, ha közbe van akit érdekeltek és nem foglalkoztok vele, nem kértek a segítségből. Nyugodtan le lehet pontozni megint, mekkora szemetek vagyunk hogy ismerkednénk hozzánk való emberekkel és aki sír a neten mégsem kér a segítségből meg merjük kérdőjelezni :O


4-es voltam :)

2019. szept. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
69%

Ahhoz, hogy valakivel szóba álljanak, nem árt megütni egy bizonyos szintet. Ami nem mindenkinek sikerül. Ugye.


(Nem pénz, nem macsóság, nem jóképűség. Egyszerűen csak egy egészséges mentalitás, nem pedig egy panaszáradat. Az senkinek se kell hosszú távon, mert lehúz és beteggé tesz.)

2019. szept. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
10%
4-es vagyok, 13-as az igaz hogy a legtöbb lány minden félét elvár és a tökéletes álompasit keresi, de aki nagyritka (és szerencsére) nem olyan mint a legtöbb tipikus lány, az miért nem válaszol ha érdekel valakit? Egy sziából vagy ilyesmi még nem tudhatja egy lány sem hogy megfelel-e valaki...
2019. szept. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
44%

Speciel azért, mert ritka ocsmány személyiségű balfszokkal találkoztam már életem során, és ez a korosztály a legalja. (Fiatal 20-as)

Tudom, hogy kivételek mindig vannak, de majd akkor várok egyszer egy kivételre, akiért ha érdemesnek tartok, én is tenni fogok, ugyanis nem azt várom el, hogy koslassanak utánam, de ha megvagyok egyedül is egyelőre, nem jövök össze mindenféle éretlen, mérgező nyomorékkal.

2019. szept. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
5%

Ennyi erővel te 12 sem lehetsz.. Kis értelmi fogyaték :D

Normális érveket kéne írni, nem pedig ok nélkül szidni a kérdezőt meg mindenkit aki valamiért egyet merészel érteni vele :O

2019. szept. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%
Én nem foglalkoztam eddig se a kérdezővel, szívem. :)
2019. szept. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
35%

Akkor miért kommentelsz? Mindenhol csak próbáltok trollkodni, te például a koromat próbálod kitalálni, amikor hacsak nem vagy agyilag 0 akkor érthetően leírtam. Ésszerű érvek nincsenek, csak a felesleges duma.. Vagy talán irigykedtek, amiért mi akik visszahúzódóak vagyunk le merjük írni hogy szeretnénk magunk mellé valakit, aki szeret, vagy mi? Tényleg nem értem mire jó hogy mindenki szid mindenkit, de ami az oldal lényege lenne (segítek, a segítségre gondoltam) azt senki se tartja be.. Mondjuk én sem, mert az ilyeneknek sosem szoktam normálisan válaszolni, de na :D

Amúgy, a lány is kezdeményezhet, és sokan meg is teszik néha azzal hogy leírják hogy írjunk, de válaszolni nem tudnak. Ki is a hülye akkor..? Kíváncsi vagyok ez a sok sok lány közül ki az aki tényleg szeretetet akar és valakit aki elfogadja, és ki az aki csak szórakozik..

2019. szept. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
66%

Nincs barátom,majd szeretnék, egyrészt az internetes ismerkedést nem tartom jónak (pedig jómagam is visszahúzódó vagyok)

Másrészt kedves 4es, ne haragudj de ijesztő vagy, tobb kommentedet is olvastam, és nem túl szimpatikus a gondolkodásmódod. Ha valaki ilyen azt hamar megérezni.


Azt nem tudom, hogy az említett leányzók miert nem válaszoltak, lehet kedvük/idejük nem volt. Vagy már túl sok retarddal futottak össze itt...inkább tinderezz, az tényleg párkeresésre van kitalálva :)

Vagy menj ki a valóéletbe és ott próbálkozz.


18/L

2019. szept. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
17%

4-es vagyok, ha az "ijesztő" mert pár bunkónak így reagálok vissza, beismerem..

De aki még sosem beszélt velem, de mégis itt sír hogy egyedül van ismerkedne, az miért nem tud visszaírni ha valakit érdekel és valaki foglalkozna vele? Mert egy "szia" stb alapján nem lehet megítélni hogy valaki akkor most paraszt lehet, mert sziával köszön vagy rámír..

2019. szept. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!