Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki ajánlana nekem magányos...

Valaki ajánlana nekem magányosan végezhető szakmákat? Ahol nem kell társaságban dolgozni és másokhoz igazodni/jópofizni?

Figyelt kérdés
26 vagyok és még mindig egyetemre járok egy olyan szakon, amit elvégezve cégen, fiatalos munkakörnyezetben leszek kénytelen érvényesülni viszont egy barátom (barátnőm főleg) nincs, utálom az embereket legfőképpen a fiatalokat és ezért pályaváltáson gondolkozom olyat választva, ahol tök egyedül kell csinálnom mindent és nem kell másokkal együtt dolgozni. Az ilyen csapatépítős, céges bulikat, fiatalos lendületet meg főleg kizárva. Mivel már nincs államilag támogatott félévem és baromira nem akarok ismét egyetemen szívni hosszú éveket így sima szakmunkában gondolkodtam. Tudnátok nekem javaslatokat írni?

2019. szept. 29. 13:57
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Nincs olyan, hogy"muszáj". Csak olyan,hogy LEHET!
2020. dec. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!