Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki ajánlana nekem magányos...

Valaki ajánlana nekem magányosan végezhető szakmákat? Ahol nem kell társaságban dolgozni és másokhoz igazodni/jópofizni?

Figyelt kérdés
26 vagyok és még mindig egyetemre járok egy olyan szakon, amit elvégezve cégen, fiatalos munkakörnyezetben leszek kénytelen érvényesülni viszont egy barátom (barátnőm főleg) nincs, utálom az embereket legfőképpen a fiatalokat és ezért pályaváltáson gondolkozom olyat választva, ahol tök egyedül kell csinálnom mindent és nem kell másokkal együtt dolgozni. Az ilyen csapatépítős, céges bulikat, fiatalos lendületet meg főleg kizárva. Mivel már nincs államilag támogatott félévem és baromira nem akarok ismét egyetemen szívni hosszú éveket így sima szakmunkában gondolkodtam. Tudnátok nekem javaslatokat írni?

2019. szept. 29. 13:57
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Legyél mondjuk butorszerelő

Ki birsz annyit h kimész másokhoz jol megtömik azsebed és csak épitgetsz. Kb hozzádse szolnak csak kedveskednek minden funommal

2019. szept. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:

Én amúgy a következőkre gondoltam, ami fizikálisan sem megterhelő (vékony vagyok):

* CNC programozó

* Villanyszerelő

* Víz/gáz szerelő

* Kertész (bár ez nem annyira piacképes)

Meg kb. hasonlók. Oké, tudom itt is kell dolgozni emberekkel, de egyrészt hiányszakmák, ami miatt jobban elfogadják a személyiségemet, mert jobban rám vannak utalva ("Szóljatok annak a kis kö***gnek, hogy csinálja meg légyszi, mert nem boldogulunk sehogy se, aztán azt csinál amit akar"), de ugyanakkor nem kell mindenféle trendi/fiatalos/céges csapatépítőn részt vennem, csak szorgalmasan végezni a kis megbecsült munkám.

2019. szept. 29. 14:49
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Akármilyen nemű is vagy ez mind a két nem tudja csinálni,gondolom nő vagy,ugyan így vagyok ezzel én is, sajnos vagy nem sajnos.

Elég magányos ez a szakma,nem kell sok emberrel beszélned,cégek válogatják milyen munkákat fogsz kapni, neked a hosszabb melót javasolnám, ez olyan hogy hétfő például ki adják a munkát és szerda-csütörtök-péntekig el is vagy de akár több ideig is,távolság függő.

Kamionsofőrre gondolok.

Nem olcsó a jogsi, állam is szokta támogatni, de ha saját pénzből csinálod meg kb 2 hónap alatt vissza fog jönni az ára.

Kezdésnek belföldön majd külföldön fojtasd, nemzetközi furgozozást is csinálhatsz csak az sok helyen elég kemény, munkahelyek válogatják egyébként, B jogsi és egy 102 orvosi már elég hozzá aztán jöhet a kamion,például ha nem akarsz sokat távol lenni van olyan meló is ahol 2 hét meló 2 hét pihi 320000 Ft meg van vagy több, attól függ hol dolgozol?

Angol nyelv hasznos ebben a munkakörben.

Van olyan cég is ami ki fizeti a kamionos jogsit csak ott alá kell írni 2-3 évet, inkább csináld meg saját költségeden a jogsit és oda mész dolgozni ahova szeretnél.

Ha esetleg több információ érdekel céggel kapcsolatban írj.

2019. szept. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
80%
Juhász, helikopterpilóta, világutazó, író, szabadúszó, műfordító, biokertész, nővénynemesítő, gyümölcstermesztő. De ezekhez kell vállalkozói, más ilyen terület meg nem nagyon van, hogy csak 'magam ura vagyok".
2019. szept. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
enber! MAtekból épp megvolt a kettesed, hogy lehetnél már cnc programouó:)
2019. szept. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még világítótorony-őr, szerintem legközelebb Horvátországban,
2019. szept. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
7-es: természetvédelmi őr inkább ne, mert nagyon sok emberrel kell kapcsolatot tartani, és konfrontálódni is!
2019. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Bármi, ha tudsz home officeban dolgozni.
2019. szept. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk fiatalos légkör van, mégis van a 20-bòl 2-3 ember, aki nem jön csapatépìtőre, és csak akkor kommunikál, ha muszàj. Nincs ezzel gond, nem kötelező jòl érezni magad.

Viszont azt tudnod kell, hogy előléptetésnél, fizetésemelésnél ezek az emberek hatalmas hátránnyal indulnak. Szòval azt javaslom, hogy magaddal pròbálj meg valamit kezdeni, mert ez ìgy nem visz sehova.

2019. szept. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

"Viszont azt tudnod kell, hogy előléptetésnél, fizetésemelésnél ezek az emberek hatalmas hátránnyal indulnak. "


Ja, hogyha nem tudok se***t nyalni, akkor már semmitérő vagyok..? Magyarország én így szeretlek! -_-

2019. szept. 30. 18:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!