Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányos lányok miért nem...

A magányos lányok miért nem akarnak ismerkedni? Nem ez lenne a cél az önsajnáltatás helyett?

Figyelt kérdés
Csak a szájuk (kezük) jár. Leírják mennyire rossz így, barátok és kapcsolat nélkül, de egy választ nem tudnak kipréselni magukból, mikor valaki meg akarja ismerni őket.

2019. szept. 25. 17:43
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
54%
22-es. Ne erőlködj, nem fogja megérteni mi az ijesztő és gáz rajta. Próbáltuk neki elmagyarázni, de nem jött össze.
2019. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
50%
Én mindenkinek vissza szoktam írni, aki normális stílusban ír. De ha valaki nem szimpatikus, arra nem fogom az időmet fecsérelni csak azért, hogy nehogy belegázoljak a lelki világába.
2019. szept. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
30%
A magányos lányokért is sorba állnak a fiúk, csak válogatnak.
2019. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
43%

Senki nem mondta nekik, hogy sorban kell állni.

Lehet az életet élni egyedül is. Nem is feltétlen rosszul.

Kereslet-kínálat. Ha valamiből sok van, persze hogy válogatni fognak. Megtehetik.

2019. szept. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
61%
Aki nem csak panaszkodni akar, hanem ismerkedni is, az már általában azelőtt talál valakit, mielőtt elkezdene a netre írkálni. A maradék meg csak fél, hogy ronda az illető a net másik végén és így fölöslegesen ismerkedne vele, ráadásul még le is kéne koptatnia képcsere után.
2019. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
67%

Én azért nem írok NETEN vissza,mert a xsávok fele utánna a retles f..szukrol küldik a képet ,meg felvágnak a mocijukkal amit apuci a seggük alá tolt. Jah és két mondat után már elkezd szabályt szabni egy IDEGEN!. Tapadnak mint a matrica. Én is magányos vagyok, de biztos nem neten fogok pasit keresni,igy is alig találok normállisat majd pont visszaírok egy olyannak aki lehet egy kamu prof is akár:D.

A másik fele meg az hogy ez kb olyan amikor a pasik sajnáltatják magukat hogy nem kell nekik csaj mert csalodtak és pfuuu hattyúhalála ( mert egy kapcsolat után általánositás megy) azt ha egy csaj kicsit is kedves velük szednék is fel pedig pár perce játszották az agyuk hogy többet egy csajba se bíznak:D. Szval attól hogy valaki magányos és ezt közzéteszi..még nem biztos hogy kinden jött mentnek visszaírnak.Főlleg hogy az ilyen kiírás többnyire a barátok ismerősök felé irányúlnak, mert jól esik egy barátnői vigasz pl.

2019. szept. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
15%

Tudok egy biztos dolgot amire altalaban vissza irnak :)

Eloszor nem ir...oke....masodjara se?? Na akkor le kur.azom,vagy hasonlo es maris vissza ir :D

2019. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
61%
Én mindig visszaírok annak aki szimpatikus üzenetet ír, viszont van amikor már néhány mondatból is érzem hogy valaki nem az én világom, bármiféle rosszindulat nélkül, és akkor van hogy vagy egy határozott nemet írok vissza vagy nem válaszolok, mert nem szeretnék magyarázkodni, és valóban ez nem egy szép dolog, igyekszem a jövőben nem így tenni majd, másrészt viszont jobb annál mintha hitegetném a másikat azzal hogy visszaírok, mikor látom hogy ebből nem lesz semmi.
2019. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Èn nem merek neten ismerkedni mert nagyon csúnya vagyok és rácsesznék a képküldèsre.

Meg inkább változtatni akarok magamon mint ismerkedni.

2019. okt. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
A lányok manapság és mindgey hogy hogyan néz ki a lány tehát lehet molett vagy sovány vagy fogatlan akármi szinte minden lánynak van pasija mert egy lányra jut minimum 100 pasi. Akinek nincs pasija az meg nem is akar. Ha egy lány akár ide is ír egy kérdést hogy szeretne magának fiút akkor ezerrel fognak jönni az üzenetek neki ha egy fiú írja ki akkor csak lecseszést kap többnyire de nem fognak neki írni a lányok. Tehát nincsen magányos lány még az se magányos aki annak mondja magát lányként. Aki magányos lányként akkor ő maga akar az lenni.
2019. dec. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!