Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki ajánlana nekem magányos...

Valaki ajánlana nekem magányosan végezhető szakmákat? Ahol nem kell társaságban dolgozni és másokhoz igazodni/jópofizni?

Figyelt kérdés
26 vagyok és még mindig egyetemre járok egy olyan szakon, amit elvégezve cégen, fiatalos munkakörnyezetben leszek kénytelen érvényesülni viszont egy barátom (barátnőm főleg) nincs, utálom az embereket legfőképpen a fiatalokat és ezért pályaváltáson gondolkozom olyat választva, ahol tök egyedül kell csinálnom mindent és nem kell másokkal együtt dolgozni. Az ilyen csapatépítős, céges bulikat, fiatalos lendületet meg főleg kizárva. Mivel már nincs államilag támogatott félévem és baromira nem akarok ismét egyetemen szívni hosszú éveket így sima szakmunkában gondolkodtam. Tudnátok nekem javaslatokat írni?

2019. szept. 29. 13:57
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
45%

Szó sem volt seggnyalásròl! De ha nem jössz ki a csapattal, akkor részéről tényleg csak a munkàd miatt vagy ott. Vannak viszont olyan emberek, akik jobbá teszik a munkahelyet személyiségükkel. Csapatösszetartò erejük van.

Az nem seggnyalás, ha csak simán jò fej vagy.

2019. okt. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim válasza:
100%
Állatkerti gondozó.
2019. okt. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
A legtöbb "szakmunka" ilyen. Ajánlanám, hogy legyél hidegburkoló, de a térded könnyen kárát láthatja a térdelésnek, pedig ott csak a csempékkel tudnál beszélgetni. Most (és valószínűleg ez a jövőben sem lesz másképp) az összes építőipari szakma hiányszakma és nagyon jól megy azoknak, akik jól csinálják. Pl. falat glettelni, festeni is lehet egyedül, meg parkettát csiszolni, ilyenek. A legtöbb szaki egyedül dolgozik. A villanyszerelés sokszor eléggé poros meló, ha vésni kell a falat és ezt általában párban csinálják.
2019. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
84%
Én teljes mértékben megértelek, de sajna azt kell mondanom hogy muszáj lesz megtanulnod alkalmazkodni. Másképp nemigen fog menni. Én is elgondolkodtam már ezen, de sajna lehetetlen amiről álmodozunk.
2019. okt. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Vezető, vonat villamos, busz, Auto, repülő, darus
2019. okt. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Pásztor?
2019. okt. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
90%
Tényleg alkalmazkodni kell sajnos, én is utálom az emberke 90%-át, de muszáj, mert a szociális kapcsolatok hatalmas segítséget adhatnak...Játszani kell egy szerepet úgymond. És lehet, hogy 1000 emberből mondjuk találsz egyet, aki tényleg érdekesebb, nem felszínes, jó barátok lehettek vagy társak, igaz, ehhez szerencse is kell. De előfordulhat, mondjuk általában nem munkahelyekről kerülnek elő az ilyen emberek.
2019. dec. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy lehetnél tanár is, nem feltétlenül gimiben, mondjuk magánsuliban, egyetemen, kisebb fősulin/akárhol. A tanítás nem feltétlenül szociális kapcsolat a tanárok és diákok között, inkább olyan monologizálás. Ráadásul ha a diákjaid érdeklődőek/hasonlóan gondolkodtok, az nagy öröm lehet neked is meg neki is, hogy átadhatod a tudásod. Rengeteg introvertált tanárt ismerek, ott nem kell pl. mások seggét nyalni vagy ilyesmi, te csak az anyagot adod le, válaszolsz a kérdéseikre, de egyedül dolgozol.
2019. dec. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

/24 anonim ***** válasza:

Én sosem értettem, miert akarják minden emberre ugyanazt az életmodellt ráhúzni. Annyiféle ember van, mindenkinek más életstílus való. Nem mindenki egyforma és nincsen probléma azzal sem, aki egyedül szeret lenni es azzal sem, aki a nagy társaságokban érzi jól magát. A probléma az, hogy az utóbbiak mindig el akarják hitetni, hogy nekünk az hogy egyedül vagyunk nem jó és változtatnunk kell mindenáron. Pedig nagyon is jó tud lenni. Én szeretek eljárni mindenféle helyekre, de emberekkel lenni és beszélgetni fárasztó nekem, mert úgy érzem nem tudok megfelelni nekik. De őszintén szólva nem is akarok, nagyon jól érzem magam és meg van a saját életstílusom, amit egyedül tudok a legjobban követni. :)

2020. dec. 7. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Vállalkozás.
2020. dec. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!