Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Játékfüggő vagyok, az életem...

Játékfüggő vagyok, az életem romokban. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szeretnék változni, de egyszerűen nem bírok. Sosem volt kapcsolatom, bármikor próbálkoztam fiúknál kudarc volt. A barátaim elhagytak, mindenki saját magával van elfoglalva. Az egyetemen kirúgás szélén állok, nem szeretem amit tanulok. Ez már a második szakom, gondoltam váltok de ez sem jött be. A játékokhoz fordultam, kiút számomra. Imádom a játékokat, egész nap játszom. Amint hazaérek suliból, szinte reggelig játszom. Van sikerélményem, ami az élet semelyik másik területén nincs. Persze ez nem igazi siker, én is tudom, de olyan jó érzés nyerni, vagy legjobb játékosnak lenni stb.

Próbáltam új barátokat szerezni, de mindenki elutasító az egyetemen nem vevőek rám.

Mégis, hogy tudnék kilábalni a játékfüggőségből? Mit kéne tennem, hogy változhassak? Hogyan tudnék túllépni a szociális fóbiámon?

Köszönöm szépen a segítséget!

22/L



#Jatekfuggoseg
2019. okt. 25. 10:32
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%

15/20 Néma rendõrség:-))))


A lehetõ legbutàbb vàlaszt adtàl a kedves kérdezõnek,amibõl egybõl kitûnik,hogy nem csak olvasatlan vagy a témàban hanem lenézõ is.

Rossz hìrem van szàmodra,te is kerülhetsz bàrmikor ilyen helyzetbe,de akkor jusson eszedbe,milyen véleményt formàltàl bajba jutott tàrsainkròl:-(


Kedves Kérdezõ!


Nagyon olvasott és tapasztalt vagyok ezen àllapot kapcsàn.Akik motivàltak a függõség felhagyàsàval,azoknak mindig tudok segìteni.Ha te is elszàntad magad,ìrj bàtran és én szìvesen segìtek elindìtani az új úton melyhez természetesen rendelkezem a megfelelõ kapcsolatrendszerrel.

2019. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!