Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek tehetnek róla a...

Szerintetek tehetnek róla a lányok, nők hogy a férfiak nem merik megszólítani őket ha nem ismerik őket?

Figyelt kérdés
Szerintem igen.Mert van olyan hogy egy nő elég durván utasítja el a hozzá közeledő férfit,ami nyomot hagy a férfi lelkében és legközelebb nem meri megszólítani a nőket.Én is megkaptam már párszor ha odamentem egy lányhoz hogy kopjak le meg tűnjek el.Persze nem érdekelte őket hogy ez nekem hogy esik.Jó lenne ha bármelyik lányhoz oda lehetne menni az utcán és nem kéne attól félni hogy le fog égetni.Mert az elutasítás sem baj,ha kedvesen normálisan utasítanak el.Lesz olyan valaha hogy félelem nélkül oda lehet menni egy lányhoz az utcán?
2019. nov. 21. 11:32
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy te pasi létedre egy kicsit túl érzékeny? :D
2019. nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
#10-es de amikor meglátok egy szép lányt az utcán nem mindig bírom ki hogy ne menjek oda hozzá.Ha például meglátnál egy tízezrest a földön,Nem mennél oda és nem vennéd föl?
2019. nov. 21. 11:54
 13/43 anonim ***** válasza:
97%

#12


De a 10 000-s nem pofáz vissza. Te pedig élvezed ha megaláznak. Tulajdonképpen mi is a problémád? Hisz te csinálod saját magadnak a kellemetlenséget, nem a nők.

2019. nov. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
64%

# 8 rossz példa

engem már szemezés meg elvileg közös szimpátia után is utasitott már el nagyon durván néhány nő..

2019. nov. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
#13-as nem élvezem hogy megaláznak de ez olyan mint a korán kelés.Az ember nem szeret korán kelni,De mégis felkel mert mennie kell dolgozni.
2019. nov. 21. 12:00
 16/43 anonim ***** válasza:
94%

#15


De ember, fogd már fel, nem kötelező minden nőt leszólítani, aki az utadba téved, csak ha 1000%-ra biztos vagy, hogy kölcsönös a szimpátia.

2019. nov. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%

#14

Akkor a hiba benned van. Biztos volt / van olyan tulajdonságod, ami visszataszító a másiknak.

2019. nov. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
83%

Én szeretek korán kelni akár hétvégén is.


Nálam sokszor az van, hogy azon sértődnek meg csajok, hogy nem akarom őket megdugni, vagy nem akarok velük összejönni.


Ha normálisan közeledsz, akkor legtöbb esetben normálisan reagálnak, az idiótákat meg lexarod. Nem kell egymásra mutogatni és rinyálni egyik oldalnak sem.

2019. nov. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
80%

Nekem az a "kedvencem", amikor békésen olvasok, és így is odajönnek, holott semmilyen jelet nem adtam.

Miért nem lehet nyugton hagyni az embereket?

(#1-es voltam)

2019. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
19%
Hát igen. a mai világban ha hozzádszól egy idegen akkor már mintha bűnt követne el. EGy nőre rá sem nézhetsz ha nem ad neked "jeleket" olyan "jeleket" amiket sokszor pont a nők magyaráznak félre
2019. nov. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!